eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 2018-2019 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Online Durum: Offline
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2019 saat 11:18
Alıntı yapılan Güray26ES

Hatay gazisehir final nerde nezaman belli oldumu ben sezon boyunca dedim hatay çıkar diye

30 Mayıs Perşembe 21.45 te Başakşehir Fatih Terim Stadında.

Hatay ile Antep arasındaki maç neden İstanbul a verilir. Kayseri, Urfa vs her iki ile de yakın başka şehirlere verilmeliydi. Ramazan günü binlerce insanın yapacağı yolculuğu hiç mi düşünmüyorlar.

İstanbul a verildi bari Kadıköy de oynansın. İstanbul da da ulaşımın zor olduğu şehrin sonundaki stada ve küçük bir stada maç verilmesi saçmalık bence.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2019 saat 11:53
Bende şimdi trt de gördüm saçma yer olmuş bence kayseri kadir has yakisirdi hem yakın ikisinede hem uygun saçma sapan olmuş bu arada hatay çıkar stad da yapıyorlar iyide oynuyorlar caner bağ hüseyin gider o takımdan sol bek sol açık oynuyor
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2019 saat 14:30
istanbula maç verilmesinin sebebi, tff yöneticilerin ve genç oyuncu arayışında olan kodaman hocaların daha rahat seyretmeleri adına yapıldığına inanıyorum.
hizmetler hep ayaklarına gelsin,bizim gibilerde hiç isyan etmesin.yeterki yetiştirdiğimiz oyuncuları satalım.......
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 02:13
Pinto, Bokila ve Boffin dosyalarinin kapiya geldigi soyleniyor.Yaklasik 1 milyon Euro odeme yapilmazsa her bir oyuncu icin -6 puan silme cezasi yani toplam -18 ceza ve transfer yasaginin gelecegi soylentileri var.
30 Mayista guclu bir yonetim cikmazsa önumuzdeki yil en zor ve geri donusu olmayan bir yil olabilir.Sehir hala tehlikenin farkinda degil.
Mehmet Ozcani satmaktan baska care yok.Transferide unutalim bence.Mevcut kadroyu koruyabilirsek öpup basimiza koyalim.
Bu ekonomik sartlarda daha fazlasinida yapamayiz.
Aci ama gercek
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 11:37
Eskişehirspor'un başarılı futbolcusu Mehmet Feyzi Yıldırım sosyal medya heabından paylaştığı mesajda şu ifadelere yer verdi, “Aslında bazı güzel yemeklerin tarifi yokluktur, o yemek sadece elde olan malzemeler kullanılarak hazırlanır. Yokluk içerisinde olan bir annenin yaptığı yemeği unutulmaz kılan şey ise içindeki sevgi ve gözyaşıdır. Ben takımımızı ve camiamızı yokluk içerisindeki bir annenin elinde avucunda yokken yaptığı bir yemeğe benzetiyorum, lezzetli mi bilmiyorum ama kesin olan bir şey var ki asla unutulmayacak. İyisiyle, kötüsüyle bir sezonu daha bitirdik. Çok stresli bir süreç olsa da nihayet sonu güzel oldu… Daha güzel günleri hep beraber görmek dileğimle. Görüşmek üzere.”
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 22:42
karagumruk 0 sakarya 0 ilk yarı sonucu karagumruk tek kale oynadı ayrıca sakarya da stadı baya baya doldurmus
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 23:03
Süper atmosfer var...
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 23:29
Erkan geliyor:)
O SENE BU SENE
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 23:32
Erkan ne top oynadı ya bizde geçen yıl hiç oynamıyordu. Hocalarla, başkanla kavga ediyordu. Kaprisi olmasa onun kaptanlığında gençlerimizle daha iyi sonuçlar alabilirdik. Erkan, Dorukhan gibi isimler bu yıl takımda olsa farklı olurduk.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 23:41
Sakarya 0 karagumruk 2 maç bitti erkan zengin süperdi ve karagumruk tff 1.ligde
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır