eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bankalar Göreve

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Bankalar Göreve
    Tarih: 28/Tem/2017 saat 14:10
Eskişehirspor, ölüm kalım savaşı vereceği bir sezona hazırlanıyor. Takım, maddi anlamda desteğe ihtiyaç duyuyor. Yönetim, iktidar, belediyeler ve taraftar elinden geleni yapıyor. Tüm şehir adeta seferberlik ilan etmiş durumda. Böyle bir ortamda camianın bankalardan ‘küçük’ bir isteği var; loca alarak ya da ilan vererek kulübe maddi anlamda destek sağlamaları. Bunun için taraftarlar bankaların destek olmasını istiyor.

Anadolu Gazetesi

Arkadaşlar bu konunun takipçisi olalım.Kamuoyu oluşturmaya çalışalım.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2017 saat 18:25
Süper
Destek verenleride (olursa) burda övelim +1
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı tolga_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2017 saat 11:20
Çok ince bir konu bu.
güzel de düşünce tek sorun ise,

bankaların şube müdürlerinin çoğu eskişehir li değil ve loca alma konusunda çok istekli olacağını objektif görüşumle söyleyebilirim.

abc bank şube müdürü mesela afyonlu. Bu kişi gidip loca almaz bunu bırakalım passoligalıp esesimizin maçına gelmez dogrumuyum?

abc bank şube mduru bilecikli diyelim. eskisehirden musteri kazanmak için loca aldigini varsayarsak bunu kendi cebinden alacaktır. Çünkü bu tip durumlara banka genel Müdürlüğü asla izin vermez.

bu konuda bilgim olduğu için paylaşmak istedim. ben bazı şube müdürlerini tanıyorum destek veririm bu bilinsin.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2017 saat 14:09
Madem bütün gelirlerimiz Aktifbank a gidiyor bir jest yapıp ilk önce onlar almalı yada reklam vermeli her ne ise artık.
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı tolga_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2017 saat 18:09
alternatifBank üst yönetimle forma şapka veya stadda reklam anlaşmasi yapılabilir.
40 trilyon borc bu şekilde hal olur
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2017 saat 19:49
Alıntı yapılan tolga_esk

Çok ince bir konu bu.
güzel de düşünce tek sorun ise,

bankaların şube müdürlerinin çoğu eskişehir li değil ve loca alma konusunda çok istekli olacağını objektif görüşumle söyleyebilirim.

abc bank şube müdürü mesela afyonlu. Bu kişi gidip loca almaz bunu bırakalım passoligalıp esesimizin maçına gelmez dogrumuyum?

abc bank şube mduru bilecikli diyelim. eskisehirden musteri kazanmak için loca aldigini varsayarsak bunu kendi cebinden alacaktır. Çünkü bu tip durumlara banka genel Müdürlüğü asla izin vermez.

bu konuda bilgim olduğu için paylaşmak istedim. ben bazı şube müdürlerini tanıyorum destek veririm bu bilinsin.
Istanbul takimlarinin localarini aliyorlar bankalar.Ben de bikac maca misafir gitmistim.Mudurlerin ortulu odenegi de var.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2017 saat 20:12
O zaman pamuk eller cebe.Yalnız forum ilgi göstermiyor bu konuya.Sıcak para bankalarda.Bu şehirden ekmek yiyorlarsa eşşek gibi loca yada reklam verecekler.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2017 saat 14:07
Bu konuyu dürtmek lazım.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2017 saat 15:07
Eskiden Denizbank veriyordu destek mutlaka arkası aranmalıdır hepsi destek verir
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2017 saat 15:10
en kötü bilet paralarına el koyan banka ile bi sponsorluk anlaşması yapılsa borca karşılık, bilet paraları kulübe aksa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır