eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2018-2019 Transfer Donemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 608>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2018 saat 11:58
afyonspor'da yasin,oltan,aykut,ersel,türker,timuçin bu isimler bizim ligte çok rahat oynayabilecek kapasiteye sahipler.Bu oyuncu grubunun'da ortalama 200-300 bin tl ye oynadıklarını çok iyi biliyorum.Ayrıca transfer için orhan türkmengilin, yönetime bir liste verdiği de doğrudur.Büyük ihtimal ile transferin açılacağı fakat pahalı isimler yerine bu ligin sözleşmesi biten isimleri ile görüşüleceği konuşuluyor.
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2018 saat 14:51
Yine afyonspor da orta sahada Ali kılıç var hürriyet tarzı hırslı ve mücadeleci bi oyuncu aslında düşünülebilir
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2018 saat 22:10
resmi siteye baktım göremedim renktasim
kusura bakmazsan haberin linkini atabilirmisin?

çünkü bugün yönetimden birisi ile konuştum dorukhan in gidişine çok kızmış bir durumdaydı. bjk ile 3 yıllık sozlesmw imzaladı denildi

ben bişey anlamadım cidden
Yukarı
esesliali26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: istanbul
  Alıntı esesliali26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 21:40
Bu maddi imkansızlıklar içinde transfer yasağı açılınca yine eski yanlışları yapmamak gerek. Uçuk paralara işe yaramayan topçular almak yerine bu ligde kendini kanıtlamış hırslı istekli veya gelecek vaadeden oyuncular alınmalı ve eldeki yetenekli gençlerle beraber harmanlanıp süperlige direk olmazsa ilk 6 ya girebilecek bir kadro kurmalıyız. Burhan eşer ve mustafa sevgiyi tekrar takımda görmeyi çok arzu ediyorum ayrıca :)
Tek büyük var o da ESES!!!
Yukarı
HUSO Liste gör
Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı HUSO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2018 saat 04:23
Şimdi bizim transfer tahtamız açıldımı etme imkanımız varmı
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2018 saat 01:49
ben Batuhan karadeniz' i takımda görmek istiyorum daha 27 yaşında en tecrübeli ve zinde zamanı şimdiden alınmalı ki form tutsun
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2018 saat 11:25
Alıntı yapılan bilek26

ben Batuhan karadeniz' i takımda görmek istiyorum daha 27 yaşında en tecrübeli ve zinde zamanı şimdiden alınmalı ki form tutsun

Bende asla gelmesin diyorum abi yapmayın batuhan kim ya gozunuzu seveyim
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2018 saat 12:44
Allah askina söyleyin niçin asla bu peşin fikrin nedeni bi anlatin bu adam bizde oynarken hic bu takimi sattimi hayir gereksiz kirmizi gordumu hayir takim ve adam seçip gol atmamazlik pas vermemezlik yaptimi hayir 18 yaşındaki adama bi ton para verdiler o da gitti spor araba aldi suç mu az antrenman yapiyormusmus ama biz sahada batuhan şuraya koş bas diye bagiriyorduk bazen vallahi taraftarı dinliyordu hem buyuklenmesi yoktu hic h.huseyin gibi yapmadi hep saygili terbiyeliydi ne alip veremediginiz var izleyin videosu var sakarya da urfada attigi gollere bakin super tekniği var urfada tac cizgisinde adamin saginda atip solundan gecip ta ordan golu izleyin bu adamin artik futbolu kamil vaziyette en iyi cagi az form tutsa super olur geçen sene bizde olsaydi hic bir sikinti cekmezdik.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2018 saat 13:40
Hayda bu Hasan Ayaroğlu ile geçen hafta anlaşma yapılmadı mı. Boşta imiş ve Trabzon'la anlaşmak üzereymiş. Hızla geçen iki sezonki Kayseri Erciyes olma yolunda ilerliyoruz.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2018 saat 14:00
Ülkü Abi Ödeme Yapılmamış Kendisine Alacakları Ödenmediği İçinde Serbest Kalmış Cumartesi Günü Trabzona Gidiyomuş Görüşmek İçin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 608>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır