eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 3. Hafta: Eskişehirspor-Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 00:02
orta sıralarda takılırız.. defans hattımız ve kalemiz çok zayıf ... Gerçekler bunlar son 3 yıldır çektiğimiz sıkıntının haddi hesabı yok... bu takım dan bir şey olmaz ruhta yok.. Yarın Sergen bırakırsa kalırız ortada..
ESES
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 00:04
Varını yoğunu ortaya koyan bir başkan ve kahrolan bir taraftar topluluğu bu sezonki paralar düzenli ödeniyor ama hala daha şu denizliyi bile sahadan silemeyen bir takım ve teknik heyet bırakın bahane üretmeyi
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 00:06
hala bu takımın küme düşmemek için oynadığını kabul edemeyen taraftarlarımız var. arkadaşlar  daha eksi cezalar açıklanmadı. onlarda açıklandıktan sonra bu takım küme düşmenin en büyük adayı olacaktır. ondan dolayı beklenti ve ümitlerimizi minimumda tutup, bu senenin ve bu transfer cezasının şu koşullarda küme düşmeden geçmesini beklemeliyiz. takımın hali ortada. ve hepsini geçtim kale boş. 2 defa kalemize gelen 2 gol bulup dönüyor. ya adamlar 10 defa gelseydi tarihi fark mı yiyecektik. neyse 1 puan yenilgiden iyidir. kimseye gol atamayan denizliden 2 yemişiz. uyanalım bence. yaa son bir şey yazayım. tamam kötüsün gol yiyorsun da, arkadaş 3 maç oldu topu daha bizim oyunculara atarak bir kere oyunu başlatmadın. bari onu becer.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 00:07
Oyuna geç alınan bir ofoedu girmemesi gereken bir uğur inceman ve eskişehir evladına yakışmayan bir performans sergileyen hasan hüseyin ve kayacan olay bundan ibaret
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 00:09
Alıntı yapılan crales

Varını yoğunu ortaya koyan bir başkan ve kahrolan bir taraftar topluluğu bu sezonki paralar düzenli ödeniyor ama hala daha şu denizliyi bile sahadan silemeyen bir takım ve teknik heyet bırakın bahane üretmeyi

kalede ortlama bir kalecimiz olsa bu maçtan galibiyetle ayrılırdık. Sergen hoca, teknik heyet ne yapsın. kalye geçip topu onlarmı tutsun. ortalama bir kalecimiz yok. olanın da neler yaptığını 3 maçtır görüyoruz. sene sonuna kadar çekilecek ceza da bu.
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 00:14
Kaan en kötüydü diyen arkadaşla galiba aynı maçı seyretmedim. Kaan maçın iyi olan 3-5 oyuncusundan biriydi.
Yukarı
isoESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Öztürk
  Alıntı isoESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 00:17
Skor istediğimiz gibi olmasa da mevcut şartlar içerisinde takım olma yolunda güzel işler beceriyoruz. İnşallah güzel günler göreceğiz
Aşkındır bizi yaşatan
Konya' da ayakta tutan...
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 01:20
Takımı beğendim baskı mücadele her şey vardı. Malasef bu duruma ayak uyduramayan Hasan hüseyin ve Kayacan 2 puandan ettiler bizi.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 01:36
Alıntı yapılan kartES

karartıyorsunuz içimizi diyen,ifade edenleri hemen eleştiriyorsun da.sence gidişat nasıl?daha puan silinme vs...vs gibi karpuzlar var.eleştirme,açıklık getir,bizlerde o umutla yaşayalım.

Abi takım kötü, herkes hemfikir ama bunun nedenleri var.. Olaya bu nedenleri irdeleyerek bakmak gerekir..

Hepimiz Eskişehirliyiz kulüp içinde tanıdıklarımız veya sağdan soldan haber alabileceğimiz kişiler var.. Ben çok iyi biliyorum ki bu kulüp kapanma noktasındaydı 2 ay önce.. Yani ciddi ciddi lige katılamayacak durumdaydık.. Açıkçası ben lige katılmamıza bile şükreder durumdayım..

Sonrasındaki gelişmeleri hepimiz biliyoruz, bunları yazmayayım..

Son iki maç için söylüyorum, bu takımın %50'si Erkan.. Ve yokluğu büyük dert.. Top ayağına geldiğinde rahat bir nefes aldıracak başka oyuncumuz yok malesef.. Yabancı oyuncularımız tatil boyunca yatmış, geçen yıl 17 gol atan Bruno yok, Ofoedu yok, Semih yok.. Benim umudum bu etkili oyuncularımızın form tutması ve Erkan liderliğinde eski gücümüze kavuşmak..

Napalım yani, eldeki malzeme bu, taraftar cezalı, kulübün kapısında her gün icra.. Napalm abi, destek olacağız ve daha iyi olmasını umut edeceğiz.. Transfer açılana kadar başka çare yok..

Eleştirelim tabi ama nedenine sonucuna bakalım..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2017 saat 01:40
Ben teknik direktör Sergen Yalçın olsam istifa etmiştim bu neya Kayacan her maç iki tane gol yer hatalı çık desek cikmazsıniz amq
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır