eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altes

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 79>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 02:02
Hakan seni anlamaya çalışıyorum ama sende beni anlarsın umarım...
Hakan yazdıklarımı iyi okursan sevinirim ben hiç bir yerde hiç bir zaman ''ön plana çıkmaya çalıştı'' demedim veya yazmadım! sen bunu nereden çıkardın bilemiyorum...belki önyargıdır,belkide söylenenler!!
''Nefer tribün bileti'' de demedim :) uykunun geldiği besbelli.Sen bana bakma ben mesaideyim,yat uyu en iyisi :)
Eskiye oranla çok çok çok iyi olduğumuzda hemfikiriz, bunda Neferin büyük katkısının olduğundada hemfikiriz ama elbette bu kimse eleştiri yapamaz anlamına gelmiyor,gelmemesi lazım.
Bende kendimce tutarsız,yanlış,hatalı gördüğüm noktaları yazıyorum arada bir.Kimseyi kırmadığıma hakaret etmediğime inanıyorum.iyi geceler...
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 01:36
abicim bu dedikleriniz senelerdir var olan şeyler bu güne kadar o dediğiniz gurup yani Nefer bununla mücadele etti deplasma yollarında yağma vs sizde biliyorsunuzdur iyi kötü. Nefer tribünü ne zaman dinle, imanla ön plana çıkmaya çalışmış ki herkez inancı kendinedir Neferinde duruşu bellidir hem konumuzla bir alaka kuramadım ben sonuçta cok kısa söylenen bir tezahurat yani Sex on the beach olayı alkol olarakta bakabiliriz buna o şekil bir alkol ismide var sanırım :) ki ben grupçuluk yapmıyorum ben tribünü Kızılcıklıda öğrendim imzamdada görebilirsin insanların bişeyleri düzeltme peşinde yani sizde bir gün bizim aramıza girseniz sizde bizi anlarsınız aslında spor salonu önündeki insanlarında nefer tribün biletlerini parayla sattıklarını sanmıyorum bir gün gidelim yine beraber abicim sıkıntı yok yani benim için. demek istediğim şuan güzel gidiyoruz birileri necati olayını patlatıyor birileri başka bir yerden çıkıp ortalığı karıştırıyor, biz tribünlere küsenlere, elini ayağını çekenlere çağrıda bulunup bir olmak diri olmak isterken hep birileri bizi frenlemek istiyor lafım size değil beni yanlış anlamayın ama geçen seneden beri açık tribün ile Nefer tribün arasında oluşan polemik bitmiş durumda bu forumda o kadar gereksiz yorum yapan insanlar varki bir hata bulupta yakalasak onları karalasak modunda onların azına laf verilmesin hele ki söyle bir zamanda hiç olmasın böyle birşey istediğim mevzu bu serkan abicim yoksa iyi kötü bizde biliyoruz yaşımız küçük sayılabilir ama iyi kötü uzun zamandır tribündeyiz biliyoruz bizde bazı şeyleri ama emin olun ki eskiye göre bilet konusu olsun deplasmanlarda yaşanan olaylar olsun tribün içi küfürler olsun çok iyi durumdayız birde eski heyecanımızı yakaladık mı inşallah babalarımızın anlattığı o şahşalı tribünlere döneceğiz abicim karışık bir yazı oldu ama uyku sersemi yazdım hatam varsa af ola iyi geceler serkan abi.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 01:14
:) Hakan burada bu konularda üstünde en çok duranların başında ben gelirim,pek çok kişide dediğim gibi suskunları oynuyor!
İçinde bulunduğun grup yani Nefer, dinden imandan bahsederken (yanlış anlaşılmasın,bu durumu kötülemiyorum!) aynı zamanda sex sex diye bağırması benim görüşüme göre uygun değil,elbet bu mide meselesi,tutarlılık meselesi...
Hakan karaborsa yapanların ikametgahınıda öğrenebilirim istersen? :P Gel bir gün kapalı spor salonunun oradaki grubun içine gir,biraz izle etrafı gişelerin önünü falan filan....böyle yaparsan gelip burada kel alaka '''isim ver'' gibi laflar etmezsin...

Birde atıyorum ben tribun grubu lideri olayım ve yönetimden bir şekilde bilet,yada otobüs alıyorsam ve kötü niyetliysem bunu çıkıpta bizzat ben paraya çevirmem, bu onlardan beklemekte saflık yada ardniyet vardır.Kısaca minareyi çalan kılıfını hazırlan Hakanım ;)

Artı bu biletleri satan tiplerin bir çoğunun açlıktan ağzı kokar ama rakı,bira içer,cebinde 500liralık telefon vardır,gider deplasmanda milletin dükkanında hırsızlık yapar,çaldığı bir sakızı kar bilir ama bir bakarsın,malboraya 10 lira(kaç liraysa artık) verir.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 00:42
Şimdi öncelikle iyi geceler abicim.. Yorumunu saygıyla karşılıyorum ve yorumunuzu yaparken kullandığınız -ruz eki içinde (kendinizide katmışsınız) ayrıca teşekkür ediyorum. Öncelikle Nefer tribününe girdiğimi belirteyim ve sizin görüşünüzün aksine Sex on the beach tezahuratından acayip zevk alıyorum beste ve tezahurat arşivindede bunu açıkladım beğenmeyebilirsiniz ama rezalet görüşünüze kesinlikle katılmıyorum.
Bir ikincisi Tapmadık Asla Paraya Pula bestesini evet her maç söylüyoruz İnşallahta söylemeye devam edeceğiz çünkü çoğunluğumuz gerçekten paraya pula yada bizansa tapmıyoruz ve azınlıklar için besteyi söylemeyi bırakacak değiliz. Üçüncüsü ortaya bir laf atıyorsunuz ama isim vermeden atıyorsunuz kim bilet satıyorsa yazın burada kardeşim insanlarda bilsin o zaman. Benim şuanda girdiğim tribün iyi kötü ucuz pahalı bilemem ama tribünün büyük çoğunluğu kombineye sahip bedava bilet geliyormu gelmiyormu onuda bilemem ama satıldığını hiç sanmıyorum yada şöyle acıklıyayım tribün gruplarının baş kesimleri tarafından satıldığına inanmıyorum çünkü adamlar tribün için oradalar zaten verirler bileti sokarlar adamı maça ne diye satsınlar bileti hem kim versin bedava bilete para hadi verdi ne kadar verecek 15 liralık bilete ? hadi verdi kaç kişiye sattıda iyi para kazandı bu adam ? bunlar eskide kaldı artık serkan abim git gide azalıyor inş. zamanlada hiç kalmayacak..
Benim göremediğim kaçırdığım şeylerde olabilir kusura bakma abicim cümlenin sonunda herkes görüyor, biliyor ama susuyor!! demişsin o zaman sen susma abicim söyleyinde bizde bilelim.. Tekrardan İyi Geceler..
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2012 saat 00:11
ALTES tribün grubu lideri Maviş Erkana şu iğrenç ''sex on the beach'' rezaletine izin vermediği,müsaade etmediği için çok çok teşekkür ediyorum.

Bunun yanında neredeyse her maç ''TAPMADIK ASLA PARAYA PULA NEDE KAHBE BİZANSA'' diye bağıroyuz ama gerçekten de paraya tapmıyormuyuz? Bunu düşünmemiz gerekiyor.Neden derseniz tribün gruplarının içinde gördüğüm sahışlar yönetimden alınan bedava biletleri parayla satıyor!!!

Bunu Alteste biliyor Nefer'de biliyor...alide velide biliyor,şu forumda yazan tribunlerde tanınan,forumda tanınan birçok kişi biliyor,görüyor ama susuyor.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2012 saat 12:23
http://www.halilunalistifa.com/
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2012 saat 05:30
dikkat edin Altes başlıgına yazıyorsunuz eminn olun çogu bedavaya giriyorr ne forma ne atkı var hiç bastırırlar mı yönetime yoksa muslukları kesilir fuat abi :)
Anadolu Yıldızı
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2012 saat 02:50
Maviş korkma neferden açık arkanda bastıralım yönetime biraz.....bu memleketin asıl çocugu sensin...neferdekiler değil hepsi birbirinden sabıkalı....
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2012 saat 19:48
o demire çıkan mardinli lakaplı şahıs polisler tarafından yakalandı malum olay belli derman caddesinde silahlı kavga ve 1 ölü ne zamandır aranıyordu hak yerini bulur inşallah son maçlarda zaten alteste demire çıkamıyordu meğersem polisler tarafından aranıyormuş
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2012 saat 11:08
herhalde altesi (maviş erkan) kimse tii ye almıyor  gücü yetmiyor galiba mavişinnnn 
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır