eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Altes

Cevapla Cevapla Sayfa  123 79>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Altes
    Tarih: 20/Kas/2016 saat 22:44
Hacım siz ne yaptınız bugün böyle ya Günün kazananı hem Eskişehirspor hem Altes bence. Size bir çatı bir de kale arkası gerekiyormuş demek. Bu performansı genele daha doğrusu önümüzdeki maçlara yayarsa bu grup kale arkasında çok büyür, önünü alamazlar ciddiyim. Maratonda herkes çok etkilendi. Bugünkü performansın arkasında o tarafta bulunan başta Ünieses gibi tüm tayfaların etkisini es geçmemek lazım tabi.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2014 saat 12:18
Başınız sağolsun Erkan Koca...
Allah sabır versin kardeşim...

Vefat ve başsağlığı başlığını bulamadım ilgililere duyrulur...
.
Eskişehirspor'un tribün gruplarından Altes grubunun tribün lideri Erkan Koca bugün en acı günlerinden birini yaşadı.

Eski Alpagut Belediye Başkanı Yusuf Koca'nın eşi ve Altes tribününün lideri Erkan Koca’nın annesi Fethiye Koca geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

Sabah saatlerinde aniden rahatsızlanarak hayata gözlerini yuman 57 yaşındaki Fethiye Koca’nın cenazesi Esentepe mahallesindeki Hacı Kadir camisinde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından asri mezarlıkta toprağa verildi.

Cenazeye Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, Başkan Vekili Ahmet Yalçın, Basın Sözcüsü Fatih Sezer , ilçe belediye başkanları, taraftarlar, ailesi ve yakınları ile spor, siyaset ve ticaret çevresinden çok sayıda katılan oldu.

Eskisehir.net
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2013 saat 22:50
Bu yeni bir olay değil bilet mevzusu yıllardır var, yıllardır konuşuyoruz,yıllardır taraftarlar derneklerinde bu işleri bilenler görenler veya bizzat ben,m gidip gösterdiğim uyardığım insanlar var ama onlar ağam paşam demekten ben kötü olmıyayım düşüncesinden kurtulamadıkları için sus pus oturuyorlar.

SAMİMİYİZ? sorusu sorulmuştu ETB kurulurken!  samimi olmadığımız şuanki halimizden belli değilmi?
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2013 saat 21:49
Alandan cok verene bakacaksın hangi yönetici veriyor diye bu biletleri hangi firma cıkarıyor ve sorumlu yönetici kim kime ne maksatla veriyor özelikle Savcılığa iş düşüyor sagda solda bilet satana degil bu biletleri nerden kimden temin ediyor benimde elime tomarla bilet verseler bende satarım arkadaş ama ne hikmetse ne emniyet işini yapıyor nede sayın savcılarımız öyleeece bakıyorlar.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2013 saat 20:53
Herkez kendinden eminse ; satanın da alanın da sülalesini sinemaya götürelim mi ?
 Eskişehirsporun geleceğini çalan ve çaldıran şerefsizlerin Allah belasını versin.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2013 saat 20:06
Tarih 10 Mayıs 2010

Alıntı yapılan mavis erkan

Kısa ve öz olarak...

SENEYE BEDAVA BİLET VERİLİRSE BEN YOKUM ARKADAŞLAR...bu yazımıda saklayın önümüzdeki sezona kadar...
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2013 saat 03:15
Alıntı yapılan bloodSucker

Mavişe bir sorum olacak.Dün sivas maçı öncesi yönetimden aldığınız bedava biletlerden kaç para kazandınız? Karaborsadan sattığınız 7 - 7,5 - 8 tl kime kaç paraya ittirdiyseniz artık !!!

Ayrıca biliyormusunuz o sattığınız biletlerle insanlar maça giremediler.Sizden o biletleri alan gerizekalılara müstehak ama sen benim gözümde emin ol sıfıra düştün.

Üstelik biletleri kendin de satmıyorsun.Çoluk çocuğun eline tutuşturmuşun biletleri , gişeden bilet almak için sıraya giren gerçek taraftara salça olup bak bizde 7,5 tl diyorlar.Sen uzaktan değnekçi gibi izliyorsun.Tabi paralar maçtan sonra çukka cebe.

Emin ol ki o paralar senden , yakınlarından , ailenden , sevdiklerinden misliyle çıkar.

Allah çok büyük.Eskişehirspor üzerinden kim haksız çıkar elde ediyorsa Allah belasını versin.

çok doğru bir konuya değinmişsin abicim. her maç aynılar. her maç açığın önünde aynı tabloları görüyoruz. birisi çıksın açıklasın bu biletleri onlara kim verdi? bu biletlerden kazanılan para nereye gidiyor? Eskişehirspor taraftarlığı böyle olmaz. bedavacılık başka bişey taraftarlık başka bişey.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2013 saat 20:48
O tomar tomar elinde bilet olanların içlerindeki çoğu bilet sahte zaten.Bu olayında altes ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum.
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2013 saat 19:25
Erkan özel mesajdan samimi bir açıklama yazmdığın için teşekkürler.Fakat konu bütün Eskişehirsportaraftarını ilgilendiriyor.Konuya buradan devam edelim.

Erkanın cevabı:

İsminizi yazmamışınız ama yaşınız 47 olarak yazmışınız o yüzden abi diyorum bunu sizin yazdıgınızın altına yazmayım dedim ilk başta ben biletten gelcek 5 tl lere filan allaha şükür hiç ihtiyacım yok aksine ben eskişehirspor adına harcadıgım paranın hatti hesabı yok ben bu işi gönülden yapıyorum para içinde yapsam 13 yıldır o demirde olmazdı para için yaparlar o tribünlerden silinip gittiler ben sezon boyu harcadığım parayla karşı vipten 6-7 tane kombine alıp kırmızı koltuklarda ailemle izlerim allaha şükür benim işim gücüm var ordan gelecek 5 tl lere hiç ihtiyacım yok..dün bende farkettim ve maçın 15 dakkikasıda bunlarla ugraştım yakınımdaysan görmüşünüzdür yeni çoluk çocuk grubu türedi hava hastanesi tarafında duruyolar 2 haftadır emniyet müd.yardımcısı benim yanıma gelip sizin dediğiniz olayıda söyledi ve bunları kimlerin yönlerdirdigini bilip bilmediğimi sordu ve sonra biz onları ordan dagıtıp kendi içimize soktuk çocukları çocuklar dışarıda kızılcıklı bestesi söylüyolar içerde kızılcıklı bestesi söylüyolar yine tribünleri karıştırmak amacında olanlar var olarak görüyorum benim iş yerim çevre yolunda yanık kahvede oto yedek parça deniz oto telefon numaramda 554 *** ** ** çay içip yüz yüze konuşmaya beklerim..

Erkanım bahsettiğin çoluk çocuk tayfasının kim olduğunu bilmiyorum.Fakat maç zamanı özellikle baktım senin setinde bulunduğun grupta bulunuyorlardı.Ayrıca parayı çeviren kişilerde yıllardır altes tribününde gördüğümüz kişiler.

Sen eğer altesin tribün lideriyim diyorsan , senin gözün önünde senin bilgin dışında bu işler yapılamaz.

Parayı döndüren kişilerin adını bilmiyorum ama altes facebook sayfasındaki fotoğraflardan bu arkaşların fotoğrafını buldum burdan yayınlarsam forum yönetimi tarafından ceza alabilirim sana 2 kişinin fotoğrafını özelden yollayabilirim istersen.

Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2013 saat 10:03
Mavişe bir sorum olacak.Dün sivas maçı öncesi yönetimden aldığınız bedava biletlerden kaç para kazandınız? Karaborsadan sattığınız 7 - 7,5 - 8 tl kime kaç paraya ittirdiyseniz artık !!!

Ayrıca biliyormusunuz o sattığınız biletlerle insanlar maça giremediler.Sizden o biletleri alan gerizekalılara müstehak ama sen benim gözümde emin ol sıfıra düştün.

Üstelik biletleri kendin de satmıyorsun.Çoluk çocuğun eline tutuşturmuşun biletleri , gişeden bilet almak için sıraya giren gerçek taraftara salça olup bak bizde 7,5 tl diyorlar.Sen uzaktan değnekçi gibi izliyorsun.Tabi paralar maçtan sonra çukka cebe.

Emin ol ki o paralar senden , yakınlarından , ailenden , sevdiklerinden misliyle çıkar.

Allah çok büyük.Eskişehirspor üzerinden kim haksız çıkar elde ediyorsa Allah belasını versin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır