eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 2 - Kocaelispor: 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_sari Liste gör
Yazar

cem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_sari Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 20:52
bu sene süper lige  ESKİŞEHİRSPOR, kocaelispor bide antalyaspor çıkar,   tatangalarda avcunu yalar
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 21:54
Alıntı yapılan Burak4126

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama tanerin 2.golü çok manyak atmış ya haftanın golü diyebilirmiyiz:)

HoDRi MeYDaN
Serkan Aykut'un rövaşatasından sonraki ligteki en güzel gollerden.Tabi Sergen'in Giresunda döktüğü yaprakları göremedik maalesef
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 22:46
  ben beyaz cizgiyi toptan önce gördüm.O fotogran düşmeden önce ve düştükten sonra topu dışarıya çıkardıktan sonra çekilmiş ne hızlı bir fotograf makinesi imiş ki adam havadayken ve topu yerde düzelttikten sonra görülüyor.Bu fotoğraf üstünde herzaman tartışırım.Bu forograf adamı yanıltır.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
ercek Liste gör
Yeni Yazar

ismail balbal
  Alıntı ercek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 23:25
ben sitenize yeni kayıt oldum fanatikmi fanatik ölümüne körfezliyim.eskişehire gelirken hayal ettiğimin çok ötesinde insan sevgisiyle karşılaştım.yolda herkes selam veriyor hoşgeldiniz diyordu siyah bir BMWyolunu değiştirdi bizi stadın önüne kadar götürdü,çarşıda gezerken 2 genç bize merkezi gezdirdi telefonlarımızı verdik maç sonunda formaları değiştirdik.maç heyecanıyla stresle söylenen (sarhoş ve kafası iyileri kastediyorum) sözleriduyan es esli kardeşlerimiz varsa hepsinden onlar adına özür diliyorum.buradaki maçta aynı tavrı görmeniz için elimden gelen çabayı göstereceğim.katlı otoparkın ordaki kahvenin sahibinden oradaki market çalışanına yerleri süpüren o çöpçünün davranışları ileride herkese anlatacağim anılar listesine eklendi.hepiniz sağolun varolun iyiki varsınız.maç kesinlikle biryana yenilsek ölümüne üzülürdüm ama yeminle yine aynı yazıyı yazardım.inşallah bu dostluk hiç bitmez oradan aldığım es es şapkasıyla izmitte gururla dolaştım unutmadan elbet çatlak sesler çıkacaktır sonuçta kozmopolit şehirlerde yaşıyoruz göç alan sanayi şehirleriyiz. ama inanın o çürük sesler kocaelinin yanında 2.takımı tutan zihniyetlerden çıkar gerçek körfezli ve hodrimeydanlı asla çatlak söz söylemez.... bunları ayıralım   mesajımın sonunda tüm eskişehir camiasına teşekkür ediyorum. HAKKINIZI HELAL EDİN
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 23:33
Alıntı yapılan ercek

ben sitenize yeni kayıt oldum fanatikmi fanatik ölümüne körfezliyim.eskişehire gelirken hayal ettiğimin çok ötesinde insan sevgisiyle karşılaştım.yolda herkes selam veriyor hoşgeldiniz diyordu siyah bir BMWyolunu değiştirdi bizi stadın önüne kadar götürdü,çarşıda gezerken 2 genç bize merkezi gezdirdi telefonlarımızı verdik maç sonunda formaları değiştirdik.maç heyecanıyla stresle söylenen (sarhoş ve kafası iyileri kastediyorum) sözleriduyan es esli kardeşlerimiz varsa hepsinden onlar adına özür diliyorum.buradaki maçta aynı tavrı görmeniz için elimden gelen çabayı göstereceğim.katlı otoparkın ordaki kahvenin sahibinden oradaki market çalışanına yerleri süpüren o çöpçünün davranışları ileride herkese anlatacağim anılar listesine eklendi.hepiniz sağolun varolun iyiki varsınız.maç kesinlikle biryana yenilsek ölümüne üzülürdüm ama yeminle yine aynı yazıyı yazardım.inşallah bu dostluk hiç bitmez oradan aldığım es es şapkasıyla izmitte gururla dolaştım unutmadan elbet çatlak sesler çıkacaktır sonuçta kozmopolit şehirlerde yaşıyoruz göç alan sanayi şehirleriyiz. ama inanın o çürük sesler kocaelinin yanında 2.takımı tutan zihniyetlerden çıkar gerçek körfezli ve hodrimeydanlı asla çatlak söz söylemez.... bunları ayıralım   mesajımın sonunda tüm eskişehir camiasına teşekkür ediyorum. HAKKINIZI HELAL EDİN

Ne hakkımız varsa helal olsun kardesim..Gercektende güzel bir atmosfer vardı.Maalesef bazı catlak sesler cıktı ki her zaman cıkar.Kazanan dostluk oldu..
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 23:34
Beyler buyrun buda uzun özet görüntüleri....Beceke tvden cekilmis görüntüler LOLLOLLOL 

Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 23:35
Helal olsun İsmail kardeşim.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
seckineses Liste gör
Yazar

seckin
  Alıntı seckineses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 00:13
bunun adı kardeşlik kazanılması görüldüğü gibi kolay olmuyo ama biz her  iki tarftanda catlak sesler cıksada az buz değil bayadır kardesiz bizim sahamızdaki maçta çook ama çok güzel görüntüler oldu bunu korumakta elimizde kaybetmek kolay kazanmak zor sagolun korfezli kardeşlerimiz düşünceleriniz için inşallah elelee süper lige çıkıcaz ama bu maçta yan hakem beni deli ettii hala ona sinirim geçmedi ayrıca bu tatangaylar eses atkısı ve körfez atkısına kurban olun bunları ödetcez sizlere emin olun
hayatın anlamı siyah kırmızı
Yukarı
gerçek Liste gör
Yeni Yazar

ali
Yer: Belarus
  Alıntı gerçek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 08:49
26ÖZKAN1982 sen dost luğa katılma kardeşim gol atınca tellere saldıranlar eskişehir gol atınca kapalı türbünden nasıl koyduk gibi el hareketi yapanlarla aynı seviyedeler unutma ilk golleri eskişehir attı ama o 3-5 kişinin yaptığını biz herkese mal etmiyoruz eskişehir dostumuz dost kalıcak bütün dost eskişehir burdaki maça misafirdir burdan el hareketi yapılırsa o senin gibi çocuk zihniyetli kişiye senin gibi düşünen karekter yapar ok biz yapmayız burdaki maçta bütün kapılar açık dostlarımıza...
gerçek 41/26
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 09:22
Bu dostluğun televizyonlarda ders olarak gösterilmesi lazım...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır