eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Turkcelin tanıtım mesajı

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yusufs Liste gör
Deneyimli Yazar

yusuf
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı yusufs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Turkcelin tanıtım mesajı
    Tarih: 16/Kas/2007 saat 21:34

Bugün arkadaşımın turkcel hatlı telefonuna mesaj geldi ve bana dönerek siz çok büyük bir takımsınız tescil edilmiştir dedi gelen mesajda tutuğunuz takımın son dakika haberleri cebinizde takımınızın adını yazın ,,,,,, ya gönderin örn ESKİSEHİR 

NOT : Olay Sakarya'da yaşanmışdırBig%20smileLOL

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 22:58
:):)GüzeLmiş
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
esesli_oguz Liste gör
Deneyimli Yazar

oguz savas
  Alıntı esesli_oguz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 23:04
bizde buyuk takımın buyuk taraftarıyız bana nie gelmedi Wink
Boğazın Kırmızı Şimşekleri /OGUZ SAVAS
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 23:13
 Eskişehirsporun son haberlerini turkcellden almak için ne yapmak gerekiyormuş.Turkceli tenkit ettiğimiz gibi takdir de etmesini biliriz.Hemen üye olmak istiyorum turkcelin haber merkezine ;eskişehirspora reklam desteği ve hatirladığı için biz de turkceli desteklemeliyiz.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 23:18
Turkcell in bire bir bu hizmeti verdiği bir servis bulunmuyor ancak 7997 isimli Thirt Party yani Turkcell alt yapısını kullanarak hizmet verdiği farklı bir servis bulunmaktadır. Abone olabilmek için ESKISEHIRSPOR, ESKISEHIR yazarak 7997 ye mesaj gönderebilirsiniz. Abonelik iptali için ise SIL yazarak 7997 ye mesaj gönderebilirsiniz.. Servis ucreti her sonuç için 2 SMS 4 Kontördür.
Yukarı
esesli_oguz Liste gör
Deneyimli Yazar

oguz savas
  Alıntı esesli_oguz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 23:21
simdi turkcell haber mi göndercek bırakın yha bu işleri
forumumuz saten en sıcak haberleri vermiomu Big%20smile
Boğazın Kırmızı Şimşekleri /OGUZ SAVAS
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 13:45
Türkiyenin her yerinde, belki Türk telekomdan çok şubeleri var. Bu zamana kadar bu uygulamanın hayata geçmemiş olması hata. Olsun, kalbimizden kopan takdirleri hak ediyorlar. İnşallah adına yakışır şekilde yapar Turksel bu uygulamayı da daha çok takdir alır.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır