eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altes

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 79>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Online Durum: Offline
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 22:07
mardinli olablirsin ordulu olup esesi tutabilirsin, malatyalı olursun esesi tutarsın, ama o tribünde yönetim istifa diyen adama saldıramazsın, bu takımı tutmak ayrı birşey, saldırma cürretini göstermek ayrı birşey, seni ne ilgilendirir derler adama, ne ilgilendirdiğini de aklı başında olan herkes çok iyi bilir
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 21:42
Altes diye bir şey zaten kalmadı.Maviş erkan ve settekiler dışında kendini altes grubuna bağlı hisseden kaç kişi var altes tayfası diye birşey var mı benim gördüğüm orada bir çoluk çömbelek grubu var o kadar bir de oranın daha hareketli olduğunu düşünüp o tarafta maç izleyen insanlar var.Maviş bu tribünde saygı duyduğum birisi açık tribünde yıllardır yılmadan görevinin hakkını verdiğine inanıyorum fakat gökhan denen arkadaş ve bir tane daha arkadaş var kim bilmiyorum o sette yer almaya başladıktan sonra ne altese yakın maç izlemek nede o arkadaşların önderliğinde tezahurat etmek istiyorum umarım altes tribünü bir gün tamamen onların eline kalmaz bu tribüne hiç yakışmayacak tavırlar içindeler.Bu arada bence problem gökhanın mardinli,malatyalı,samsunlu olması falan değil Eskişehirspor büyük bir camia Eskişehir ile hiç alakası olmayan Eskişehirsporlu bir sürü insanla tanıştım dolayısıyla bu konuda bazı renkdaşlarıma katılmıyorum.
HALİL ÜNAL İSTİFA!
Yukarı
esesliburki Liste gör
Deneyimli Yazar

burak
Yer: Turkiye
  Alıntı esesliburki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 21:39

keşke sadece tek  grup olsa keşke herkez aynı grupta omuz omuza tek yürek tek güç olsa sadece bir trübün lideri olsa oda eskişehirli olsa  kaçtane takımda  birden fazla grup var yada kaç tane daha takımın taraftarı birbirine düşman bizden başka... gruplar kendi sevdasının taraftarına küfür ediyor artık yakında bizanslılar kaşkol takıp formayla gezeler şehirin ortasında biz bir birimize sallamaktan onlarıda görmez hale gelicez nerde 30 bin kişinin tek yürek olup konyada eseseskikiki eski eski es diye bagırdıgı taraftar nerde inönüde omuz omuza eses için çırpınan kalpler... SEVDAMIZ SÜPER LİGDE BİZ DÜŞMÜŞÜZ AMATÖRE

BU ŞEHİRDE BENİ BİLSİNLER BU MEZARDA BENİ GÖMSÜNLER VAZ GECERSEM SENDEN BANA NAMERT DESİNLER
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 20:55
altes maltes vız gelir tırıs gider.artık kendileri çalıp söylerler herhalde hala tezahurat yaptırabileceklerini sanmıyorlardır o staatta.aslında o stada girememeleri lazım ya neyse...
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 20:19
hadi ya mardinli tribün liderliğine mi soyunmuş, onun haddinemiymiş tribün liderliği yapmak, elin mardinlisi eskişehirspor için mi orada sanıyorsunuz???? sadece para için orda, nemalanmak için, parazit gibi insanlar bunlar nerde ekmek bulursa oraya çöker böyle tipler, tribünde bi mardinli eksikti oda oldu, okadar taraftar içinde bu ne idüğü belirsize eskişehirli eskişehirsporlu renkdaşımızı kendi tribünümüzde saldırdı demek, işte böyle aşağılık tiplerden tribünümüzü temizlememiz lazım
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 20:02
harbi ne ayak o mardinli gökanmıdır nedir ilk devre abimle bi maçta altese yakındık abim çocuğa uyuz olmaktan maçı izleyemedi besteleri bile bilmiyodu sadece el kol yapıp bağrınıyodu sağa sola muhtemelen aynı kişidir
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 19:57
eksik olmaz abi mardinlisi malatyalısı şunlusu bunlusu. Koskoca eskisehirde çünkü eskisehirli saygı değer insanlar kalmamıs gibi.. Ana avrat küfür ettiginiz insanların tükürükleri bogar sizi farkında değilsiniz.. Eskişehirli olmak ayrıcalıktır. Herkes anlayamaz bunu! eskisehirli doğulur sonradan olunmuyo demekki!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
  Alıntı loading Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 19:51
Alıntı yapılan Subzero

altes konuşmaya değmez bir grup haline geliyor. demirde mavişin yanında siyah tişörtlü bi eleman vardı. o elemanı bi görseydiniz..ah bi görseydiniz onun triplerini, istifa diye bağıranlara ana avrat saydırmasını, babası yaşındaki dayılara uçan tekme atmasını..

Mardinli Gökhan kendisi. Eskişehirli adam kalmamışta Mardinli adam amigoluk yapıyor, ne beklersin.
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 19:48
herşey çıkar olmuş hey yavrum hey... eskişehirli olmayan eskisehirin "e" sini bilmeyen adamlardan grup lideri yapıyorlar birde. Bırakın Allah aşkına...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2012 saat 19:40
Alıntı yapılan meliheses

maç başlamasına az bir zaman kala , açığın bir bölümünden " yönetim istafa " sesleri yükselince , altes tribünü önündeki arkadaşlar bağıranları susturdu. ilk düşüncem , herhalde zamanlamanın yanlış olduğunu düşündüler, futbolcuların etkilenmemesi için susturdular diye düşündüm. çünkü geçen hafta 85. dakikada yönetime protestoyu başlatanlar , aynı arkadaşlardı. ama maç sonuna kadar herhangi bir protesto başlatmadılar.  enteresan . 
  maç biter bitmez staddan çıktım. bir ara yürürken staddan dışarıya kadar "yönetim istifa " sesleri çok net duyuluyordu.

melih abi geçen hafta istifa seslerini başlatan altes değildi sadece etrafındakilere katılan bir altes ti geçen haftada aynı tepkiyi gösterdiler sonra baktılar olmayacak katılıp iyi göründüler sadece...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır