eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 2 - Kocaelispor: 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
seckineses Liste gör
Yazar

seckin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı seckineses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 09:43
körfezli kardeşlerim artık güzel seyleri konusalım bunlara gerek yok güzel seylerden bahsedelim... (eskisehirspor.com'da küfür içerikli ve argo kelimeler kullanmak başka takım ve taraftarlarına hakaret içeren kelimeler kullanmak yasaktır....Mesajınızın bu bölümü silinmiştir...EsEsliyim)
hayatın anlamı siyah kırmızı
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 12:22
Alıntı yapılan ercek

ben sitenize yeni kayıt oldum fanatikmi fanatik ölümüne körfezliyim.eskişehire gelirken hayal ettiğimin çok ötesinde insan sevgisiyle karşılaştım.yolda herkes selam veriyor hoşgeldiniz diyordu siyah bir BMWyolunu değiştirdi bizi stadın önüne kadar götürdü,çarşıda gezerken 2 genç bize merkezi gezdirdi telefonlarımızı verdik maç sonunda formaları değiştirdik.maç heyecanıyla stresle söylenen (sarhoş ve kafası iyileri kastediyorum) sözleriduyan es esli kardeşlerimiz varsa hepsinden onlar adına özür diliyorum.buradaki maçta aynı tavrı görmeniz için elimden gelen çabayı göstereceğim.katlı otoparkın ordaki kahvenin sahibinden oradaki market çalışanına yerleri süpüren o çöpçünün davranışları ileride herkese anlatacağim anılar listesine eklendi.hepiniz sağolun varolun iyiki varsınız.maç kesinlikle biryana yenilsek ölümüne üzülürdüm ama yeminle yine aynı yazıyı yazardım.inşallah bu dostluk hiç bitmez oradan aldığım es es şapkasıyla izmitte gururla dolaştım unutmadan elbet çatlak sesler çıkacaktır sonuçta kozmopolit şehirlerde yaşıyoruz göç alan sanayi şehirleriyiz. ama inanın o çürük sesler kocaelinin yanında 2.takımı tutan zihniyetlerden çıkar gerçek körfezli ve hodrimeydanlı asla çatlak söz söylemez.... bunları ayıralım   mesajımın sonunda tüm eskişehir camiasına teşekkür ediyorum. HAKKINIZI HELAL EDİN

Şu yazı soğuk kış gününde içimi ısıttı  vallahi eses in şampiyon olması kadar mutlu oldum yaşasın DOSTLUK.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
yeşil41 Liste gör
Yeni Yazar

ceyhun
  Alıntı yeşil41 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 18:27
BİZE GÖREDE SİZİN PENALTI YANLIŞ KARARDI....BİZDE  ALABİLİRDİK SİZDE BERABERLİK BİZİ BOZMAZ NE OLURSA OLSUN ES ES TARAFTARI BURADA EN İYİ ŞEKİLDE AGIRLANACAK.....TRÜBÜNDE TARAFTARIZ MAÇI ALMAK İÇİN ÇABA HARCARIZ AMA SAHA DIŞINDA YİNE DOSTUZ...GELİN SİZDE ŞEHRİMİZİ GEZİN ..HİÇ BİR OLAY YAŞANMAZ...STADYUMDA OLAN GERİLİM MAÇIN OYNANDIGI ESNADA YAŞANIR  ORDADA KALIR....İNŞALLAH 1 Cİ VE 2 Cİ OLARAK ELELE SÜPER LİGE....İSMETPAŞAYA BEKLERİZ.....BAŞARILAR.....KORF ES.....
aşk
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
  Alıntı Co®®ateC Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 18:47
Alıntı yapılan ercek

ben sitenize yeni kayıt oldum fanatikmi fanatik ölümüne körfezliyim.eskişehire gelirken hayal ettiğimin çok ötesinde insan sevgisiyle karşılaştım.yolda herkes selam veriyor hoşgeldiniz diyordu siyah bir BMWyolunu değiştirdi bizi stadın önüne kadar götürdü,çarşıda gezerken 2 genç bize merkezi gezdirdi telefonlarımızı verdik maç sonunda formaları değiştirdik.maç heyecanıyla stresle söylenen (sarhoş ve kafası iyileri kastediyorum) sözleriduyan es esli kardeşlerimiz varsa hepsinden onlar adına özür diliyorum.buradaki maçta aynı tavrı görmeniz için elimden gelen çabayı göstereceğim.katlı otoparkın ordaki kahvenin sahibinden oradaki market çalışanına yerleri süpüren o çöpçünün davranışları ileride herkese anlatacağim anılar listesine eklendi.hepiniz sağolun varolun iyiki varsınız.maç kesinlikle biryana yenilsek ölümüne üzülürdüm ama yeminle yine aynı yazıyı yazardım.inşallah bu dostluk hiç bitmez oradan aldığım es es şapkasıyla izmitte gururla dolaştım unutmadan elbet çatlak sesler çıkacaktır sonuçta kozmopolit şehirlerde yaşıyoruz göç alan sanayi şehirleriyiz. ama inanın o çürük sesler kocaelinin yanında 2.takımı tutan zihniyetlerden çıkar gerçek körfezli ve hodrimeydanlı asla çatlak söz söylemez.... bunları ayıralım   mesajımın sonunda tüm eskişehir camiasına teşekkür ediyorum. HAKKINIZI HELAL EDİN

Sizlerde hakkınızı helal edin.Kocaeli de görüşmek üzere..Smile
www.esesim.org
Yukarı
CoBaiN Liste gör
Yazar

emir
Yer: Malawi
  Alıntı CoBaiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 18:49
Alıntı yapılan yeşil41

BİZE GÖREDE SİZİN PENALTI YANLIŞ KARARDI....BİZDE  ALABİLİRDİK SİZDE BERABERLİK BİZİ BOZMAZ NE OLURSA OLSUN ES ES TARAFTARI BURADA EN İYİ ŞEKİLDE AGIRLANACAK.....TRÜBÜNDE TARAFTARIZ MAÇI ALMAK İÇİN ÇABA HARCARIZ AMA SAHA DIŞINDA YİNE DOSTUZ...GELİN SİZDE ŞEHRİMİZİ GEZİN ..HİÇ BİR OLAY YAŞANMAZ...STADYUMDA OLAN GERİLİM MAÇIN OYNANDIGI ESNADA YAŞANIR  ORDADA KALIR....İNŞALLAH 1 Cİ VE 2 Cİ OLARAK ELELE SÜPER LİGE....İSMETPAŞAYA BEKLERİZ.....BAŞARILAR.....KORF ES.....
eyvallah kardesım geldık gecen sene gezdık sehrınızı gordukde mısafırperverlıgınızı
ızmıtte gorusuruz ısallah
nalet olsun şu içimdeki ES ES sevgisine!!!!
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 19:10
Alıntı yapılan ercek

Biz Teşekkür ederiz.Bu kadar güzel cümleleri bir araya getirdiğin için.....
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 21:40
Alıntı yapılan ercek

Siz de hakkınızı helal edin,İnş.ligin artık maç, kaçıncı haftasındaysa o hafta Kocaeli'nde görüşmek dileğiyle...
Yukarı
Burak4126 Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burak4126 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 15:55
Konu çok güzel yerde bitirilmiş tebrikler..

Hodri Meydan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır