eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yazıklar Olsun !

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 17:09
Alıntı yapılan escalamity

Alıntı yapılan baran_esk

-Koskoca Eskişehirspor camiası 3 oturumda başkanlığı verecek kimse bulamadı zorlaya zorlaya Halil geldi , ama biz efsaneyiz !

-Kimse bu hiç edilen paraların nereye gittiğini sorulayamıyor ama olsun biz efsaneyiz.

-Dalga geçer gibi yöneticilerin karılarına araba kiralayan ve faturalarını klübe kestiren yönetim şimdi yeniden kurtarıcı olarak geldi ,İsyan ediyoruz ama buna hakkımız yok çünkü ortalığı karıştırız herkesin morali bozulur ama biz efsaneyiz !!

Efsaneyiz tabi ki de bu kulübün son 3 yılda başına gelenler sıradan bir anadolu kulübünün başına gelseydi çoktan yok olurduk ya da bal liglerinde sürünürdük. hala elimizde iyi bir kadro ve hala lige çıkma ihtimallerinden bahsedebiliyorsak bu camianın büyüklüğündendir.

Halil ünal'ı günahım kadar sevmem ama taraftarı artık bölmekten vazgeçin. Şimdiye kadar başkan için destek verdiyseniz bundan sonra da vermeyin zaten Eskişehirsporluluk bu kadar basit mi ya? ben şimdiye kadar stada başkan desteklemeye gitmedim Sadece Eskişehirspor için gittim. Her sezon bi bahane üretip maça gelmeyen bir kesim var. Kime yazıklar olsun kardeşim taraftar ne yapsın ? başka biri çıkmadı nebi hatipoğluna ve sinan özeçoğluna yazıklar olsun kulübü ateşe attıkları için. Nebi hatipoğlu başkan olmak zorunda değil belki ama o zaman çıkıp sinan başkan alehinde konuşmayacaktı.
Tamam gelmek istemeyen gelmesin saygı duyarız ama insanları galeyana getirmeyin. Bunu yaparsanız Eskişehirspor'a zarar vermiş olursunuz...

Amacım kimseyi bölmek falan değil ,yıllardır taraftarı kullandılar sonuç ne kucaktan kucağa atılan Eskişehirspor başkanlığı bu benim zoruma gidiyo ,1,5 yaşındaki çocuğumu maça götürüyorum bu sevdayı öğrenmeye başlasın diye , Benim şahsi görüşüm böyledir ,Ama insanın zoruna gidiyo neyse herkesin görüşüne saygım var , İnşallah yine eski günlerine döner Esesimiz !
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 17:31
Alıntı yapılan baran_esk

Alıntı yapılan escalamity

Alıntı yapılan baran_esk

-Koskoca Eskişehirspor camiası 3 oturumda başkanlığı verecek kimse bulamadı zorlaya zorlaya Halil geldi , ama biz efsaneyiz !

-Kimse bu hiç edilen paraların nereye gittiğini sorulayamıyor ama olsun biz efsaneyiz.

-Dalga geçer gibi yöneticilerin karılarına araba kiralayan ve faturalarını klübe kestiren yönetim şimdi yeniden kurtarıcı olarak geldi ,İsyan ediyoruz ama buna hakkımız yok çünkü ortalığı karıştırız herkesin morali bozulur ama biz efsaneyiz !!

Efsaneyiz tabi ki de bu kulübün son 3 yılda başına gelenler sıradan bir anadolu kulübünün başına gelseydi çoktan yok olurduk ya da bal liglerinde sürünürdük. hala elimizde iyi bir kadro ve hala lige çıkma ihtimallerinden bahsedebiliyorsak bu camianın büyüklüğündendir.

Halil ünal'ı günahım kadar sevmem ama taraftarı artık bölmekten vazgeçin. Şimdiye kadar başkan için destek verdiyseniz bundan sonra da vermeyin zaten Eskişehirsporluluk bu kadar basit mi ya? ben şimdiye kadar stada başkan desteklemeye gitmedim Sadece Eskişehirspor için gittim. Her sezon bi bahane üretip maça gelmeyen bir kesim var. Kime yazıklar olsun kardeşim taraftar ne yapsın ? başka biri çıkmadı nebi hatipoğluna ve sinan özeçoğluna yazıklar olsun kulübü ateşe attıkları için. Nebi hatipoğlu başkan olmak zorunda değil belki ama o zaman çıkıp sinan başkan alehinde konuşmayacaktı.
Tamam gelmek istemeyen gelmesin saygı duyarız ama insanları galeyana getirmeyin. Bunu yaparsanız Eskişehirspor'a zarar vermiş olursunuz...

Amacım kimseyi bölmek falan değil ,yıllardır taraftarı kullandılar sonuç ne kucaktan kucağa atılan Eskişehirspor başkanlığı bu benim zoruma gidiyo ,1,5 yaşındaki çocuğumu maça götürüyorum bu sevdayı öğrenmeye başlasın diye , Benim şahsi görüşüm böyledir ,Ama insanın zoruna gidiyo neyse herkesin görüşüne saygım var , İnşallah yine eski günlerine döner Esesimiz !

Halil Ünal'ın maçlarda o başkanlık koltuğunda görmek benimde zoruma gidiyor tahammül edemiyorum ama desteklemezsemde tuttuğum takıma ihanet etmiş gibi hissediyorum herkes çok farklı psikolojide sinirli stresli inşallah döneriz Eski günlere
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
eseray Liste gör
Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı eseray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 19:55
Seneye borç 500 oldu der kaçar ve gider.Sonra ne olur yine burada yazar dururuz malı götürürler yine.
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 19:59
lafa bak lafa takım kayyuma gitsin daha iyimiş git sen tut bilader ismi değişik, arması değişik, renkleri değişik mazisi silinmiş hatıralı bitmiş yeni Eskişehirspor'u ben tutmuyorum bilader gidip sen tutabilirsin. bu arada diego giderse maçlara gelmem diyenler vardı bu forumda onlar geliyor mu maçlara yoksa hala diegoyu mu bekliyorlar? Sen Korkma Eskişehirspor sahaya 11 tane topa vuracak adam çıkarttığı sürece biz yine o tribünlerdeyiz kim nereye gidiyorsa gitsin. Halile muhtaş edenler utansın bizi ama denize düşen halile sarıldı işte çıkmadı şu durumda bile bi tane adam. hepimiz izledik kimi korktu kaçtı kimi yanaşmadı kimi ağzını bile açmadı sessizce izledi. belki sizlerden fazla sevmiyorum Halili ama sevdam ağır basıyor be bilader koyayım haliline. ve şunu da anladım ARMA namustur diyen bizler, bu forumda ARMA yanlış kullanıldı diye başlıklar açan, sayfalarca ARMA nın doğru kullanılması için muhattaplarına ulaşmaya çalışan bizler bugün kulüp kapansın ARMA gitsin derdindeyiz. Kasımpaşa nın taraftar gurubu Kasımpaşa arması değişti diye 5 6 senedir maça gitmiyor. bizimkilere kalsa hemen kapatıcak kulubü değiştirecek rengini armayı hoop yeni malatya gibi çakma bir takım halili içinize sindiremediniz de bunu mu sindirdiniz. sizler gelmeyin zaten maça ne halil varken ne bir başkası.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 20:09
Yazıklar olsun ...
Evet
Şöyle Esesliyim böyle Esesliyim deyip sağda solda konuşan ...
İyi günde televizyonlarda röportaj sırasına giren ...
LAf oldumu benden daha büyük Eskişehirsporlu yoktur diyen...
Ya işte anladınız...
800.000 nüfüslu bir şehirde taraftar dışında ne kadar Esesliyim diyen ne kadar bozuntu varsa...
Hespine yazıklar olsun...da
Kongrede Uğraş ve Murat Diri çıkıp konuşmasa şimdi kimbilir neler konuşuyorduk...
Nasıl olsa bir kaç kişi dışında bizlerde hep konuşuyoruz..
Burdan yazınca tamam oldu işte...
3. lige düştüğümüz gün geldi de gözümün önüne...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 20:29
Bizde Eskişehirspor sevgisi başkana göre değil ömürlüktür.
65'ten beri başkana göre değil sevdam için tribündeydim ve yine
tribünlerde olacağım.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 20:34
Kasımpaşanın zaten taraftarı yok ki bizi ilgilendirmiyor ama bu sene neyse ama seneye mutlaka süper lige çıkmamız gerek yoksa istesekte istemesekte kulüp kapanacak.
Yukarı
Diriliş26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ONUR
Yer: ESES
  Alıntı Diriliş26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 20:58
Halil yokmuş gibi desteğe devam... Gözümüzü protokole değil sahaya ve tribünlere çevirmeliyiz yoksa gerçekten dayanılacak gibi değil.
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 21:34
kasımpaşa nın taraftarı var yada yok ben adamların ARMA için yaptıkları duruşu söyledim sadece bide bizim kulubü kapatalım başka takım kurar tutarız diyenleri.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 21:44
Butun renktaslarim kiziyorlarsada icindeki Es Es aşkindandir. Sunu unutmayalim ki kimsenin baskanliga yaklasmadigi bir ortamda Halil UNAL cikmis ve hazirladigi listeyle hem Es Es imize ortak sevdamiza bu surecte zaman kazandirmis hem de kulubun kayyuma gitmesininde önune gecmistir. Bekleyip gorelim renktaslar. Biliyorum hepimiz bu renklere aşigiz ve o yuzden ki bize düsen her macta sevdamizin pesinden kosmaktir.
AnTiBiZaNs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,441 saniyede hazırlanmıştır