eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 2 - Kocaelispor: 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 106>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 16:23
1-0 olsun bizim olsun diyorum ama sezonun en zor maçlarından birini onayacağız.Buda bizim eksiklerimizden kaynaklanacak.Ama sahaya 11 kişi çıkacağımıza göre ne yapıp edip yenmeliyiz.Bunuda inşallah başaracağız.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 16:41
Kocaelispor son haftalarda çıkışa geçen,kolay goller bulabilen fakat bir o kadarda kalesinde kolay gol gören bir takım görüntüsü sergiliyor.
 Kocaelispor kesinlikle Eskişehire puan için gelecek,mücadele edecek.Çünkü bende zirveye artık ortağım dediğini hissettiriyor.
 Güzel ve çekişmeli bir maç olacak.Pekte parlak bir futbol sergilemesekte Malatyaya deplasmanda 3-0 galip gelen Erciyesten beraberlikle dönen ES-ES imizin puan konusunda Körfez ekibine cömert olacağını söyleyemeyiz.Alacağımız 3 puan bize derin bir nefes sağlayacak.Her iki takım için çok önemli bir maç.
  Dostluğumuzu zedelemeden hak eden kazansın demek hoş görünsede,Es-Es imizin şampiyonluk yolunda 3 puana çok daha istekli olacağı muhakkak.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:17
Ben kardeşimiz Kocaeli ile oynadığımız maçlarda son 2 sezonki üstünlüğümüzü de göz önüne alarak rahat kazanacağımızı düşünüyorum...Bana göre Kocaeli maçlarında ibre hep bizden tarafa oluyor ...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
yarimceli Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serhat yücel
Yer: Turkey
  Alıntı yarimceli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:19
kocaeli ne kadar kardeş takım olsada mutlaka bu maçı kazanmamız 3 puan almamız gerekiyor yoksa şampiyonluk yolunda yara almış oluruz... 
SENİ DÜŞÜNMEDİĞİM GÜN VARSA EĞER O GÜNE LANET OLSUN ESESİM...
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:24
sonuç ne olursa olsun kardeşlik kazansın
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
esesmerteses Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali
  Alıntı esesmerteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:26

inşallah bu maçta stat dolu olur, büyük destek vermemiz lazım takımımızae

Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:29
Eğer futbolcularımız Eskişehirspor ruhuna adına taraftarına yakışacak şekilde ve hırsta oyanrlarsa yani bu maçı gerçekten almak için oynarlarsa birçok eksiğimize rağmen kocaelinin bırakın yenmeyi beraberlik alması bile imkansız.Yeterki futbolcularımız inansın.Taraftarda iyi desteklerse takım daha iyi oyanaycaktır.Çoşkunda golleri atar kocaeliyi evine puansız yollarız.
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 18:17

gecen seneki körfez macını unutamıyorum... cok iyi agırlamıslardı bizi... Eskişehirdeki macı tv'den seyrettiğim kadarıyla biz de onları iyi ağırlamıstık... bu sene de aynı dostlugun devam etmesi dileğiyle 3 puan bizim olsun... ama centilmence bir mac olsun derim...

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
seckineses Liste gör
Yazar

seckin
  Alıntı seckineses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 18:21

şimdiden sehrimize gelecek olan körfezli kardeslerimize hosgeldiniz diyorum arkadaslar tabikide macın scoru heriki takım için önemli

hem türbğnlerimizin dolu olması hemde gene kardeslerimizi en iyi sekilde agırlamamız lazım onlarda bızı bızde onları cok iyi karsıılıyoruz bu gelenegin sürmesi lazım biz kardesiz
mac ıcınde gelince iyi oynayan kazansın diyorum
hayatın anlamı siyah kırmızı
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 19:03
Bu maça Kocaeli'den resmen akın olacak.Özellikle yarın kazanırlarsa, onlara ayıracağımız yere sığmazlar.Hodri meydan tribünü hariç, fabrikalarda çalışanlar bile otobüs kaldırmayı planlıyorlar.

Yönetimin hava şartlarına göre Kapalının solunu ( eski Nefer'in yerini ) kardeş Körfez'e ayırması gerekir.

Kocaelispor yönetimi Gürkan turun araçlarını kendi taraftarlarına istedikleri kadar ayırabiliyor.Deplasmana gitmek onlar için eziyet değil.

Kendi sahamızda önemli eksiklerimize rağmen kazanacağız.Bizde ne kadar sakat futbolcu varsa Körfez'de de o kadar var.Haydar,Fatih Şen bildiğim sakat oyuncular.Semavi, dikkat etmemiz gereken bir oyuncu.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 106>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır