eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2017-2018 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2017 saat 06:43
Selkaspor takım kaptanı Recep Dege: “Bir sporcu olarak takımımda size değer verildiğini hissetmek güzel bir duygu. Bu kulüpte olmak benim için farklı oldu. Çünkü bu kulüpte daha önce diğer kulüplerde görmediğimiz şeyleri gördük. Kendimizi değerli hissettik. Şampiyon olduğumuzda kendimi özel biri gibi hissettim, değerli hissedilmek çok güzel. Bunu ilk kez yaşıyor olmak çok özel bir şey ve duygusal anlamda çok şeyler katıyor. Ben hala alışma sürecindeyim diyebilirim. Dolu bir salonda oynamak sporcuyu daha çok motive ediyor. Maç öncesi kötü bir şey yaşanıyorsa taraftarın desteği ile atabiliyorsun üzerinden. En son milli maç Eskişehir’de oynandı ve berabere kaldığımızda ise yine en büyük desteği Eskişehir taraftarından aldık.
Kaynak: https://www.esgazete.com/spor/sampiyonluga-giden-yolun-hikayesi-selkaspor-h129821.html
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2017 saat 08:45
Fenerbahce Dogus basketbol takiminin kaptani Melih Kaptanoglu: "Eskisehir cok iyi bir takim ve iyi de bir atmosfer var. Hem takimi, hem de Eskisehir halkini oncelikle tebrik ediyorum".
Kaynak: http://www.sporx.com/melih-mahmutoglundan-milli-takim-aciklamasi-SXHBQ669551SXQ
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2017 saat 10:49
Alıntı yapılan matt

Fenerbahce Dogus basketbol takiminin kaptani Melih Kaptanoglu: "Eskisehir cok iyi bir takim ve iyi de bir atmosfer var. Hem takimi, hem de Eskisehir halkini oncelikle tebrik ediyorum".
Kaynak: http://www.sporx.com/melih-mahmutoglundan-milli-takim-aciklamasi-SXHBQ669551SXQ

maci ntv spordan izledim mactan sonra aynen böyle dedi adama helal olsun dedim ve cokta iyi oynadı ve seyırcılerıde ıyıydı ama o bızı övdü
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2017 saat 10:49
Balıkesir deplasmanını dolduran ve maç boyunca muthıs destek veren guzel goruntu olusturan taraftarımızı canı gonulden kutluyorum sımdı rıze macında rekor kırılmalı
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2017 saat 11:03
Alıntı yapılan Güray26ES

Balıkesir deplasmanını dolduran ve maç boyunca muthıs destek veren guzel goruntu olusturan taraftarımızı canı gonulden kutluyorum sımdı rıze macında rekor kırılmalı

Abicim yani ben mi yanlış düşünüyorum biz değilmiyiz -23 yiyecek olan biz değilmiyiz başkanımız 22 kasımdan sonra istifa edecek olan biz değilmiyiz dünya kadar borcu olan ve yaşanan bu gleişmelere seyirci kalan bir kere bile protesto etmeyenden biz değilmiyiz ben tebriik filan etmiyorum bizi rize macında 30 bın kısı oynasan ne olur yanıı ben mı cok karamsar dusunuyorum?
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2017 saat 11:45
Uğur a katılıyorum.Şehir efsanesi midir bilinmez ama İstanbul kuşatma altındayken papazların meleklerin cinsiyetini tartışmasına benziyor.30 değil 50 bin gelsek ne olacak.Kulüp batmış.Buda siyasetin açıklaması buyurun okuyun.
http://www.anadolugazetesi.com/nabi-avci-ve-eskisehirspor-gercegi-75662.html
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2017 saat 16:39
haklısınız kardeşler abiler ne diyebilirim :(
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2017 saat 02:01
Umutsuzluğa düşmekte haklısınız!Ancak umudumuzu kaybettirmeyen nedenler de var.Taraftar olarak Eskişehirspor'u çok seviyoruz.Tarihine hayranız!Renklerine ve armasına gönülden bağlıyız!65.000 Passolig kartımız var!Passolig sayısında sekizinciyiz(son günlerde değişmiş olabilir.Ama 8 nciliğe yükseldik)Bu büyük bir güçtür!Genç arkadaşlar karamsar olmasın!Geleceği önceden görmek ve doğru değerlendirmek için yaşanılan sıkıntıları da unutmayınız!Ortak dileğimiz bu sıkıntıların bir daha hiç yaşanmamasıdır!
Ateş Ülker
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2017 saat 20:01
alpaya giderken ((alpay şeyimde olmaz onu belirteyimde)) sallayanlar burdamı hani klübü siyasete karıştırmayın diyen andavallar. bugünde aynı andavallar seçilmişler sahtekar diyenler onlar kendilerini çok çok iyi bilir. hani klübe siyaset sokmayın deyip o dönemki başka bi siyasi partinin seçim manzemesi olan izmir marşını girenler ( çünkü bi onlar cumhuriyetçi millet salak millet mal bi onlar türkiyeci atatürkçü !!! bugün aynı andavallar hani amatöre düşsün peşindeyiz diyen tek hücreliler seçilmişler sahtekar diyor. bu alemde sizden ala dansöz yok

eskişehirspor bu durumdaysa bu kendinden bile haberi olmayan ama etrafa ahkam kesen taraftarlar yüzünden bu halde
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2017 saat 23:50
Bugün bizim protestomuza gerek seyircisiyle gerek maça başlandığında top çevirerek destek olan Rizespor'a
''Haydi Eskişehir Rize'ye de koy'' gibi adice tezahurat yaptıran tribün liderine(!)ve onlara katılanlara yazıklar olsun.

Basit liderlerle tribün kültürümüz de küme düştü.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır