eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 2018-2019 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  123 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 2018-2019 Sezonu
    Tarih: 30/Nis/2018 saat 18:19
Bu haftasonu Altay-Gümüşhane maçının galibi TFF 1.Lig'e gelecek. Beraberlik durumunda Gümüşhane gelecek. Diğer gruptan Hatayspor yükselecektir muhtemelen. Gönlüm haftsonu Altayın çıkmasını istese de aklım Gümüşhane diyor. Bir de Altay ile uğraşmayalım. Playofflarda da Sakaryaspor vey Afyon gelmesin yeter. Yukarıdan gelen Karabükspor Mersin İdman Yurdu tarzında bir düşüşle mevcut mali durumuyla paraşütsüz ikinci lige gidecek gibi duruyor. Osmanlı ve Gençlerbirliği sıkıntı yaratabilir. Playofftan Gazişehir çıksın gitsin onlarla da uğraşmak istemem şahsen. Bu yıl ve geçen yıl paçayı kurtaranlar iyi kurtardı önümüzdeki sezon 1.Lig malesef oldukça çetin geçecek gibi gözüküyor.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 18:23
Sakaryaspor tamamda Afyon u neden istemiyorsunuz?Afyon bizimle bir sorunu yok diye biliyorum.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 18:35
Alıntı yapılan yasin333

Sakaryaspor tamamda Afyon u neden istemiyorsunuz?Afyon bizimle bir sorunu yok diye biliyorum.

Taraftarlar arasında gerginlik bakımından değil, şampiyonluk yolunda sorun çıkartacak takımlar oldukları için. Diğer rakiplerine göre görece büyük camialar oldukları için.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 00:32
İlk önce Curva_Eses , konuyu açtığın iyi oldu , şimdiden gelecek sezonu buradan konuşup , farklı farklı konularda konuşmaktan iyidir, açıkcası benim için iyi çünkü kafam karışıyordu son zamanlarda eline sağlık.

sakarya aman gelmesin , tansiyon yükselmesin zaten forumda giresunlu taraftar(lar) mevcut , yine giresun maçında tansiyon yükselecek burada
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 10:09
Super Lig'den Konyaspor gelirse tipki Rizespor gibi direk cikar.
Odmanlispor'a eski destek verilmez diye dusunuyorum. Dusecek ucuncu takim da Antalyaspor olsun; Eto'o, Nasri derken iyi borca girmislerdir.
Alttan Altay gelsin, playofftan Sakaryaspor'un bi yandan gelmesini istiyorum, bi yandan istemiyorum.
Alttan gelen takimlarin sampiyonluk kovalayacaklarini sanmiyorum onumuzdeki sene, sikinti Karabukspor disinda ust ligden gelecek takimlarin guclu olacak olmasi..
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 11:26
Eskişehirspor’un sırtından nemalanmaya çalışanlar bu işten vazgeçsin. Şimdiye kadar Eskişehirspor bu olumsuz duruma düşmüş ise bunun tek sorumlusu iktidar partisinin kendini bilmez yöneticileridirler. Eskişehirspor’a hiçbir yardım etmediler. Ama protokol tribününü doldurdular. Ben en zor şartlarda Eskişehirspor’a destek vermiş birisiyim. Bundan sonrada alırım. Eğer iktidar partisinin temsilcileri böyle yapacaksa Eskişehirspor’dan uzak dursunlar. Laf öğretenlere sesleniyorum buradan. Eskişehirspor’a verdiğiniz kadar konuşun. Hiçbir şey vermeden çok veriyormuşuz gibi hava atmayın. Bu stadyumu yaptı ama devlet bunu parasıyla yaptı. Bu stadı AKP’lilerin hiç birisi cebinden çıkartıp yapmadı. Ama Eskişehirspor’un bu hale düşmesinin sebebi Eskişehirli AKP’li yöneticilerdir. Bunu da Eskişehir halkına şikayet ediyorum.”

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
esesliali26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: istanbul
  Alıntı esesliali26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 11:45
Merhaba büyük Eskişehirspor taraftarı,
Bir kampanya başlatılsın.Kulübe bağış hesabı açılsın ve herkes elinden geldiğince bağış yapsın. En azından kulübe destek olur ve 180 milyonluk borcu azaltmada biraz katkımız olur diye düşünüyorum . Hatta bağışları da içinde 26 geçen rakamlarla yaparız 26tl, 126tl,2626tl vb gibi :) güzel olmaz mı?
En azından önümüzdeki sene transfer yasağı cezası yemeyelim. Korkulu rüya görmeyelim.
Tek büyük var o da ESES!!!
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 12:56
Sezon biter yonetim kongre karari alir yeni bi yonetim beklenir hep ayni konusmalar yapilir kimse elini tasin altina koymuyor denilir aday cikmaz 1 ay öyle kaybolir gider Halil Ünal gene kabul edip baskan olarak devam eder destek goremez hizlandirilmis bi kamp yapilir lige gene 1 0 yenik baslanir Halin Unal kendi lobisiyle transfer yapabilirse ne mutlu bize . egerki saglam aday cikmayacaksa bosa kongre felan zaman kaybetmeye gerek yok mevcut yönetime destek olunmali.. Ama parali futboldan anlayan saglam bi baskan cikmasi dilegimiz
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 13:08
Alıntı yapılan Güray26ES

Eskişehirspor’un sırtından nemalanmaya çalışanlar bu işten vazgeçsin. Şimdiye kadar Eskişehirspor bu olumsuz duruma düşmüş ise bunun tek sorumlusu iktidar partisinin kendini bilmez yöneticileridirler. Eskişehirspor’a hiçbir yardım etmediler. Ama protokol tribününü doldurdular. Ben en zor şartlarda Eskişehirspor’a destek vermiş birisiyim. Bundan sonrada alırım. Eğer iktidar partisinin temsilcileri böyle yapacaksa Eskişehirspor’dan uzak dursunlar. Laf öğretenlere sesleniyorum buradan. Eskişehirspor’a verdiğiniz kadar konuşun. Hiçbir şey vermeden çok veriyormuşuz gibi hava atmayın. Bu stadyumu yaptı ama devlet bunu parasıyla yaptı. Bu stadı AKP’lilerin hiç birisi cebinden çıkartıp yapmadı. Ama Eskişehirspor’un bu hale düşmesinin sebebi Eskişehirli AKP’li yöneticilerdir. Bunu da Eskişehir halkına şikayet ediyorum.”

Kazım Kurt' un Bolu maçı sonrası konuşmasını buraya kopyalayıp yapıştırmışsın iyi hoş da hiçbir parti hiçbir futbol kulübüne destek çıkmak zorunda değildir.

Kulübü bütçesine göre potansiyeline göre yönetmek başkanın işidir.

Bakın Akhisara yıllardır taraftarı olmamasına rağmen süper ligde (ne bilet geliri var ne forma satışı)
Bu tür kulüpler bütçesini sarsmayacak oyuncular alıyorlar ve gördüğümüz gibi Ziraat kupa finaline yükseldiler.

Biz aynı başarıyı yakalamak için ne yaptık;
isim yapmış, futboldan soğumuş, yaşı geçmiş oyunculara milyon euro yıllık ücretler saçtık

Bu sebeplerden dolayı, küçülme politikasına giden Mesut Hoşcan'dan daha çok klübü yönetmeyi bilmeyip, futbolu sadece yıldız oyuncuların oynayabildiği bir spor sanan Halil Ünal yönetimi mevcut durum ve borçlarımızın sebebidir.
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2018 saat 14:42
Karabük Mersin-Antep gibi aşağıya gider. Osmanlı'nın da şampiyonluğa oynayacağını sanmıyorum. Gençler ve Konya düştüğü gibi çıkmak isteyecektir. Mümkünse Alanya-Antalya'dan biri düşse bunların yerine daha rahat ederiz.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır