eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 26. Hafta B.B. Erzurumspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141516
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
Online Durum: Offline
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2018 saat 11:21
Lütfen Hocayı yanlış yönlendirmeyelim. Ben Fıratcan ismini oyundan çıkış tabelası kalkıncaya kadar spikerin ağzından duymadım. G.Antep Maçında Fıratcan 2 gol attı diye göklere çıkardık. Fıratcan girdiğinde Antep zaten teslim olmuştu.Herkes Andaç'a sallıyor. Hoca A.demir maçında defansif yönü daha iyi olduğu için 2-1 öndeyken skoru koruma düşüncesiyle Andaç'ı oyuna aldı. Evet Semih Şentürk ve Mazenga kötüler ama iyisi elimizde yok ki. Felixi kaçırdık. Eğer Felix olsaydı veya A.Akgün cezalı olmasaydı A.demir maçı 2-1 lehimize biterdi. Herkes çok biliyor bir hoca bilmiyor öyle mi?
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2018 saat 12:18
Fıratcan konusunda hoca yanlış yaptı.

Taraftar elbette Andaç yerine Fıratcan'ı isteyecek.

Andaç kaç maçta sonradan oyuna girdi, skora katkısını geçtim oyuna olumlu anlamda katkısı olmadı, sözleşmesindeki maç başına parası da yüksek olduğundan taraftar isyan etmekte haklı. İllaki biri girip hiç bir varlık göstermeyecekse bunun maliyeti daha düşük, genç ve daha fazla gelecek vaad eden bir oyuncu olması tercih edilir.

Yücel hoca zorlu bir deplasmanda Fıratcan'ı 11 başlatarak, alın size Fıratcan der gibi yaptı.

Çünkü genç ve tecrübesiz bir oyuncu forma bulamazken böyle kritik bir maçta hele deplasmanda 11 başlatılmaz.

Bizim istediğimiz 60'da 70'de Mazenga çıkınca yerine Fıratcan'ın girmesiydi.

Bu ona daha çok katkı sağlardı. Şimdi moral olarak çökmüştür muhtemelen.
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2018 saat 13:41
bu maçı hocanın işine karışan bizler verdirdik malesef...hafta içi yapılan basın açıklamaları malesef hocayı hataya sürükledi...ayrıca son 3 deplasman maçınıda kazanan takımın hem sistemini hem ahengini hemde moralini bozdu...
bizler hala Bruno dan leblebi gibi goller bekliyoruz...oysa Bruno bir sistem oyuncusu...sahanın heryerinde oynuyor...basıyor, pres yapıyor, defansa geliyor v.s. ama golleride başkaları atıyor...yine haftalardır bir küfür etmediğimiz Hasan Hüseyin Acar ın yokluğu bile dün hissedildi...
biz taraftarlar herşeyi çok biliyoruz vede çok konuşarak takım vede hoca(hocalar) üzerinde büyük baskılar yaratıyoruz...sonuçlarıda malum...
Burak Yılmaz için ne hakaretler etmiştik defolup gitsin diye...adam Trabzon a gitti vede dünya yıldızı oldu...keza aynı şey Burhan Eşer vede Serdar Özbayraktar içinde geçerli...
bizler hep hatayı hoca vede oyuncuda arıyoruz...hiç dönüp kendimize bakmıyoruz...
Ersun Yanal ı kovduk adam gittiği ilk sene Fener i şampiyon yaptı...
Samet Aybaba yı kovduk oda gitti Sivas ı şampiyon yaptı...
Ertuğrul Sağlam Bursa yı şampiyon yapıp buraya geldi vede başarılı olamadı...
bilemiyorum birşeyler anlatabildimmi???
daha geçen yıl şu Sergen bize gelse bizi uçurur diyorduk 4. haftada kendisi uçtu...
yine bu sayfalarda bu ligin en tecrübeli en kurt hocası Yücel İldiz diye sayfalarca yazılar yazdık ve sonunda adamı buraya getirdik, Allahı var bana görede ölüyü diriltip bizi ayağa kaldırdı ama onunda başını yemeye az kaldı...dahada ne diyeyim bilemiyorum...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2018 saat 15:51
Samet Aybabayı biz kovmadık yalnız bizim küme düştüğümüz Gençlerbirliği maçından sonra sözleşmem sona erdi deyip Eskişehire gelme zahmetinde bile bulunmadı.Sivasa hazır kadroya gitti ve şampiyon oldu.Hiç beğenmezdim Samet Aybabayı Axel Meyeyi çok severdi kendisi her maç izletirdi bize.Ve bizi şikayet etti bu adam puan cezası talebiyle.Ersun Yanalda aynı şekilde kendisi gitti Fenerle anlaştı ama Ersun Yanal çok güzel futbol oynatırdı.Kadromuzda iyiydi o zaman.Ertuğrul Sağlamda kadromuzu beğenmeyip kendisi gitti.Yapacak bişey yok.Burak Yılmaz ve Dünya yıldızı biraz komik oluyor.Onu Şenol Güneş adam etti.Bizde santrafor bile oynamıyordu bu arkadaş haberi bile yoktu santraforluktan.Yücel Hocayı ise gerek efendiliğiyle gerek hocalığıyla herkes beğeniyor.Memnun olmayanlar olabilir tabi.Ama bu kadronun daha iyi yapabileceği bişey yok maalesef.Maksimumunu izliyoruz şu an.Geçen seneki kadromuz olsa eleştiriler haklı diyeceğim ama o kadro bile yetersizdi.Sezon sonunun gelmesini bekleyin artık bu kadrodan kurtulmak için.Skibbe nin ikinci geldiği sezona benzetiyorum ben bu sezonu 2014-2015 te.Son haftalarda kurtulmuştuk tehlikeden ve ertesi sene saçma sapan transferlerle bizim için pek iyi şeyler olmamaıştı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 141516

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır