eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yazıklar Olsun !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esk__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 21:54
Suan Eskişehirspor yönetim kuruluna baktığımda miğdem bulanıyor.  Biz büyük bir camia değiliz onu öğrenmiş oldum.
Transfer yasağının  eksi puanların  küme düşmemizin  borcların sebebi olan bu adamlar  kurtarıcımız olarak geldi
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 22:10
Malesef ESKİŞEHİSPOR öldü arkadaşlar...yerine ise ESKİŞEHİR HALİL SPOR kuruldu..
2008 de Nebi Hatipoğlu’ndan 6 trilyon borçla klübü alan Halil Ağa 5 yıl sonra klübü 130 trilyon borçla beceriksiz Mesut’a devretti...üstelik Alper Potuk ve Sezer Öztürk gibi iki ismi Fener’e satarak vede aldığı bonservissiz vede kaşar topçulara fazla para ödemeyerek...
Daha bu sene 7 temmuzda klübe gelen transfer yasağını sümen altı yapıp 13 temmuzda seçilen Sinan başkanın masasına 14 temmuz günü koyması...
Yine giderayak forma reklamını ETİ’ye 2,8 triyona satarak kongre öncesi(13 temmuz) parayı tahsil edip yeni yönetimi büyük bir gelirden mahrum etmesi...
Geçen yıl kübe giren para miktarı 40 trilyon... çıkan para ise 8,5 trilyon(Sinan Başkan’ın açıklamalarıdır)...31,5 trilyon paranın nerede olduğu yada kimlere gittiği açıklanmamıştır...
Yani yaz yaz bitmez bu Halil’in sabıkaları...ama yinede büyük adammış Halil Ünal niye???....çünkü öyle bir ortam yaratıyorki, bizi bu kuyuya atanda kendisi, hiçbir suçu yokmuş gibi kendisini kurtarıcı gibi gösterip vede böyle bir ortam yaratıp kurtaracak olanda kendisi...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 22:18
Alıntı yapılan esk__26

Suan Eskişehirspor yönetim kuruluna baktığımda miğdem bulanıyor.  Biz büyük bir camia değiliz onu öğrenmiş oldum. Transfer yasağının  eksi puanların  küme düşmemizin  borcların sebebi olan bu adamlar  kurtarıcımız olarak geldi

200 milyon liranın altına girmek kolay mı? Büyük camia olmakla alakalı bir durum değil.

Üçüzler dışında şu lige düşüp de 200 milyon lira borçla ayakta duracak takım yok. Trabzon'la Bursa da bizim gibi debelenir dururdu işte.

Ordu 80 milyonla amatöre düştü.
Ankaragücü 100 milyonla 3. lige düştü, siyaset yardımıyla geri döndü.
Karşıyaka 55 milyonla 3. lige düşüyor.
Mersin 110 milyon 3. lige düşüyor. Devamında amatöre düşecek.
Kocaeli 80 milyon borcu var amatörün eşiğinde 3. ligde debeleniyor.
Gaziantep 113 milyon borçla seneye 2. ligde, sonra da yüksek ihtimal 3. lige düşecek Mersin gibi.

Bunlardan daha büyük camia olmasak 200 milyonla çoktan geçen sene düşmüştük zaten. 200 değil üsttekiler gibi 70-80 milyon borcumuz olsaydı bu durumdan etkilenmezdik bile. Hala bir şekilde duruyoruz, destek olmamız lazım takımımıza. Mesele Halil Ünal değil Eskişehirspor.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
immense Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı immense Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 22:24
Bugün İzzet Erdoğan ile imzaların atıldığına göre Halil Ünal önceden hazırlığını yapmıştı ve zaten başkan olacağını biliyordu, sadece "bak işte yine bana muhtaç kaldınız, ben olmasam bitiktiniz" diyebilmek için bu tiyatroyu oynadı. Umarım Yücel Hocayı da kaybetmeyiz bu süreçte, bakalım önümüzdeki günler neler getirecek?
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 22:26
oyuncular ne düşünüyor
antep maçında nasıl bir oyun sergileyecekler bakalim
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 23:47
Oyuncular ne düşünecek akaminko bugün öğlen şehri eşiyle terketmiş ofoedu eşyalarını topluyormuş haberiniz yokmu
Yukarı
canogut Liste gör
Yazar

can
Yer: eskişehir
  Alıntı canogut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 00:03
Bugün ikisi de antremandaydı. Önce ter atıp sonra mı terk etmişler.
FoRzA ES-ES
Yukarı
gravityes Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Bursa
  Alıntı gravityes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 00:51
Alıntı yapılan crales

Oyuncular ne düşünecek akaminko bugün öğlen şehri eşiyle terketmiş ofoedu eşyalarını topluyormuş haberiniz yokmu

Ben bu haberlerin de algı yönetimi oldugunu düşünüyorum.Bu haberler çıkarılıyor sonra halil ünal işi çözdü gibisinden lanse edilip icraat olarak gösterilecek.Tabi bu benim tahminim
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 01:38
Alıntı yapılan müfitkabal

Malesef ESKİŞEHİSPOR öldü arkadaşlar...yerine ise ESKİŞEHİR HALİL SPOR kuruldu..
2008 de Nebi Hatipoğlu’ndan 6 trilyon borçla klübü alan Halil Ağa 5 yıl sonra klübü 130 trilyon borçla beceriksiz Mesut’a devretti...üstelik Alper Potuk ve Sezer Öztürk gibi iki ismi Fener’e satarak vede aldığı bonservissiz vede kaşar topçulara fazla para ödemeyerek...
Daha bu sene 7 temmuzda klübe gelen transfer yasağını sümen altı yapıp 13 temmuzda seçilen Sinan başkanın masasına 14 temmuz günü koyması...
Yine giderayak forma reklamını ETİ’ye 2,8 triyona satarak kongre öncesi(13 temmuz) parayı tahsil edip yeni yönetimi büyük bir gelirden mahrum etmesi...
Geçen yıl kübe giren para miktarı 40 trilyon... çıkan para ise 8,5 trilyon(Sinan Başkan’ın açıklamalarıdır)...31,5 trilyon paranın nerede olduğu yada kimlere gittiği açıklanmamıştır...
Yani yaz yaz bitmez bu Halil’in sabıkaları...ama yinede büyük adammış Halil Ünal niye???....çünkü öyle bir ortam yaratıyorki, bizi bu kuyuya atanda kendisi, hiçbir suçu yokmuş gibi kendisini kurtarıcı gibi gösterip vede böyle bir ortam yaratıp kurtaracak olanda kendisi...

Çok unutkan bir milletiz maalesef...
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 09:48
kimden duydunuz bu haberi renktaş?
şimdi tekn heyetten birisine sordum cevap gelince paylaşırım sizlerle

teknik heyetten gelen bilgiye göre çok saçma nerden çıkıyor bu haberler dedi. yani yalan dolan haber.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır