eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2017-2018 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2017-2018 sezonu Eskişehirspor Taraftarı
    Tarih: 24/Eki/2017 saat 06:23
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2017 saat 06:26
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Dilaver Yılmaz: Es-Es taraftarından etkilendim
Türkiye’nin bir çok stadyumunda maç izlediğini ancak Eskişehirspor taraftarının takıma olan bağlılığını ve tutkusunu hiçbir yerde görmediğinin altını çizen BB Erzurumspor Başkanı Dilaver Yılmaz, “Doğrusu adamlar tribünlere çok hakim, nerede nasıl devreye gireceğini çok iyi biliyorlar. Demek ki, yetkililer milli maçları bu şehre boşuna vermiyor. Ben bizim taraftarımızın desteğinden de memnunun ama, maça gelen kendi taraftarımıza sorsanız onlarda Eskişehir tribünlerinden etkilendiklerini açık yüreklilikle söylerler” dedi.
Kaynak: http://www.gazetepusula.net/2017/10/23/skoru-elde-tutmayi-ogrenmeliyiz/
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2017 saat 11:07
Alıntı yapılan matt

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Dilaver Yılmaz: Es-Es taraftarından etkilendim
Türkiye’nin bir çok stadyumunda maç izlediğini ancak Eskişehirspor taraftarının takıma olan bağlılığını ve tutkusunu hiçbir yerde görmediğinin altını çizen BB Erzurumspor Başkanı Dilaver Yılmaz, “Doğrusu adamlar tribünlere çok hakim, nerede nasıl devreye gireceğini çok iyi biliyorlar. Demek ki, yetkililer milli maçları bu şehre boşuna vermiyor. Ben bizim taraftarımızın desteğinden de memnunun ama, maça gelen kendi taraftarımıza sorsanız onlarda Eskişehir tribünlerinden etkilendiklerini açık yüreklilikle söylerler” dedi.

Taraftarımızın ölüsü bile insanları etkileyebiliyorsa ben bu taraftar iddia ediyorum rakipsizdir. Ne Mutlu Es-Es li Olana .
AnTiBiZaNs
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2017 saat 13:17
Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan matt

Taraftarımızın ölüsü bile insanları etkileyebiliyorsa ben bu taraftar iddia ediyorum rakipsizdir. Ne Mutlu Es-Es li Olana .

Hocam haklısınız.. Bu maç özellikle maraton alt türübününe vuran güneş bizi fena etkiledi.. Mafolduk.. Allah'tan ikinci yarı battı da rahatladık biraz..

Her besteye her türübün katıldığı için etkileyici görünüyoruz.. Diğer stadyumlarda 1 türübün tezahüratlara katılıyor sadece..

Allah'a binlerce kez şükürler olsun ki Eskişehirli doğmuşuz..
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2017 saat 15:05
Gs- Fb maçını 52 bin tiyatroseverin izlediğini gördükten sonra taraftarımızın kıymetini bir kere daha anlamış oldum.
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2017 saat 15:58
Bu maçta gerçekten güneş mahvetti bizi. İnsanlar 45-65 arası resmen mayıştı. Ne zaman devreye girdik goller geldi.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2017 saat 22:57
Türkiye A Milli Erkek Hentbol Takımı Başantrenörü İlker Şentürk, 2019 Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası  Avrupa Elemeleri 5. Grup ilk maçında  Belçika ile 27-27 berabere kaldıkları maça ilişkin, maça kötü başlamalarının galibiyeti engellediğini söyledi.

Şentürk, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında,  Eskişehir taraftarına kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkkür ederek, "Bizi hiç yalnız bırakmadılar. Maça kötü başlamamız berabere kalkmamıza neden oldu. İkinci yarı iyi mücadele verdik. Oyuncularım gayet akıllı ve bize yakışır şekilde oynadı. İlk yarıda böyle oynasaydık galip gelecektik. Burada mağlup olacağımızı hiç düşünmemiştim. Oyuncularım çok iyi mücadale verdi." diye konuştu.

Milli oyuncu Ramazan Döne de karşılaşmanın ikinci yarısında iyi mücadele ettiklerini ancak berabere kaldıklarını kaydetti.

Belçika cephesi

Belçika A Milli Erkek Hentbol Takımı Başantrenörü Yerime Sylla ise maçın ilk yarısında iyi defans yaptıklarını ve başarılı oldukların aktardı.

İkinci devrede şansızlıklar yaşadıklarını anlatan Sylla, "İkinci yarıda sağdaki kurucumuz sol elli oyuncumuz elinden problem yaşadı. Bu yüzden gol yollarından sıkıntı çektik. Defansımız aksadı. İkinci yarıda hücumda iyi değildik. Bu yüzden oyun beraberliğe geldi." ifadelerini kullandı.

Belçikalı oyuncu Thomas Bolaers de bugün deplasmanda puan almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2017 saat 05:31
2019 Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri 5. Grup müsabakalarına beraberlik ile başlarken, Eskişehir’deki taraftarlar ekran başında izleyenleri büyüledi:
http://hentbolhaber.net/tesekkurler-eskisehir/
A Milli Erkek Hentbol takımımızın Başantrenörü İlker Şentürk: "Öncelikle ilk yarıdaki kötü oyunumuz nedeniyle beraberliğe razı olduk. Bizi ikinci yarıda tekrar oyuna ortak eden Eskişehir seyircisine canı gönülden teşekkür ediyorum. Müthiş bir atmosferde oynadık ve ikinci yarı 6 farkı kapatarak maçı kazanma noktasına geldik":
http://thf.gov.tr/haberler/tabid/192/ArticleID/7028/Default.aspx
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2017 saat 08:10
Taraftarlarimizin dikkatine: Pankart denetimi basliyor!
http://www.bolugundem.com/pankart-denetimi-basliyor-110509h.htm
Yukarı
esbarises Liste gör
Yeni Yazar

barış
Yer: ist
  Alıntı esbarises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2017 saat 17:46
Altınordu maçında taraftarımızı ve tezahüratlarımızı Altınordu tarafından bir arkadaşımız çok net şekilde çekmiş ve youtube ta yayınlamış..gerçekten iyi tribün yapmışız.(tv den de baya iyi ses geliyordu zaten).orada olan renkdaşlara birkez daha teşekkürler..
SİYAHIYLA KIRMIZISIYLA....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır