eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 26. Hafta B.B. Erzurumspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 17:52
Kalan 8 macta bana göre yeni bir kan lazım icerde dişarda vasat oynuyoruz
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 17:53
Alıntı yapılan genç26

hoca kaprisi yüzünden maçı kaybedeçeğiz. sen Fıratcan'ı niye çıkarttın Hasan Hüseyin ayağı toptutan tekoyuncudan mahrum maça başladın Semihi çıkartıp Aykutu geri aldın sSemihten daha iyi ve hızlımı.işte adamlar ofiyi tutunca sonuç bu

Ya hocam kusura bakmayın da Fıratcan diye diye takımı düşüreceksiniz. 2. Yarı gayet iyiydik. Fıratcan kümede kalmayı garantilemeden kesinlikle forma şansı bulmamalıdır.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 17:54
bittimi mac
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 17:55
Bu mağlubiyet maç öncesi hocanın işine karışıp yok o oynamasın yok bu oynamasın diye bildiri yayınlayan taraftara yazılır! Koskoca ilk 45 dk.yı yanlış kadrodan çöpe attık. Şu Erzurum yenilecek takım değil! YAZIK!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 17:57
Alıntı yapılan Waddle

Bu mağlubiyet maç öncesi hocanın işine karışıp yok o oynamasın yok bu oynamasın diye bildiri yayınlayan taraftara yazılır! Koskoca ilk 45 dk.yı yanlış kadrodan çöpe attık. Şu Erzurum yenilecek takım değil! YAZIK!

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 17:58
Bugün bizi yenen, düşme anlaminda rahat bir nefes alan ve deplasmanlarda yokları oynayan Erzurumu Denizli bir sonraki maç yener ve 30 yapıp dibimize gelir, biz Altınordu karşısında ne yaparız bilmem..
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 18:00
Alıntı yapılan grezores

Yok Eskişehir çocukları oynasın bilmem ne dediniz. Medya,taraftarlarımız hepsi baskıyı yaptı. Tribün liderleri bir açıklama yayınladı. Hoca da alın size diye kadroyu çıkardı. Hocayı kesinlikle suçlamıyorum. Kimse kusura bakmasın durumumuz kritik düşmemeye oynuyoruz kimsenin şunu dene deme lüksü yok. Duran toplarda yaşayacağımız zaafları ve hücumda yaşayacağımız sıkıntıları izleyin bakalım. He Ofoedu bir go latar fena şekilde direniriz o ayrı. Tekrar söylüyorum hocaya kızmıyorum taraftar bunu hak etti kaç haftadır baskı yapıyordunuz. Takımın tembel ama 3 kaliteli adamı oynamıyor. Biz 5 haftada 6 haftada 13 puanı bu adamlarla almıştık hatırlatayım.

Maçtan önce yazmıştım artık hedefimiz tamamen belli ve kenetlenelim. Bruno Ads maçında ıslıklanmıştı diğer maçlarda bu hatayı yapmayalım. Ofoedu çok büyük oynuyor ligde kalırsak cidden emeği çok fazla.
Yukarı
bozoes65 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Estanbul
  Alıntı bozoes65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 18:02
Ne dorukhanin şutu ne penaltı pozisyonu. Tekrarları vermedi şerefsiz digiturk. Sinirden kudurcam Erzurumda da hiçbişey yok. Allah'tan denizli yenildi. Işimiz hiç kolay değil yalnız.
...
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 18:03
Alıntı yapılan bozoes65

Ne dorukhanin şutu ne penaltı pozisyonu. Tekrarları vermedi şerefsiz digiturk. Sinirden kudurcam Erzurumda da hiçbişey yok. Allah'tan denizli yenildi. Işimiz hiç kolay değil yalnız.

Ddnizli bu Erzurum'u yener.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2018 saat 18:04
Ben dahil hepimiz brunonun yetersizliği,hasan hüseyinin lakayıtlığından şikayet ediyoduk. Hoca bu maç ikisini de kesti şimdi de mağlubiyet hocaya yazılır diye kendileriyle çelişen var. Bu maç görüldü ki mevcut kadro da elimizde bunlardan iyisi yok. Öyle veya böyle ikinci yarıda ki kadroyu bozmadan bu şekilde devam etmemiz lazım başka şansımız yok.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır