eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kaan Kanak

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2017 saat 07:55
Kaan iyi oyununu son dakikalarda gol atarak susluyordu neredeyse, basarili oyununu bir sezon boyunca surdurmesi dilegiyle...
Yukarı
onureses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: eskişehir
  Alıntı onureses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2017 saat 11:28
Kaan yıllardır istediği futbolu bence şimdi oynuyor. Her zaman çok istekliydi ama güveni çok yoktu. Şimdi hem kendine güveniyor hem de kendine iyi bakıyor. Kaan'ın içinde her zaman arma aşkı vardı. Başarılarının devamını dilerim Kaan...
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2017 saat 14:36
bence ikinci bölgede kullandığımız serbest vuruşları (özellikle kanatlardan) Kaan kullanmalı ve daha çok şut denemeli. arkasına çok adam kaçırıyor. hücumda Erkan ile iyi uyum sağladı. inşallah defansta da birisiyle güzel bir uyum sağlar.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2017 saat 14:41
Nazar değmesin temposunu yakaladı. Uzun süredir sakat cezali yada formsuz olduğu için oynayamiyordu son 4 maçtır ustune devamlı koyuyor tebrikler Eskişehirli Kaan
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2017 saat 18:23
Tebrikler. Kaptan ile bir çizgi yakaladınız.Böyle devam et
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2017 saat 14:04
Çok kötüydü bu maç
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2017 saat 16:35
2 3 maç oynar sonra sakat
artık sakatlanıyormu yoksa kız gibi her ayağına değildiğinde sakatlandım ayağımı yapıyor anlamıyorum.
walla oldum olası kaan ı beğenmem böyle gelir böyle gider. mecbur olmasak yedek bile kalmaması laızm.

Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2017 saat 00:55
Valla bence Kaan iyi oyuncu. Adama en çok sövenlerden birisi bendim ama haksızmışım. Kötü oynasa bile hırsıyla mücadele ediyor. İleriye çıkmasıda iyi. Biraz orta açabilse çok iyi okur.
Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı Sipaly Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2017 saat 10:57
esi de kendisi de sürekli eses paylaşımları yapıyor instagramda. maçlarda da verdiği reaksiyonlardan takımı sevdigi belli ama mevkisi olmayan yerde oynuyor mecburiyetten. gerçi geçen yıl sağ açık oynuyordu, süper lig boyunca ofansif orta saha, sol bek ve sağ açık oynadı. bu yıl da sol bek oynuyor. nereye koysanız oynuyor tam mevkisi yok gibi birşey :D
Sen Cansın
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2017 saat 11:11
geçen sene sonu ayrılırken ben bek im açık oynatmak istediler başarısız oldum demişti bu sene performans yorumu yapamıyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır