eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kasım 2017 Olağanüstü Kongre

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fanatik026 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı fanatik026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:18
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Acaba Futbolcular ne düşünüyordur şimdi Halil in tekrar başkan olması hakkında?

Evet abi bu da önemli bir soru.Halil Ünal geçen sene hiç bir futbolcunun alacağını ödemedi.Sinan Başkan geldiğinde geçen sene borçlarını kapattı o şekilde futbolcuları tuttu.Halil değil miydi Göztepe maçından önce paranızı çantayla soyunma odasına getireceğim diyip oyunculara söz veren sonra da yerine getirmeyen?
FANATİK ESESLİ
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:26
Yeni başkan seçildi. Şu saatten sonra bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Kongreyi televizyonda izledim. Kongre sonrasında bir tartışma vardı. Kürsünün yanında birisi sen Eskişehirli bile değilsin diyordu birisi sanırım o kişi geçen seneki yönetimden olupta yeni yönetim geldiğinde 200 bin dolarlık kulübe icra gönderen kişiydi. Bu sefer Eskişehirspor'u kurtarmaya geldiler. Trajı komik bir durum. Bundan sonra olacakları çok merak ediyorum. Kongre'de hiç bir şekilde birlik sağlanmadı. Yine bir kaç grup oluştu. Bu gruplardan hiç birisi bu yönetime maddi olarak destek vermez. Bu yönetimde kendi arasında fazla bir miktar para toplayamadı. Bence bunlarda fazla süre dayanamaz.
Her zaman her yerde
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:29
şu maça halil için sinan için gelenler bir gelmesin zaten. deplasmana gidiliyor hep aynı kişileriz, organizasyon oluyor hep aynı kişileriz, biz zaten kimlerin yanımızda olduğunu biliyoruz. daha adam kulüp kapansın daha iyi yenisini kurarız diyor Allahım sabır ver kardeşim senin için o kadar basit olabilir ama benim evladım gibi bu takım. bunu öldürelim yenisi mi yapalım diyelim sen gibi napalım. halil ünal dediğin adamın yarına çıkacağı mechul senin benim yarına çıkacağımız mechul biz burda bu takım yaşasın kapanmasın istiyoruz. bu halil beceremez gider yerine başka biri gelir o gider bu gelir ne olursa olsun bu kulüp bize miras bizde bizden sonrakilerine bırakmalıyız. napalım erdoğanı beğenmiyoruz diye ülkeyi mi terk edelim başka vatandaşlığa mı geçelim napalım yani öyle yada böyle bu vatan bizim abiler küsüp gitmek yakışmaz kimseye. içimize sinmese de söve söve de gitsek hiç birimiz oraya ne topçular için ne yönetimler için gidiyoruz bizim sevdamız o armaya. halilden başka bi Allah ın kulu çıkmadı işte hepimiz izledik ara ver liste yok ara ver aday yok ara ver başkan yok. yok kardeşim yok işte bi tane adam elini o taşın altına sokamadı. sinan başkan bu adamlara salladı durdu 4 ay sımdı neden cıktı gitti madem. hani taraftarın başını yere düşürmücekti söz vermişti. şimdi bir başkan var tüm taraftar arkasında gitme diyor kal diyor düşeceksek seninle düşelim diyor adam yanaşmıyor. sonra bir başkan daha var kimse sevmiyor hatta nefret ediyor insanlar ama o adam çıkıp geliyor. burada kızacaksak o adama değil bizi o adama mecbur bırakanlara kızmak lazım. madem herkes biliyor bu adamların böyle oldugunu secılmısınden atanmışına diğer iş adamlarına neden 1 tane adam gibi adam cıkarmıyorlar. neden sinana destek vermiyorlar. yapcak birşey yok herkesin kararı kendini bağlar isteyen halil var diye gelmez isteyen halil yok diye gelmez bizler için sahıslar farketmiyor kim gelirse gelsin kombinemizi alır deplasmanımızı yapar o armayı yanlız bırakmayız. bırakana da saygı duyarız. ama halil geleceğine kulüp kapansın falan diyenler bu maçlara sadece hobi için hafta sonu eğlencesi için gelenlerdir. adama baksana bunu kapatalım yenisini kuralım diyo. hemen sevecek onu. koskoca yarım asırlık kulubü o kadar maziyi o şanlı armayı değiştirecek yerine geleni hemen sevecek bu takım amatöre düşse bu tarz adamlar kurtuluşa transfer olurlar adamların arma değişikliği isim değişikliği umurlarında değil.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:37
biz Sinanspor, Halilspor, Mesutsporlu değiliz, küsmek bize yakışmaz. en ufak durumda kulübe küsmeye fırsat arayan arkadaşlar var. zaten elimizden birşey gmiyor taraftarlığımızı bari kesmeyelim. benimde içime sinmiyor, gram güvenim yok ama bize bırakıp gitmek yakışmaz
ES-ES
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:39
Halil yönetim olarak 7.5 milyonumuz var dedi. Bu yönetim yardım alamazsa anca sezon sonuna kadar kalırlar. Yazın aynı sorunu tekrar yaşarız.

10 milyon eski başkanlardan oluşacak kuruldan, 6-7 milyon da kurulu 50'ye tamamlayacak üyelerden bekliyor. Totalde 25 milyon lira. Bu para bizi ancak seneye devre arasına kadar tutar.

Ya bir şekilde lig atlayacağız ki bu sene çok zor, ya da hükumetten yardım gerekiyor. 3'er yıllık stadyum ve takım ismi anlaşmaları lazım totalde 40 milyon civarına. Ancak bu şekilde düzlüğe çıkarız.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:46
Halil Ünal da zoraki başkan oluyom dedi.Çünkü gelir yok.Rant yok para yok çıkar yok.Zaten bunlar olsa çok başkan bulunur.Halil de biz tek başımıza 27 milyon veremeyiz diyor ki 200 bin verecek adam arıyor.Birlik yok siyasi destek yok .Bir iki ay geçmez yine kongre kararı alınır...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 22:58
Alıntı yapılan fanatik026

Alıntı yapılan tepebaşılı26

Acaba Futbolcular ne düşünüyordur şimdi Halil in tekrar başkan olması hakkında?

Evet abi bu da önemli bir soru.Halil Ünal geçen sene hiç bir futbolcunun alacağını ödemedi.Sinan Başkan geldiğinde geçen sene borçlarını kapattı o şekilde futbolcuları tuttu.Halil değil miydi Göztepe maçından önce paranızı çantayla soyunma odasına getireceğim diyip oyunculara söz veren sonra da yerine getirmeyen?

Ben bugun facede bi video izledim,Yılmaz Vural filan vardı.Yılmaz Vural,futbolcular Halil Ünalı istiyorlar ,galiba o başkan olacak gibi bir cümle kurdu.
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 23:45
Yönetim kurulunu tüzük değişikliği ile 50 ye çıkarmak istiyor. Muhtemelen güvendiği ve söz aldığı şahıslar var. -24 olayı kapanır.

Muhtemelen transfer tahtasini açıp borç harç yine kumar oynayacak ve play off dan süper ligi zorlamaya çalışacak.
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 01:07
İsterse tüm borcu kapatsın.(Onun döneminde bu kadar borç olmadı mı zaten?)
(Geçen yıl Kalabak suyu reklam parasıyla Uefa'daki dosyayı kapatmayacak mıydı?)
Benim umurumda değil artık.
Sevgimi toprağa gömüyorum.
Bizi bu hale getirenleri Allah'a havale ediyorum.
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 01:14
Alıntı yapılan eses_erkann

Divan kurulu başkanının görevi bırakmasını ve mümkünse birdaha genel kurul yönetmemesini teklif ediyorum kabul edenler etmeyenler kongre 1 hafta ertelenmiştir:)

😀😀😀😀😀😀
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır