eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

RİZE MAÇI SONRASI YÜRÜYÜŞ ORGANİZASYONU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 19:34
Alıntı yapılan champions26

Mesut Hoşcan ve Halil Ünal'ın batırdığı
Ak Parti nin yardım sözü verdiği yerde
İhale Büyükerşen'e kaldı sanırsam.

Her zamanki gibi yine Hoca suçlu :)
Baştan ofsayt bu protesto.
Denilse ki maç öncesi veya sonrası toplanilip H.Ü ve M.H nin ofisleri ve isyerleri basılacak ve savcılığa toplu suç duyurusunda bulunacak seve seve koşa koşa destek vereceğim bir eylem olurdu.
Ama yaşananlarla uzaktan yakından ilgisi olmayan bir şahsa ve tabi olduğu kuruma yapılınca insanın aklına başka sorular geliyor. ( ki bu adam hiç bir zaman destek sozude vermedi )
Tutmaz bu eylem dostlar, başka çareler lazım
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 19:55
Eğer çelenk belediyeye bırakılacaksa çocuk ölü doğmuş olur.Bizi bu duruma sürükleyen(Yöneticilerden sonra)murat diri ve diğerlerinin fikridir kesin.Yada birileri bunların kulağına fısıldamıştır.Protesto edilecekler belli.Söz veripde arkasında durmayanlar.Hala forumda murat diri gibilere reis diyenler var ya Allah sizi bildiği gibi yapsın.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 20:30
Abicim kimsenin faturayı belediyeye çıkardığı filan yok. Sadece ses getirmek istiyoruz. Şehrin dinamiklerini harekete getirmeyi istiyoruz.

Tamam belediye ye gitmeyelim Halil Ünal in evine gidelim. Farkındalık yaratır mi?

Kısa zamanda çözüm odaklı düşünmemiz gerekiyor. Bu protesto da a veya b yok. Siyasi hic bir düşünce yok. Tek.isteğimiz Eses için şehrin önde gelenlerinin birleşmesi elini taşın altına koyması. Bakin tekrar söylüyorum.

Bizim bu durumda olmamızın bir sebebi sürekli temcit pilavı gibi yok Halil Ünal yok Mesut Hoşcan. Tamam ne yapalım onu söyleyin. Adamı dövecek halimiz yok. Soruşturma da devam ediyor.

Haydi Mesut Hoşcan in is yerine gidelim desek hic biriniz gelmeyecek.

Kısa zamanda en etkili ne yapabiliriz bunu değerlendirelim.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
karakteregitimi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı karakteregitimi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 20:31
Mesut ve halile yapmadıkları yalakalik kalmayanların bu gün protestolara girmesi, rüzgara gore manevradan başka bir şey değil.Samimiyetten uzaktır.Kulüp bu tiplerin büyük başkan sloganları ile bu hale düştü.Bu tipler bu yürüyüşe asla katılmasınlar.Ayrıca hedef belediye değil söz verip bir şey yapmayan siyasiler, vekiller ve il yönetimi olmalı.Çelenk onlara bırakılsın.Tüm sözler havada kaldı çünkü.

Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 20:34
Alıntı yapılan ender_26esk

Abicim kimsenin faturayı belediyeye çıkardığı filan yok. Sadece ses getirmek istiyoruz. Şehrin dinamiklerini harekete getirmeyi istiyoruz.

Tamam belediye ye gitmeyelim Halil Ünal in evine gidelim. Farkındalık yaratır mi?

Kısa zamanda çözüm odaklı düşünmemiz gerekiyor. Bu protesto da a veya b yok. Siyasi hic bir düşünce yok. Tek.isteğimiz Eses için şehrin önde gelenlerinin birleşmesi elini taşın altına koyması. Bakin tekrar söylüyorum.

Bizim bu durumda olmamızın bir sebebi sürekli temcit pilavı gibi yok Halil Ünal yok Mesut Hoşcan. Tamam ne yapalım onu söyleyin. Adamı dövecek halimiz yok. Soruşturma da devam ediyor.

Haydi Mesut Hoşcan in is yerine gidelim desek hic biriniz gelmeyecek.

Kısa zamanda en etkili ne yapabiliriz bunu değerlendirelim.

Sayın Ender Bey sizin böyle bir düşünceniz olmayabilir fakat organizasyonda açıkça ilan edilen belediyeye siyah çelenk bırakılacağı olayı; meseleyi Eskişehirspor'dan çıkarıp siyasi hale büründürmüşdür.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 20:36
Ve protesto için hic bi zaman sadece belediye demedik. Belediye ve Akp il başkanlığı dedik. Siyasi düşünce göz etmeksizin ortak paydamız Eses için harekete geçsinler diye.

3 yildir burada binlerce kez yazdık. Bu durumun sorumlusu Mesut Hoşcan Bu durumun sorumlusu Halil Ünal. Bir nokta ileri gidebildik mi?

Hala burda bizi bu duruma bunlar düşürdü diyenler var. Biliyoruz arkadaşlar biliyoruz bunlar düşürdü. Ama su an konuşulması gereken çözüm ne?

Analitik düşünelim ortak paydada birleşelim.

Daha iyi fikri olan buyursun söylesin
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 20:39
Mehmet Bey düşüncenize saygı duyuyorum. Ben şahsen siyasi amaç olmadan katılacaktım yürüyüşe. Ama dediğiniz gibi olacaksa tabi ki başka alternatifler de yapılabilir. Mutlaka birşeyler yapılmalı ama. Ötekileştirmeden sen ben o bu demeden. Herkes eses için birleşmeli
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 20:44
Alıntı yapılan ender_26esk

Mehmet Bey düşüncenize saygı duyuyorum. Ben şahsen siyasi amaç olmadan katılacaktım yürüyüşe. Ama dediğiniz gibi olacaksa tabi ki başka alternatifler de yapılabilir. Mutlaka birşeyler yapılmalı ama. Ötekileştirmeden sen ben o bu demeden. Herkes eses için birleşmeli

Benim demek istediğimde tamda buydu. Bu ortamda ayrıştırıcı değil ortak paydamız olan Eskişehirspor'un menfaatleri için birleşelim.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 22:11
Mehmet abi, Ender abi ve diger sessiz cogunluk,

Biz yarin orada olalim ki isler siyasilesmesin. Yillardir taraftarin icindeki sessiz cogunluk olaylara mudahale etmedi, her seferinde sessiz ve kuskun kaldi ve nihayetinde isler bu noktaya geldi. Sessiz cogunluk sessizligini bozamadigindan bu hallere dustuk. Son dakikalari oynuyoruz. Artik belediye onu, onun evinin onu, valiligin onu, o partinin onu tartismasi yapmamamiz lazim.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2017 saat 11:22
Alıntı yapılan furemen

Eğer çelenk belediyeye bırakılacaksa çocuk ölü doğmuş olur.Bizi bu duruma sürükleyen(Yöneticilerden sonra)murat diri ve diğerlerinin fikridir kesin.Yada birileri bunların kulağına fısıldamıştır.Protesto edilecekler belli.Söz veripde arkasında durmayanlar.Hala forumda murat diri gibilere reis diyenler var ya Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Direk Belediyeye yürüme fikri dediğiniz gibi siyasi kışkırtma.

Toplanalım o zaman haydi Vilayet Meydanı'da  on binler olarak

bu yönetime seçilirken söz verip de yalnız bırakanlara
Halil,Mesut istifa diye bağıranlara atar yapıp saldıran malum kişilere

sesimizin çıktığı kadar haykıralım
Hazırım ben...

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır