eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altes

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 79>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2012 saat 17:23
MAVİŞ İSYANSA İSYAN NE BEKLENİYOR AÇIKLAMA
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
mavis erkan Liste gör
Yazar

ERKAN KOCA
  Alıntı mavis erkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2012 saat 13:30
Öncellikle bu şovda emeği geçen koreoESES teki kardeşlerime teşşekkür ederim..
Bana bir ay öncesinden bu proje anlatıldığında hiç kayıtsız şartsız destek olcağımı söylemiştim maddi ve manevi olarak ve bu organizasyon için gerekirse 15-20 tanede cezaya razı olabilecek tribün çocuğunun olduğunuda söylemiştim birbirimizden güç alarak başlanıldı fakat fenerbahçe maçında planlanan koreo emniyette bir şekilde sızmıştı defalarca emniyete çağırıldık buna rağmen fenerbahçe maçı öncesi yine herşeyi göze alarak yapalım dedik yalnız emniyet güçleri öyle bir önlem aldılar ki başarısız olabilceğimizi düşünerek erteledik..İBB maçında bizim orda yanan volkanlar bu işi tetikledi sonrası "MEŞALE SADECE BİZE Mİ YASAK" pankartı aslında sabrımızın bittiğini ve bunu onur meselesi yaptığımızın göstergesiydi çünkü gs fb bizim stadımızda meşale sokup yakıyolardı biz bakıyorduk bursaspor taraftarıda yakıp baksaydık gerçekten sanki biz deplasman takımı durumuna düşecektik..

Bursa maçında şovu ALTES mi yapmış KOREOESES mi yapmış?
Bursa maçında şovu KOREOESES&ALTES dayanışması yapmıştır keşke tüm ESKİŞEHİRSPOR taraftarı bu şekilde gece gündüz dayanışma şeklinde olsa biz daha çok şeyler yaparız..Biz belki bu işin gizli kahramanları değiliz ama bu işlerin dikimini boyasını parasını vaktini veren ismini kimsenin bilmedeği sadece ESKİŞEHİRSPOR sevdalılarına GİZLİ KAHRAMANLARA teşekkür ederim...
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2012 saat 17:36
Alıntı yapılan bloodSucker

Alıntı yapılan ESESHAN

en son olaylardan dolayı altes i nasıl eleştirdiysem.bursa maçındaki çok zekice hazırlanmış müthiş şovundan dolayı da tebrik etmek gerekir.sadece eleştirmek için foruma girenler kötü birşey olduğunda hemen klavyeden sallayanlar.şimdi altes i alkışlama zamanı.

bursa maçındaki şovu altes mi yapmış yoksa koreoESES teki genç kardeşlerimiz mi yapmış iyi öğrenmek lazım tabi.

herşeyiyle gece gündüz uğraşan emek harcayan koreoESES e hiçbir lafım yok.olamazda.dayanışma olmadığını söyleyemessin. altesi fb maçından sonra en çok eleştiren benim .burayı herkes okuyor.herşey açık açık anlatılmaz
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2012 saat 17:36
Alıntı yapılan es_emre26

bursa maçındaki şovu altes mi yapmış yoksa koreoESES teki genç kardeşlerimiz mi yapmış iyi öğrenmek lazım tabi.

Yoksa 2 grubun dayanışması mı ?

Altesde katkıda bulunmuştur ama fikir babasının hakkını vermek lazım öncelikle. Kim düşündüyse, kimin geceleri uykusu kaçtıysa, bir aydır kafayı kitlediyse helal olsun ona Big%20smile
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2012 saat 13:28
altesi son zamanlarda gerçekten bende beğeniyorum. lig A daki günleri özlüyoduk yavaş yavaş o günlere dönüş sinyalleri var
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2012 saat 13:00

Alıntı yapılan ESESHAN

en son olaylardan dolayı altes i nasıl eleştirdiysem.bursa maçındaki çok zekice hazırlanmış müthiş şovundan dolayı da tebrik etmek gerekir.sadece eleştirmek için foruma girenler kötü birşey olduğunda hemen klavyeden sallayanlar.şimdi altes i alkışlama zamanı.

Yoksa 2 grubun dayanışması mı ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2012 saat 11:51
Alıntı yapılan ESESHAN

ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2012 saat 10:50
Yukarı
mavis erkan Liste gör
Yazar

ERKAN KOCA
  Alıntı mavis erkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 23:46
Alıntı yapılan tayfun26

Sevgili dostlar bu konu farklı mecralara kayıyor yanlış anlaşılmalar sonucunda meydana gelen bu tatsız olaylara bir son vermek adına karşılıklı görüşmeler yapılıp olayın tatlıya bağlanması sağlanmıştır. Bu yaşanan talihsiz olayların içinde farklı işler döndüğünü provakasyonlarla buraya gelindiği aşikar olunmuştur. Kimse kimsenin Eskişehirspor'luluğunu sorgulamadan, hepimizin ortak amacı elinden geldğince Eskişehirspor'umuza verilen destektir. Bu olay herkese örnek teşkil edip bundan sonraki maçlarda çevresindeki insanlara daha dikkat etmek zorundadır. Bir daha böyle tatsız olayların yaşanmamasını diler herkese BursaESES Grubu adına saygılar dileriz.

Açıklaman için teşekkür ederim tayfun..

Grubumda en son iki yıl kadar önce sivas maçı olayları hariç hiçbir zaman kavga olmamıştır fenerbahça maçında olan olaylar kimsenin istemediği olaylardır yine üstüne basa basa söylüyorum BİZ KİMSEYE YÖNETİM İSTİFA DEDİĞİ İÇİN kavga edip saldırmadık..Yukarıda kendini bilmez bir kişinin dakika birden itibaren bize etrafına küfür etmesiyle ve bu alkolü kişinin defalarca uyarılmasına rağmen hala devam edip huzuru bozmasından dolayı sinirleri germiş ve bardağı taşırmıştır..

Bu kavga esnasında yanımızda bulunan BURSAESES oluşumu bu insana saldırı olayından dolayı araya girmiştir ve onlarında bazılarının çok alkollü olmasından dolayı bize küfürler yağdırmasını birçok kez duymazdan gelip yine defalarca benim abiye gidip yapma etme küfür dememe rağmen alkolün etkisiyle devam etmesi gerginliğide devam ettirmiştir..

Karşılıklı görüşmelerden sonra bu olay tatlıya bağlanmıştır yalnız olayla alakalı olmayan bazı şahıslar bizimle bursaeses oluşumunu karşı karşıya getirmek istemiştir ordaki kişileri tek tek şahsiyetlerini biliyorum hepside deplasmanda kol kola bağırdımız kişiler bunlarla beni fitne ficurla kötü edemezsiniz..Burdan eskişehirspor.com modları siz neyin peşindesiniz demekten kendimi alamıyorum!!!

Son olarakta yönetimi istifaya davet ederken son iki haftadır neden burda ALTES grubu başkana hırsız sahtekar yönetim istifa derken bir kişi bizim sayfamızda bizim arkamızda olmadı..şimdi herkes bize cephe oldu olunsun bu farketmez beni bilen bilir ben kendimi paraya pula satacak kişi değilim satsam tribün lideri diye tabir edilen yerde şuan en eski kişiyim biz kimleri gördük kendilerini satanları ama şimdi onlardan kimse yok biz varız..Burda anlatamıcağımız çok şeyler oluyor bizi benim bildiğim 5 adet kamera 90 dakika çekiyor siz egonuzu tatmin ettikten sonra evinize gidiyosunuz biz sanaldan bağıracaz edicez demiyoruz çıkıp icraat yapıyoruz neyse bizi kimse fitne ficurla kendi taraftarımızla karşı karşıya getirmesine izin vermem.. bursaeseste biziz alteste biziz neferde etbde bandoda biziz açıkta kapalıda biziz ESKİŞEHİRSPORLUYUZ.. BİZİ KİMSENİN BÖLMESİNE İZİN VERMEYİN..Benim iş yerimide herkes bilir telefon numaramıda günde onlarca kişiyle konuşurum buyrun gelin çayımı için sanaldan sallamayla olmuyor herkese saygılar bir kusurumuz olduysa af ola..
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 23:13
Sevgili dostlar bu konu farklı mecralara kayıyor yanlış anlaşılmalar sonucunda meydana gelen bu tatsız olaylara bir son vermek adına karşılıklı görüşmeler yapılıp olayın tatlıya bağlanması sağlanmıştır. Bu yaşanan talihsiz olayların içinde farklı işler döndüğünü provakasyonlarla buraya gelindiği aşikar olunmuştur. Kimse kimsenin Eskişehirspor'luluğunu sorgulamadan, hepimizin ortak amacı elinden geldğince Eskişehirspor'umuza verilen destektir. Bu olay herkese örnek teşkil edip bundan sonraki maçlarda çevresindeki insanlara daha dikkat etmek zorundadır. Bir daha böyle tatsız olayların yaşanmamasını diler herkese BursaESES Grubu adına saygılar dileriz.
BursaESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır