eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

RİZE MAÇI SONRASI YÜRÜYÜŞ ORGANİZASYONU

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 15:24
Alıntı yapılan Tuna_26_Eses

Helal olsun sana Uğur, yüreğine sağlık.

Yarın Allah nasip ederse 9 gibi Eskişehir'deyim. Normalde maç bitince gece dönecektim ama sırf şu organizasyona katılmak için pazartesiye izin aldım az önce.

Vakit toplanma birleşme vaktidir bu kadar köklü bir camia böyle bir kaderi hak etmiyor iki üç tane ahlaksız yüzünden. Düşsek de bir aşağı lige, yine devam, gene devam.

Abi estagfrullah, ben sadece bir baslik bir de facebook etkinligi olusturdum. Elimizden geldigince yaymaya calisiyoruz. Baska gruplar da 19.00da belediye onunde yuruyus yapacagindan bunun saatini ve yerini de guncelledim. Yarin gece ses getirmemiz lazim hep beraber. Ben de İstanbul'dan geliyorum simdi.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sipaly Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 15:27
Alıntı yapılan oldcity__

Siyah çelenk bırakılacaksa kulübü bugüne kadar yanlış yönetenlerin işyerlerine ve evlerine bırakılmalı.Ayrica Sinan başkanla söz verip,sözünü tutmayanlara.Kulagimda çınlıyor Dündar Ünlü'nün tesislere gelip yaptığı konuşmalar.Eğer bu kulüp düzlüğe çıkamıyorsa bu hükümet istemediği içindir.İstedikten sonra her türlü reklam anlaşması,sponsorluk vs. yaratabilirlerdi.Tabiki büyük resime bakıldığında bir kulübün partilerden,belediyelerden medet umarak varolma mücadelesi vermeye çalışması kahredici.Bu kulüp yönetilebilir haldeyken Sinan başkan'ın yönetimine girseydi belki bu duruma düşmezdik.Bence şapkayı önümüze koymaliyiz.Ne belediyeler,ne de hükümeteki parti vs.den hesap sormaya hakkımız yok.Memleketin durumu gibi oldu bizimkide.Avrupa ligi oynadık,dünya yıldızı aldık,cart aldık,curt yaptık..Ama bir sor nasıl yaptık.Biz hesabı zamanında gece kulüplerinde kulübün paraları ile fındık fıstık atanlara sorup,onlara bu şehri dar etmeliydik.Bundan sonra medenice tepkimizi,üzüntümüzü gösterelim ancak belediyeydi,hukumetti karıştırmamak lazım diye düşünüyorum.İlla şartsa eski yöneticilerin yüzüne tükürme,şehirde rahat gezdirmeme protestosu yapılabilir.Kkm bilir belki bir mucize olur...

harfi harfine uyuyorum. protesto birilerini suçlu göstererek yapılmamalı. protesto edeceksen bu işin içindeki herkesi ve herşeyi edeceksin. algı yaratmayacaksın bi kaç kişiyi hedef göstererek.
Sen Cansın
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 15:32
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Ulan ben hayatımda bu kadar kolpa adamı bir arada görmedim..

Kulüp kapanıyor diye üzülen sözde forum ahalisinden, şu eyleme 8-10 kişi ancak destek verdi..

Klavye delikanlıları.. Hayalden yalandan projeler yapar dururlar burada.. Mercimek kadar akıl olsa bu borcun taraftardan toplanamayacağını bilir insan.. Burada yapılacak tek proje ayağa kalkıp bu şehri yakıp yıkmaktır.. Başka türlü dikkat falan çekemezsin..

Yarın kulübün başına H.Ü veya M.H gelse, hiç yoktan iyidir, der bunlar..

Yazın yazın, 100 liradan 20000 kişi olsa şu kadar eder, 100 bin kişi olsa bu kadar eder, fabrikaları gezin vs vs..

Bende bu foruma artık yazı da yazmam girip okumam da.. Haydi sağlıcakla kalın..

Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 15:34
Halil ya da Mesutun işyeri değil de neden belediyenin önü?Yapılacak protestonun bile siyasi nitelikli olduğu gayet açıkken burdan bişey çıkmaz.
Bu Kulübün buralara gelme nedeni sırtını siyasete dayamış Başkanlardır.Siyasi gücü arkana alarak paraları harvurup harman savur,ben yaptım oldum de...

Kulübü siyasetin elinden yani Akp,CHP,MHP'nin oy potansiyeli olarak görmekten çıkarmamız gerekiyor. Yoksa 5-10 yılda bir bu sorunları sürekli yaşayacağız.
Günümüz sorununa gelince,bu kadar borç bu şehirden kapatılamaz.Trabzon değiliz ki Katardan sponsor alalım.Konya değiliz ki yeşil sermaye desteğimiz olsun.Osmanlı değiliz ki Melih gibi biri destek olsun.
Diren ESES...
Yukarı
ozanES Liste gör
Yazar

ozan
Yer: eskişehir
  Alıntı ozanES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 15:52
Protesto sadece belediyeye yapilirsa taraftar ister istemez bölünür,diger parti de iyi ki yardim etmemisiz bu bize yaradi diye ellerini ovuşturur.protesto iki kesime de olmali.zaten bi taraftarimiz kaldi onu da bölmeyelim.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 16:34
Su an bizi siyaset dışında hic bisey kurtaramaz. O yüzden protesto yeri Belediye binası ve Akp il başkanlığı.

Bunun dışında bir kurtuluş ışığı gören varsa söylesin oraya gidelim.

Mesut Hoşcan ve Halil Ünal a da yasal yaptırımlar yapmak gerek. Onların evine veya işyerine gitmek çözüm getirmez diye düşünüyorum.

Bazı arkadaşlar da siyasi bölünme olur yazmış. Neden bölünme olsun arkadaşlar. Eskişehirspor bizim ortak paydamız. Biz oraya Eses düşüncesiyle gidiyoruz. Siyasi düşüncesi olan mitinge gider.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 17:07
Mesut Hoşcan ve Halil Ünal'ın batırdığı
Ak Parti nin yardım sözü verdiği yerde
İhale Büyükerşen'e kaldı sanırsam.
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 17:46
Alıntı yapılan champions26

Mesut Hoşcan ve Halil Ünal'ın batırdığı
Ak Parti nin yardım sözü verdiği yerde
İhale Büyükerşen'e kaldı sanırsam.

İste tam da bu yuzden yarin aksam hepimiz orada olmaliyiz. Eskisehirsporun siyaset ustu oldugunu gostermek, kocaman camianin yalnizca 2-3 tribun grubu tarafindan temsil edilmesine izin vermemek icin hepimiz yarin aksam toplanmaliyiz. Bugun Buyukersen - Karacan xyz tartismalari yapma gunu degil. Bugunlere gelmekten hepimiz taraftar olarak sorumluyuz ve kisitli zamanda son bir sansimiz var belki de.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 18:22
Alıntı yapılan uayuay

Forumdaki yazarlardan <marcus<'un önerisiyle bir yürüyüş etkinliğini düzenliyoruz. Herkesin etrafındaki insanlara bunu ulaştırması çok önemli, çünkü bizler tribün liderleri falan değiliz :) Şu an için tek başımıza ulaşabileceğimiz insan sayısı kısıtlı.

GÜNCELLEME: ORGANİZASYON MAC SONRASINA ALINMIŞTIR.

Kanatlı Avm önünden başlayıp Stadyuma kadar (yaklaşık 5-6 km'lik bir yol) sürecek bir yürüyüş olması planlanıyor. Her türlü öneriye ve desteğe açık bir etkinlik. Sonuçta bunu hepimiz, el birliğiyle düzenleyeceğiz. Bando ESES'in de katılımı sağlanabilirse maç öncesi hem dikkat çekici, hem de kenetlendirici, keyifli bir organizasyon olacaktır.

GÜNCELLEME: ORGANİZASYON MAC SONRASINA ALINMIŞTIR.

Yalnız bırakmayın. Gelin hep beraber elimizi taşın altına koyalım.

Buyuksehir Belediyesi önü toplanma saati: 19.00 (DAHA SONRA VALİLİK ONUNE GECİLECEKTİR)

Son degisikliklerle beraber; Belediye ve Valilik onunde protestolar gerceklestirelecek.

Protestolarda siyasetin Eskisehirsporumuzun onune gecmemesi icin tribun gruplarinin haricinde birey birey tum taraftarlarimizin orada olmasi ve iradelerini ortaya koymalari lazim. Bu belki de son atis hakkimiz ve bunu gerekirse ortaligi yikarak kullanmamiz gerekir diye dusunuyorum. Bizi yalnizca 3-5 tribun liderinin temsil etmesini istemiyorsak hepimiz orada olmaliyiz.

Etkinliğin Facebook linki buradadır:
https://www.facebook.com/events/154317988512165/

Sevgili arkadaşım aynı zamanda adaşım öncelikle teşşekkur ederim, fikrimi başka bir boyut kazandırdıgı için... Bizi birleştiren ortak şey EsEs sevgisi geç kalınmış bir hareket ama Umutsuz durum yoktur,umutsuz insan vardır(M.Kemal Atatürk) ilkesini benimsemiş biri olarak protesto umarım kurtuluş ateşini fişekler, bir isteğim daha da kimseye ve hiç bir şeye zarar vermeden en sert şekilde tepkimizi koymalıyız
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 19:06
Halil ve Mesut'un yediği haltlar belediye ye mi fatura edilecek?
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır