eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Her Eve 2 Forma... Vaz Geçmeyenler Burada...

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Her Eve 2 Forma... Vaz Geçmeyenler Burada...
    Tarih: 08/Şub/2018 saat 17:15

Eskişehirsporumuza destek için bir kampanya daha başlıyor!

İlk etapta 10.000 adet çıkarılacak formalar için resmi site üzerinden başvuru alınacak ve her yere gönderilebilecek.

http://www.eskisehirspor.org/

http://www.eskisehirspor.org/forma

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2018 saat 17:30

Sayın Valimiz Özdemir Çakacak’ın katılımı ile “HER EVE 2 FORMA” kampanyasına start verildi.

Vali Hanefi Demirkol tesislerimizi ziyaret eden Sayın Çakacak, antrenman öncesi takımımız ile bir araya geldi. Takımımıza, Giresunspor maçı öncesi başarı dileklerinde bulunarak, tatlı ikram etti.

Kulüp Başkanımız Halil Ünal, kulübümüze ziyaretinden dolayı ve “HER EVE 2 FORMA” kampanyasına verdiği destekten dolayı Valimiz Çakacak’a teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Kampanya hakkında basın mensuplarına bilgi veren Sportif Direktörümüz İzzet Erdoğan, Kulüp Başkanımız Halil Ünal ve Yönetim kurulumuzun onayıyla “AYNI AŞK 1965 RUHU” ile tasarlanan formamızı büyük, küçük, genç, yaşlı bütün taraftarımızın alarak, “HER EVE 2 FORMA” kampanyasına desteğini beklediklerini söyledi.

100 TL olarak belirlenen formamızı, Vali Hanefi Demirkol tesislerimizden, www.eskisehirspor.org/forma adresinden ya da 0222 322 98 90 numarayı arayarak alabilirsiniz.

http://www.eskisehirspor.org/haber/formalar-hazir/96/
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2018 saat 19:06
1- Fiyatı nedir?
2- Satılan forma sayısı için sayaç konulsa?
3- Ben kendime XL alacağım eşime M alacağım, neden ayrı ayrı sipariş veremiyorum?
4- Formanın kolundaki kırmızı ile ön yüzündeki kırmızı arasında ton farkı var, sadece fotoğraflarda mı öyle görünüyor yoksa gerçekten öyle mi?
5- Bir tane spot çekilse, futbolcular oynasa, adam akıllı bir kampanya yürütülse yerel kanallar reklamını yayınlasa çok mu fazla olurdu?
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
gocmen Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: ABD/Seattle
  Alıntı gocmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2018 saat 20:33
Alıntı yapılan Erkan26

1- Fiyatı nedir?
2- Satılan forma sayısı için sayaç konulsa?
3- Ben kendime XL alacağım eşime M alacağım, neden ayrı ayrı sipariş veremiyorum?
4- Formanın kolundaki kırmızı ile ön yüzündeki kırmızı arasında ton farkı var, sadece fotoğraflarda mı öyle görünüyor yoksa gerçekten öyle mi?
5- Bir tane spot çekilse, futbolcular oynasa, adam akıllı bir kampanya yürütülse yerel kanallar reklamını yayınlasa çok mu fazla olurdu?

6 - Her yere gonderilecek deniyor, ama cok kez basima geldi. Yurt disindan da kredi kartiyla alabiliyor muyuz? Buraya gonderiyorlar mi?
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2018 saat 21:29
Yazılacak çok şey var ama neyse , inşallah kampanya tutar hayırlı olsun.
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2018 saat 22:33
100 -100= 200 çoğu taraftarımıza ne yazikki agir gelecek 50 daha mantıklıydı durumu olan elbet alır onlarda 2 takım alırlardı ayrıca detaylı resim katolog vs hiçbirşey yok
DSİ Es Es
Yukarı
Barbaros Hayrettin Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Barbaros Hayrettin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2018 saat 22:39
bu kampanyanın tutma şansı varmı zor.70 lira verip kombine almayanlara 100 liraya forma satmak.Tesislerin önünde benzin istasyonu Eskişehirsporun değilmiydi.Oranın işletmesi tamamen Eses geçse bütün kamu kurum taksi dolmuş halk otobüsü taraftar buradan benzinini mazotunu lpg alsa daha karlı olmazmı.Stadın oraya da bir benzin veya şehrin farklı noktalarına açılsa kötü mü olur.alın size kalıcı gelir.1 milyonndan fazla gelir gelir mi gelmez mi.Tesisisin önündeki benzinlik kimin.Geçen sene Halil Başkan stadın yanındaki boş araziye benzinlik falan diyordu.Ben her ay bi depodan fazla benzin alıyorum.
barbar26
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2018 saat 09:13
formayı tek tek değil isadamlari çalışanlarına alsın forma en azından bu şekilde katkı saglarlar
Yukarı
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı AlargA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2018 saat 09:21
Evimde 2 değil 5 forma var. Hepsini de Halil döneminde aldım. Önce onların karşılığını versin bu klübe! İlk gün ki gibi öfkeliyim hala. Bu durumun değişeceğini de sanmıyorum. Tekrar tekrar bu adamı getirip alkış tutanlar alıyor mu acaba hiç bir forma bilet vs? Aptal değilim ben, kulübümü seviyorum diye aptal insanların peşinde koşmayacağım. Aptal insanlara muhtaçsa olmasın daha iyi!

Şimdi kalkıp da birileri birliktelikten, Halil suçlu ama ne yapalım umut demekten, kulüp kayyuma atansa daha mı iyi demekten dem vurmasın hiç. Bizi defalarca aptal durumuna sokan insanın yine aynı şeyi yapmayacağının garantisi var mı onu söyleyin? Yazıklar olsun bunca yıldır buna saygı sevgi gösterip hala alkış tutanlara!   
Radikal islamcılar; Sorgulayamayan Seçmenler; Taparcasına Atatürk reklamı yapanlar;
Bunlardan kurtulmadıkça refaha eremeyeceğiz!
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2018 saat 10:48
Benim fikrim daha uygun bir fiyat belirlenebilirdi.
Ailemin her bireyinde forma var..
katkı sağlamak için alınabilir evet ama ne kadar destek görür bu fiyata!
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır