eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kasım 2017 Olağanüstü Kongre

Cevapla Cevapla Sayfa  123 63>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kasım 2017 Olağanüstü Kongre
    Tarih: 10/Ara/2017 saat 15:47
Alıntı yapılan karakteregitimi

Çok şaibeli durumlar var, kazım kurt 4 milyon verdi deniliyordu, o para ile neden alacaklar ödenmedi.Ofi de son güne kadar neden beklendi.Para varken borç mu aldılar? Neden aldılar? Çelişki dolu durumlar.

parayı doğrudan vermedi, 4 milyonluk bilbord verdi.
para ise bu sebepten zamanla elimizde olacak
Yukarı
karakteregitimi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı karakteregitimi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2017 saat 15:21
Çok şaibeli durumlar var, kazım kurt 4 milyon verdi deniliyordu, o para ile neden alacaklar ödenmedi.Ofi de son güne kadar neden beklendi.Para varken borç mu aldılar? Neden aldılar? Çelişki dolu durumlar.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2017 saat 15:13
Şimdide Aydın Begiteri aklamaya açılışyorlar Ofeodu üzerinden. it izi at izine iyice karıştı. akıllarımız ile dalga geçer oldular. birileri inşallah Halil Ünla'ın takipçisi olur.
ES-ES
Yukarı
karakteregitimi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı karakteregitimi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2017 saat 14:54
Harun Karacan neden Sinan başkan görevdeyken bu paraları bulmak için uğraşmadı.Şimdi başkana para buluyor?Gelen paraların akıbeti gecmistekilere benzemez inşallah.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2017 saat 22:34
Bütün delikli kuruşlarda Halil e denk geliyor nedense ilginç.Sinan başkan 4 aydır görevde Kazım Kurt tan başka yardım görmedik çok şükür.Stadın isim hakkınıda şimdi halletsinler Halil istifade etsin.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2017 saat 21:09
Harun Karacan Çimsa'dan 1 milyon TL'lik reklam destegi bulmus devaminin gelecegide konusuluyor. Her delikli kurus destegi olani alkislamak gerekli.👏👏👏
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 00:38
Artık yapılacak şey, nasıl yapılacak onu da bilmiyorum ama halil'in takipçisi olmak, denetlemek.basina büyük iş düşüyor ama bizim basının kendine hayrı yok
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 17:12
merhaba,
   herkes sinirli,herkes üzgün ;
   herkesin ortak sevdası ESKİŞEHİRSPOR'un ve herkesin çok güvenip çok sevdiği
Başkan'ı,Beyefendi insan ,dürüst insan Sinan ÖZEÇOĞLU istemiyerekte olsa şartların
zorlaşmasından dolayı Başkanlığı bıraktı.
   sevgili Başkan'ı şartlar bu yola soktu,klube kimsenin veremediği maddi katkılar da
da bulunmuş olsa dahi ,bu yük,destek olmayınca kalkacak gibi değildi ve kalkmış da
değil.
   sevgili Sinan ÖZEÇOĞLU yolun açık olsun,sevgiyle kalın.
   mevzuu bundan sonrası;
   ertelenen Genel Kurul yapıldı ve aday çıkmaması (şehrin bir ayıbı) sebebiyle,Sayın
Halil ÜNAL üçüncü kez Başkan seçildi (oldu) Hayırlı uğurlu olsun.
   esas mevzuu burası;
   burada yazılmış taraftar görüşlerini okuyorum ve hayretime gidiyor,çoğunlukla bir sinir
hali,bazen hakaret düzeyine varan ifadeler,bunlar ESKİŞEHİRSPOR taraftarına yakışmaz.
   ben şehrimden 1971 yılın da ayrıldım ama ESKİŞEHİRSPOR sevdam hiç bir zaman bitmedi,bu sebepledir ki,Eskişehirspor'a her kim fayda sağlamışsa benim için bir kıymet ifade eder.
   bu açıklamayı yapmam da ki sebep,geçmişte yaşanılmışları,eğriyi,doğruyu bir kenara bıra-
karak bu zor günlerimiz de BİRLİK OLALIM çağrısıdır.bizim sevdamız kişiler değil ESKİŞEHİRSPOR'dur.ben Halil ÜNAL'ı hayatım da görmedim,tanımam,her kim ESKİŞEHİRSPOR'a
katkı da bulunmuşsa Allah razı olsun.
   ayrıca inancım şudur,bu takım bir üst lige çıkacak bir kadroya sahiptir,takım rayına oturmuş
bir halde,yeter ki Yönetimsel baz'da aksaklıklar olmasın,bu inancımı hiç yitirmedim.
   yapmamız gereken kenetlenmek ve takıma destek vermektir.
   tüm taraftarımıza Selam olsun.

'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 09:58
Geçtiğimiz hafta birlik olacak diye kongre bir haftalığına ertelendi. Bir hafta sonra birlik olmadığı gibi, taraftarda kongre üyeleride daha çok parçalandı.Bu bir haftalık arada yeni bir yönetim ortaya çıkaramayan Eskişehir'in zenginlerine yazıklar olsun. Kongre'de ki sanırım 350 kişinin 150 tanesi iş adamı, aralarından en az 20 milyon çıkaramayanlarada yazıklar olsun. Ben olaya çarptı çırptı olarakta bakmıyorum. Bu yönetime güven yok. Destek falan göremez. Gerçi eski yönetime özellikle Sinan başkan'a herkes güveniyordu da noldu o da destek alamıyordu. Ama şöyle bir şey var. Gelebilecek herhangi bir yönetimi Sinan başkan maddi olarak desteklerdi. Bunu geçmiştede yapıyordu. Şimdi bu yönetimi destekleyeceğini sanmıyorum. Kendisini her zaman savundum. Dün bizi bu kişilere tekrar muhtaç bıraktığı için kızdım. Fakat gerçekten de onun yapabileceği bir şey yok. Dünkü kongreden sonra bile adama sallayanlar oldu. Yok belgeleri açıklamadan herkesi hırsız ilan etmişmiş falanmış filanmış. Ama yeni başkana hiç kızmıyorum. Adama helal olsun gidip gidip geliyor. Eğer ortada bir hata veya yanlış varsa onun tekrar gelmesine göz yumanlarındır.
Her zaman her yerde
Yukarı
gravityes Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Bursa
  Alıntı gravityes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 01:18
Alıntı yapılan alyans9999

Alıntı yapılan fanatik026

Alıntı yapılan tepebaşılı26

Acaba Futbolcular ne düşünüyordur şimdi Halil in tekrar başkan olması hakkında?

Evet abi bu da önemli bir soru.Halil Ünal geçen sene hiç bir futbolcunun alacağını ödemedi.Sinan Başkan geldiğinde geçen sene borçlarını kapattı o şekilde futbolcuları tuttu.Halil değil miydi Göztepe maçından önce paranızı çantayla soyunma odasına getireceğim diyip oyunculara söz veren sonra da yerine getirmeyen?

Ben bugun facede bi video izledim,Yılmaz Vural filan vardı.Yılmaz Vural,futbolcular Halil Ünalı istiyorlar ,galiba o başkan olacak gibi bir cümle kurdu.

semih şentürk instagramda resmi sayfanın halil ünal fotoğrafını beğenmiş bu sadece 1 futbolcu ama
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır