eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 2018-2019 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gravityes Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı gravityes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 11:35
Alıntı yapılan merhaba26

merhaba,

lig de kalmamızı başarı saydık,oldukça iyi bir yönetim gösteren Kaan Ay'ın,
olmaması gereken sahneler de rol üstlenmeye kalkması,Genel Kurula gidilmesini sağladı.
   şimdi geldi Genel Kurul.
   Eskişehirspor'un başı borçlardan dolayı dertte,çözümü malumu üzere PARA.
kimsenin bu borcu kapatabilecek bir gücü olmadığına göre,varsa bile bizim
eller de böyle birine rastlanılmadı.
   Genel Kurul'da iyi bir Yönetim seçilirse (inancım var) ve bu takıma tek bir sorun yaşatmadan,maddi konular da aksamalar yaşatılmaz ve aşağıda tek tek isimlerini belirttiğim futbolcularımız kaybedilmezse,ben şuna inanıyorum, bu takım ilk ikiden Süper Lig'e çıkar.
Kaleciler :Cengiz (1.kaleci),Ekrem,Ebrar,
Defans    :F.Balaban,Erdal,H.Aslantaş,Mevlüt,Cemali ve Fevzi,
Orta saha :Sissokko,Kamal,Jesse,Milinkoviç,T.Yakut,Alperen,F.Polat ve Mehmet Özcan,
Forvet    :M.Altunbaş,Emre Güral,
          : Başakşehirden gelen iki futbolcumuz.

DİP NOT;Transferin açılma şansı da yok,transfer yapacak para da yok.
        tüm taraftarımıza selam gönderiyorum.

15 yaşındaki cengizi 1. kaleci yapmışsınız. babası mısınız :D
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 11:46
Spor Toto 1. Lig'den Süper Lig'e yükselme mücadelesinde Hatayspor ile Gazişehir Gaziantep karşı karşıya geliyor.
Spor Toto 1. Lig'den Süper Lig'e Denizlispor ve Gençlerbirliği'nin ardından yükselecek son takım, Hatayspor - Gazişehir Gaziantep karşılaşmasının ardından belirlenecek.

Yarı finalde Hatay ekibi Adana Demirspor'u, Gaziantep ekibi ise Osmanlıspor'u mağlup ederek Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda oynanacak mücadeleye katılmaya hak kazandılar.

Karşılaşmayı deneyimli hakem Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak.

Maç     Hatayspor - Gazişehir Gaziantep FK
Tarih     30 Mayıs Perşembe
Saat     21:45
TV kanalı, İnternet yayını & Canlı nasıl izlenir

Karşılaşma, beIN Sports MAX HD 1 ekranlarından naklen yayınlanacak. Müsabakayı internetten izlemek için beIN Connect üyeliğinizin olması gerekiyor.

TV kanalı     İnternet yayını
beIN Sports MAX HD 1     beIN Connect
Karşılaşmanın normal süresinde eşitlik bozulmazsa galibi 15'er dakikalık iki uzatma devresinin sonucu belirleyecek. 120 dakikanın sonunda kazanan yoksa Süper Lig'e son bilet, seri penaltı atışları sonucunda sahibini bulacak.

Süper Lig tecrübesi bulunmayan iki ekipten kazanan tarihinde bir ilki yaşayacak.

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 23:33
Hatayın gölünde yorumcu alenen üzüldü. Baştan sona gazişehiri ,tuttuğu belliydi gökhan alsan çok ağır faullü çok sert oynuyordu hakem ısrarla sarı kart göstermiyor. Yorumcu da onu övüyordu.
Bence playof diye birşey olmamalı. İlk 3 çıkmalı. Tam haksızlık playof.İnşallah hatay çıkar.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 00:49
Gazişehir'in çıkması iyi oldu seneye yine pahalı bir kadroyla karşımıza çıkarlardı. Hatay bence küçülmeye gidecektir.
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 00:50
Alıntı yapılan gravityes

Alıntı yapılan merhaba26

merhaba,

lig de kalmamızı başarı saydık,oldukça iyi bir yönetim gösteren Kaan Ay'ın,
olmaması gereken sahneler de rol üstlenmeye kalkması,Genel Kurula gidilmesini sağladı.
   şimdi geldi Genel Kurul.
   Eskişehirspor'un başı borçlardan dolayı dertte,çözümü malumu üzere PARA.
kimsenin bu borcu kapatabilecek bir gücü olmadığına göre,varsa bile bizim
eller de böyle birine rastlanılmadı.
   Genel Kurul'da iyi bir Yönetim seçilirse (inancım var) ve bu takıma tek bir sorun yaşatmadan,maddi konular da aksamalar yaşatılmaz ve aşağıda tek tek isimlerini belirttiğim futbolcularımız kaybedilmezse,ben şuna inanıyorum, bu takım ilk ikiden Süper Lig'e çıkar.
Kaleciler :Cengiz (1.kaleci),Ekrem,Ebrar,
Defans    :F.Balaban,Erdal,H.Aslantaş,Mevlüt,Cemali ve Fevzi,
Orta saha :Sissokko,Kamal,Jesse,Milinkoviç,T.Yakut,Alperen,F.Polat ve Mehmet Özcan,
Forvet    :M.Altunbaş,Emre Güral,
          : Başakşehirden gelen iki futbolcumuz.

DİP NOT;Transferin açılma şansı da yok,transfer yapacak para da yok.
        tüm taraftarımıza selam gönderiyorum.

15 yaşındaki cengizi 1. kaleci yapmışsınız. babası mısınız :D
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 00:59
merhaba,

bak evlat,terbiyesizlik sınırlarını aşmış bir haldesin,
   yaşıtım ve muhatabım değil iken görev üstlenmişsin,
   bak evlat,benim senin yaşın da torunlarım var,senden de ricam
bir daha üstüne vazife olmayan konular da kimse ile muhatap olma.
   bu bir dede nasihatıdır,kendine iyi bak delikanlı.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2019 saat 07:08
Gecen hafta baslayan Afrika Uluslar Kupasi'nda TFF 1. Lig'in 2018-19 sezonunda gorev almis 3 futbolcu forma giyiyor:
Dialo Guidileye (Elazigspor >> Moritanya) - Adama Ba (Giresunspor >> Moritanya) - Mickael Pote (Adana Demirspor >> Benin)
Kaynak: https://www.monitor.co.ug/Sports/Soccer/Africa-Cup-Nations-squads/690266-5155058-xaj75k/index.html
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2019 saat 00:59
geçen sene son maçları gençler oynasın puan lazım değil diyenlere -6 gelirse ne yapacağız puan alalım derken bana kızıyorlardı buyrun - 6 puan, 1 puan daha fazla alsaydık bunu geçen sezona işletebiliyormuşuz şimdi önümüzde ki sezon da iç oldu. H.ibrahim oynadı da ne oldu son maçlarda emre güral oynasaydı en az 3 puan daha alırdık emreye niye izin verildi ona izin veren şimdi hesabını versin.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2019 saat 07:54
Alıntı yapılan bilek26

geçen sene son maçları gençler oynasın puan lazım değil diyenlere -6 gelirse ne yapacağız puan alalım derken bana kızıyorlardı buyrun - 6 puan, 1 puan daha fazla alsaydık bunu geçen sezona işletebiliyormuşuz şimdi önümüzde ki sezon da iç oldu. H.ibrahim oynadı da ne oldu son maçlarda emre güral oynasaydı en az 3 puan daha alırdık emreye niye izin verildi ona izin veren şimdi hesabını versin.

Ligler Play-Off finalinin hemen ertesi gün tescil edildi abi nasıl geçen yıla eksi puan işleteceksin?
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2019 saat 10:08
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Alıntı yapılan bilek26

Ligler Play-Off finalinin hemen ertesi gün tescil edildi abi nasıl geçen yıla eksi puan işleteceksin?

Pintonun bu 6 puanı önceki sezondan kesilmesini istemesi hakkı varmış. Bu demek ki hala Pinto'nun iki dudağı arasındayız. Yeni sezona 2.ligde başlayabiliriz. Pinto işinin bir an önce çözülmesi lazım. Ayrıca Boffin ve Akaminko dosyalarından da her an puan silme cezası gelebilir. Onlardan da ceza alırsak lig başlamadan biter...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır