eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 3. Hafta: Eskişehirspor-Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 02:03
Yurt disindayim macin ozetini izledim kayacan harakiri yapmis shov maci katletmiş .Aferim sana Kayacan senin gibi akil fakiri eskisehir cocuklariyla biz basariya uladacagiz...
AnTiBiZaNs
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 02:38
Eldeki malzeme bu renktaşlar. Sabretmekten başka yapacak bir şey yok. 2014 den bu yana nasıl olduğu hala çözüme kavusmayan borçlardan sebep sürekli daralmaya giden bir kulubuz. .Bu daralma ve küçülme olayı ne zamana kadar sürecek onuda kestiremiyoruz. En fazla bir alt lige daha gideriz gibi. 10 yılda bir yaşadığımız klasik durumlar işte. Şükür ki büyük bir camiayız, Mersin gibi Antep gibide olabilirdik. İyi kötü bir yönetim bulduk (ki normal şartlarda bu yönetim başarılı olur ama şartlar normal değil maalesef )elde iş yapabilecek futbolcuları tuttuk. Kör topal gidebildigimiz yere kadar gideceğiz.
Birazcık mütevazi olmayı ogrenmeliyiz, gerçekleri idrak edip tribünde de sosyal medyadada ona göre hareket etmeliyiz.
Cokda kötü bir takımımız yok aslında.
Şu ceza kalksın, sakatlar iyileşsin, Sergen 11 ini bulsun işler biraz daha yoluna girer. Ama olurda -9 ve üstü bir ceza gelir, futbolcu ödemeleri aksar o zaman tehlike çanları çalar işte.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 09:57
Alıntı yapılan EAL

Elde olan futbolcu bunlar, siz tepkinizi takımın anasını belleyen adamı yalayanlara gösterin. Sahi şimdi nerde o yalayıcı tribün abileri

En iyi yorum.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 11:39
Diğer takımların lig başlamadan önce geçirdiği süreci biz yeni geçiriyoruz.milli ara bize iyi gelecek. Aradan sonra daha iyi oluruz
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 12:10
yorumlar biraz fazla kadro odaklı gözüküyor. bence futbol yüzde yüz kadro kalitesine fiyatına bağlı değil. tabi ki büyük bir etken. ki hadi her şey futbolcuya bağlı olsun diyelim hangi takımın bizden fazlası var kalite olarak. onu anlamıyorum. sonuçlardan fazla etkilenmiş gibiyiz.

sergen hocanın tespitleri doğru. bu bile tek başına kendi adıma büyük bir umut kaynağı. bu takım 1-2 tane hazırlık maçı yapmış bir takım. geçen seneki kadrodan en çok aradığımız futbolcu hakan bir de boffin. boffin de ilk geldiğinde ne kadar çok hata yapmıştı. biz hem diyoruz ki her maçı kazanmamız lazım başka bir yandan da kadro iyi değil diyoruz. eğer kadro iyi değilse alınan her puana sevinip bu takımı ligde tutmaya bakmalıyız. burda bi çelişki var gibi geliyo bana.

ha bence sorun kadro kalitesi değil. takım hala lige tam olarak konsantre olamadı. sergen hoca yavaş yavaş etkisini göstermeye de başlayacaktır. biz de taraftar olarak rakipleri ciddiye almamız lazım. 1-2 tane hazırlık maçı yapıp 11 gün kamp yaptı bu takım. belki kamp bile denemez. dünyanın en iyi kadrosuna sahip takımları dahi bizim gibi bir hazırlık sürecinden sonra lige başlasa bizden farklı olmazlardı.

geçen sene de hep bunu dedim fazla sabırsız olmamak lazım bu lig devre arasından sonra bile 10. takımın üst lige çıkabileceği bir lig. biz golcü bi takımız. az gol yemediğimiz zaman zaten takım art arda maç kazanır hale gelecek. benim şüphem yok. geçen sene de yaklaşık aynı kadroyla zaten çıkarız derken şimdi kadroya bakarak bu iş olmaz dememek lazım. çünkü ne biz rakiplerden ne de rakipler bizden daha iyi futbolculara sahip değil. geçen sen olduğu gibi.
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
Yer: Estanbul
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 12:37
Sene basında burda playoff ilk 2 yazanlara gerçekci olalım arkadaşlar derken linç edildim,

Rize kadrosunu Girsunun, Ankaragücünün kadrolarını yazınca bunlardan ne eksiğimiz var dediniz umarım farkı anlamışsınızdır o herkese yüksekten bakan taraftarımız, bu yıl hedefimiz açık ve net ligte kalmaktır muhtemelen gelecek olan -9 puan ile şuan -7 puandayız bizimle beraber Denizli Manisa ve Antepte küme de kalma şavaşı verecek ve malesef ki Antepten sonra ki en büyük aday Eskişehirspor'dur.

Artık lütfen gerçekci olalım ligin en kötü 4-5 kadrosundan birine sahibiz hucum anlamında iyiyiz diyoduk Brunoyu Ofoeduyu goruyoruz, defans hattına girmiyorum bile gol yemeden bitireceğimiz maç olacağını düşünmüyorum.
Yukarı
dr.dre26 Liste gör
Yazar

RAMAZAN DEMİRCİ
  Alıntı dr.dre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 12:40
takımda halen daha defans hattı kurgusu oturmamış durumda.
bruno önceki sezon performansından uzakta.
beni teselli eden şeyler ise Semih ve Hasan Ayaroğlu'nu kazanmış olmamız.
Akaminko geçen maç sağ bekte daha iyiydi. bence Semih ve Felix stoperde sağ bek jaka sol bekte ise bilal azizi sürekli olarak oynatmalıyız ve birbirlerine alışsınlar.
forvette artık Semih Şentürk'ü oynatmamız lazım. Kaan Kanak yerine kanata bruno bile oynayabilir.
Dr.dre26
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 12:42
Alıntı yapılan TrakEs

Bir önceki sene 'DÜŞMEYİZ DÜŞMEYİZ'
Geçen sene 'KESİN ÇIKARIZ' diyenler
Bu sene de İÇİMİZİ KARARTMAYIN diyorlar. Sizin içiniz kararmaz at gözlüğü takmış gibi YALAN HAYAL kurarsınız ancak.

Ayrıca kadromuz bu katlanacağız diye foruma hiç bir şey yazmayalım haydi çıkalım sadece hoşcanın sayfasına halilin sayfasına gidip sövelim hep beraber..
EsEs
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 14:02
Alıntı yapılan dr.dre26

takımda halen daha defans hattı kurgusu oturmamış durumda.
bruno önceki sezon performansından uzakta.
beni teselli eden şeyler ise Semih ve Hasan Ayaroğlu'nu kazanmış olmamız.
Akaminko geçen maç sağ bekte daha iyiydi. bence Semih ve Felix stoperde sağ bek jaka sol bekte ise bilal azizi sürekli olarak oynatmalıyız ve birbirlerine alışsınlar.
forvette artık Semih Şentürk'ü oynatmamız lazım. Kaan Kanak yerine kanata bruno bile oynayabilir.

Kaan kanak yerine bruno kısmı hariç katılıyorum.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 18:40
Yeni Asir gazetesinin mac haberinde kullandigi cumlelere bakilirsa, maci izleme zahmetinde bile bulunmamislar:
Bruno'nun pasında topla buluşah Hasan Ayaroğlu, sert vurdu, kaleci Zeki'yi avladı: 1-0 >> Hasan topu kendisi kapti, tum yari sahayi top surerek gecti, bu detaylar nerede?
73'te sahneye Kappel çıktı, harika vuruşla skoru 1-1'e getirdi >> Harika vurus mu? Kaleciden seken topa vurdu Kappel!
76'da Hasan Ayaroğlu, Es-Es'i tekrar 2-1'lik üstünlüğe taşıdı >> "Harika vurus" demeleri gereken gol buydu oysa!
86'da Kerem Can'ın sert şutu skora denge getirdi: 2-2 >> Kafa golune "sert sut" diyerek masa basi haberini tuy dikerek noktalamislar!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,424 saniyede hazırlanmıştır