eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Sezonda Nasıl Bir Yol İzlemeliyiz?

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
Online Durum: Offline
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Yeni Sezonda Nasıl Bir Yol İzlemeliyiz?
    Tarih: 30/Nis/2018 saat 13:07

Bu ligteki 2.sezonumuzu tamamladık. İlk sene zirveye oynarken bu sene düşmeme ile mücadele ettik. Ama bu ligten ne olursa olsun çıkmak istiyoruz. Bu aşamada neler yapılmalı gelin hep beraber kafa yoralım.

*Stadyum isim hakkı artık sonuçlanmalı sıcak para akışı sağlanmalı

*Yöneticiler bir türlü şeffaflık yakalayamadı, uzun vadeli borcu sıfırlama politikası belirlenmeli.

*Takıma kaynak getirebilecek yatırımlar belirlenmeli siyasi seçim arefesinde siyasilerden sözler alınmalı.

*Alt yapı gördük ki en önemli kozumuz olacak, Semih Güler,Hasan Ayaroğlu,Dorukhan,Hasan Hüseyin Acar gibi oyuncularımızın sayısını arttırmamız gerekiyor.

*Transferin tekrar kapanmaması için neler yapılmalı onlar ortaya konulmalı

*Uygun fiyatlı ve kaliteli yabancılar takıma katmak için gözlemciler gönderilmeli. (Yakın zamanda küme çıkan takımlarda hatırladığım bir sürü isimsiz futbolcu en büyük paya sahip oldular, Balıkesir küme çıkarken Lalawele, Karikariler, Malatya'nın yabancılarını hepimiz hatırlıyoruz)
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 16:26
Yeni stadı yaşanabilir hale gelmeli 15 günde değil her gün para basmalı store fast food gibi şeyler açılmalı her gün ailecek gidilebilecek
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 16:51
başka konu sayfalarına da yazdım şantiyenin olduğu yere yörsan firmasıyla ortak fastfood lokanta tarzı (susurluktaki tesisin aynısından)bir yer açılmalı aynı zamanda parka doğru geniş bir yaya köprüsü yapılmalı bunlar olursa 24 saat es-es imize gelir elde ederiz.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 16:52
Baska bir takimda, örnegin A.Gücü, malum bir kisinin yegeni menejerlik yapsa, söylemedigimizi birakmazdik. Sikeden tutun, saibeli maclara ve usulsüz ödeneklere kadar herseyi yazmistik haklarinda. Ama kendimiz oldumu sus pus olduk. Ilk geldiginde bir kipirdama oldu o kadar. Hani deniliyor ya, eski sitemizin kalitesi ortada yok, eskiden cok farkliydi diye, iste fark burada. Eskiden dört dörtlük taraftar toplulugu vardi bu sitede, günü kurtaran, neticelere bagli bir topluluk degil.
Maalesef.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 17:01
İzzet Erdoğan varda be işe yarıyor bu adam.Yardım ettiyse Nabi Avcı falan etmiştir zamanında.Adam 50 milyon tl anlaştık diyor Eti ile ortada hiçbişey yok.Herhangi bir adamda olsa farketmez bu adamın yerinde.Ben herhangi bir siyasi yardım aldığımızı sanmıyorum.Devlet bizimde Fifadaki dosyamızı kapatıp transfer tahtamızı açsaydı Ankaragücü gibi eyvallah ama öyle bişey yok.Transfer cezamızda 458.000 euro yüzünden Ankaragücüne yapıkan devlet kasasından 10-15 milyon tl değil.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 17:08
Abim haklisin da , bunu biz biliyoruz, baskalari varsayimlarla düsünür.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 18:57
Yeni stadta yaz akşamları festival konser gibi faaliyetler yapmalı belediyeler Eskişehirspor için kaynak yaratmali tanıdık ünlü isimleri getirerek bilet paraları Eskişehirspor a bağışlamalı
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 22:32
Eskişehirsporlu eskart çıkartılıp her binişte 10-15 kuruş gibi kimseyi zorlamayacak tutarlar Eskişehirspor a aktarılabilir
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 23:43
Alıntı yapılan Güray26ES

Yeni stadı yaşanabilir hale gelmeli 15 günde değil her gün para basmalı store fast food gibi şeyler açılmalı her gün ailecek gidilebilecek

Aynen öyle tam karşısında sazova parkın olması ve her gün yerli yabancı binlerce insanın uğrak yeri bunu değerlendirmek gerekir...
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2018 saat 23:44
Stadyum otoparkı makul bir fiyatla ücretli yapılabilir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır