eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yazıklar Olsun !

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Yazıklar Olsun !
    Tarih: 06/Ara/2017 saat 20:54
Evet Bu Akşam Eskişehirsporun 52 Yıllık Tarihinin En Rezil En Kara Gecesidir.
Aylarca Klübü Ne hale sokmuş, demediğimiz lafı bırakmadığımız,yediği paraları Sinan Özeçoğlu Yönetimi Bir Bir Ortaya Döktüğü Halde Bu Şahsı Yine Klübün Başına Getirilmiştir. Sinan Özeçoğlunun altından kalkamadığı bu durumdan bu şaibeli şahıs nasıl kalkacaktır? Halil ünal denilince herkesin bir adım geride durduğu bu kişiye kim destek olur?.Bu kara lekeyle anılmaktansa Kayyuma Devredilip Onurlu Duruşla Küllerimizden Doğmayı Tercih Ederdim. Diyecek Bişey yok Kongre Reziliik,Onu Oylayan Destek Olan Onu Seçtiren Bizlere de Yazıklar Olsun.
Yukarı
tarkan1982 Liste gör
Yazar

tarkan
Yer: Mardin
  Alıntı tarkan1982 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 21:09
Bu şehirde 800000 nüfus var tepebasi ve Odunpazarı olarak söylüyorum. Bu nufusun sadece 10 bini esese sevdalıdir. Doğal olarakta 800 e yakın delegenin anca 80 i esese sevdalı olup destek verir. Foruma bakıyorum kombinesini Halil başkan oldu diye satan var. Varın siz satın kombineyi maça da gelmeyin Eskişehir'in sizin gibiler e ihtiyacı zaten yok zerre kadar sevmem Eskişehir'de en sevmediğim kişi birinci mesut hoscandir ikincisi halildir. Ama malesef sevdam hepsinden önde geliyo desteğe devam. Delegelere zaten bir sey diyemiyorum başka bir başkan adayı çıktı da vermediler mi. Kayyima gitseydi klüp kapansa daha iyi olurdu diyenler esese sevdalı değil bence sadece hobi olarak görüyor diye düşünüyorum. Şuan Mardin'de görev yapıyor nöbette telefonundan kongreyi izlemiş biri olarak bunları yaziyorum. Soylenecek daha o kadar çok şey varki şimdilik bu kadar ayrıca telefondan kaynaklı bazi harfleri yanlış yazmış olabilirim kusuruma bakmayın. Hayırlı aksamlar
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 21:38

Takım Sevgimizi Kimse Sorgulayamaz.Adamın Yaptıkları Ortadayken hala onun seçilmesi desteklenmesi kabul edilemez. Antep Maçında Futbolcularada yansıyacaktır.Bu halilin bi bok yiyemiyeceği belli hala ona güvenmek neden?

Celladına aşık olmuşsa bir millet İster ezan, ister çan dinlet İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet Müstehaktır ona her türlü zillet.

Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:18
Bırakalımda kulüp yok mu olsun?Halil Ünal ı kimse istemiyor herkes kırsın mı passoligini? Borçlar onun eseri tamam ama takıma sırt çevirmek pekde mantıklı değil. Süper ligde olsak kimse kırmazdı ama passoligi Halil Ünala rağmen.Bu adam bizi süper lige çıkarır demiyorum,borçları sıfırlar demiyorum ama şu an en azından desteklenebilecek bir takım var belkide devre arasında oda olmaz. Acaba 2015-2016 düştüğümüz senenin başında ortada sıfır takım varkende kimse gelmiyordu sizde mi gelmiyordunuz? 2014-2015 dede bayağı kişi yoktu. Ama nedense süper ligde 3 büyüklere karşı yada süper lige çıkacakken kimse kırmıyorda şimdi kırıyor?
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:22
Yazıklar olsun;
Zaman aşımına dayanıp hiç ettiği paraların üstünü örtecek.
Bir sene sonra bırakıp gidecek
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:23
Amigo orhanı Şimdi Daha iyi anladım.
Yukarı
Karadağlı Liste gör
Yazar

Hasan Ak
Yer: Düzce
  Alıntı Karadağlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:25
Yazıklar olsun şehirdeki atanmışlara, seçilmişlere.
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:31
Rezillik tek kelimeyle... Samsunspor galibiyetiyle biraz olsun moral bulmuştuk ama H.Ü. gibi bu kulübü yok olma noktasına getirenlerin hala itibar görmesi tek kelimeyle rezalet...

Sinan Başkan'a emekleri için sonsuz teşekkürler.Dürüst insanlar bizim ülkemizde değer görmüyor nedense . Çok geç başkan oldu en azından 5-6 yıl önce başkan olup kurumsal bir kimlik oturtabilseydik her şey daha farklı olacaktı.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Karadağlı Liste gör
Yazar

Hasan Ak
Yer: Düzce
  Alıntı Karadağlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:38
Yazıklar olsun kulübü halile bırakanlara.Sinirden ağlayacağım, ne hale düştük.Koca şehirde Sinan Başkana kimse destek çıkmadı.Dürüstlere pirim yok, ya üçkağıtçı ya yalaka ya şakşakçı yada kraldan çok kralcı olacan.Onlar prim yapıyor çünkü.
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:40
Alıntı yapılan Karadağlı

Yazıklar olsun şehirdeki atanmışlara, seçilmişlere.

Bu şehirdeki atanmışların seçilmişlerin görevi hırsızların bokunu pisliğini temizlemek değil.
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır