eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kasım 2017 Olağanüstü Kongre

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 11:22
arkadaşlar boşu boşuna hiç birbirimizi kırmayalım , Şehir olarak atanmışlar şeçilmişler sanayiciler vs.vs. hatta biz bile sınıfta kaldık malesef , Bundan sonra pek bişey değişeceğini düşünmüyorum , kaç sene sonra istediğimiz yerlere geliriz onu da bilmiyorum , ama şuan bence kesin olan tek şey Sevdamız yok oluyor hatta oldu bile , içimiz kan ağlıyor ama hiçbirşey yapamıyoruz ,
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 11:28
Beyler açıkçası bende çok sevmem Büyükerşen'i. Gider ona oy atarım ama sevmem o ayrı bi şey. Geçenlerde Ahmet Ataç'ı sıkıştırdık niye yardım yapmıyorsunuz diye. Bize dedi ki aldığımız kapı tokmaklarını bile niye pahalısını aldınız diye rapor tutan müfettişler var. Açtığımız her ihale didik didik inceleniyor, verdiğimiz bağışlar bile doğru insanlara yapılıyor mu diye kontrol ediliyor. Araçlarımızın yaktığı yakıtlar bile hesaplanıyor. Nasıl yapalım varsa bir yolu söylesinler seve seve destek olayım dedi. Başka belediyeler yapıyor denince iktidar belediyeleri neler neler yapıyor ama biz hep gözönündeyiz dedi.
Doğru yanlış böyle bir mazeretleri var.
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 11:31
Bir de bu kongre niye hafta sonu yapılmaz. Şehir dışından nasıl gelsin insanlar. sonra niye Anadolu Üniversitesi. Taraftar gelmsin diye mi? Kongre dediğin hafta sonu olur.   
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 12:32
Dündar Ünlü'den falan kimse yardım beklemesin kendisini iyi tanırım.
İmama hak vermez papaza g.t vermez.
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 13:32
Alıntı yapılan baran_esk

arkadaşlar boşu boşuna hiç birbirimizi kırmayalım , Şehir olarak atanmışlar şeçilmişler sanayiciler vs.vs. hatta biz bile sınıfta kaldık malesef , Bundan sonra pek bişey değişeceğini düşünmüyorum , kaç sene sonra istediğimiz yerlere geliriz onu da bilmiyorum , ama şuan bence kesin olan tek şey Sevdamız yok oluyor hatta oldu bile , içimiz kan ağlıyor ama hiçbirşey yapamıyoruz ,

Yönetim oluşturulamayıp kayyum atandığı noktada kayyum büyük ihtimal ile kulübü tasfiye edecek ve derneğin tüzel kişiliği ortadan kalkacak. O yüzden kayyum yolu olursa aynı isim ve tüzel kişilik ile 10 yıl sonra da olsa istediğimiz yerlere gelemeyiz.

Dediğiniz gibi şehir ve taraftar olarak hepimiz sınıfta kaldık. Durumumuz ulusal basında neredeyse yer almadı bile, gündem oluşturamadık, şehir olarak bunu bile beceremedik.

Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 14:28
Beyler Toko'dan mesela 1.5 milyon tl borç var ödersek -6 puanı kurtaracağız en azından 3-4 tanesini kurtaralim. Karsiyaka taraftarı bu miktarı ödeyip kurtarmıştı takımını mesela. Harbi çok komik miktarlar bir zahmet ödeyelim şu paraları koca şehirden çıksın şu para.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 14:58
bugün siyasilerden aldığım cevap şu
aday yok, olmayacakta. desteklenen yok.
kayyuma gidiliyor ve kapanıyor.

net ve doğru bir bilgidir.

Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 15:13
Kayyuma gitmez. Hemen Halil ve Hoşcan girer. Çünkü kapanırsa ikisine kalacak. Üyelerin Yüzde 80 i
Onlara ait.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 15:37
kayyuma kesin gidiyor
dünyada hangi hırsız çaldığını geri verir.
ben görmedim

eğer bir yerde küçük adamların gölgesi büyüyorsa güneş batmış demektir.

Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 16:59
Alıntı yapılan grezores

Beyler Toko'dan mesela 1.5 milyon tl borç var ödersek -6 puanı kurtaracağız en azından 3-4 tanesini kurtaralim. Karsiyaka taraftarı bu miktarı ödeyip kurtarmıştı takımını mesela. Harbi çok komik miktarlar bir zahmet ödeyelim şu paraları koca şehirden çıksın şu para.
Tokonun parasını mı taraftar ödesin?Taraftarın en çok sevmediği futbolculardan biriydi...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır