eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Sergen Yalçın

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 16:08
Sergen Hocanın bırakacağı belliydi. bi insan 7 sinde neyse 85 inde de odur diye boşuna dememişler.

Sergen Hoca nın hayatı istikrarsızlık üzerine kurulu. hiç bir takımda 1 sene bile hoca olarak görev alamamış.

geçen hafta Eskişehirspor da uzun vadeli çalışmaya geldim diye açıklama yapıyor. bir hafta sonra istifa ediyor.

bugünkü açıklamasının bir yerinde Sinan Başkan ında başarılı olacağını sanmıyorum diyor. aynı konuşmanın başka bir yerinde Sinan Başkan bu işi 1-2 yıla düzelteceğini düşünüyorum diyor. çelişkilerle dolu bir adam.

biz de isterdik başarılı olmasını ancak olmadı yolu açık olsun. bence Antalyaspor ile anlaşacak. bekleyelim görelim.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 16:15
Alıntı yapılan EsArmaEs

Maalesef ki Sergen Yalçın ın dokusu bizle uyum sağlamayacağa benziyor , sanırsam bikaç hafta sonra sergen mergen kalmaz gibime geliyor inşallah yanılırım.

12 Eylül de yazmıştım , 9 gün sonra istifası geldi . Bir kerede yanılsam arkadaş bir kerede yanılsam. Def ol git senden renia ya müşteri olur ancak.
AnTiBiZaNs
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 16:19
Sayın Başkanım SEN hariç benim gözüm bu klupte hiçbir kimseyi görmek istemiyor . Çünkü hiç kimse bu saatten sonra bu klübe 5 kuruş fayda sağlamaz hepsi yan gelip yatmaya gelmişler ayırmıyorum kimseyi hepsi aynı mücadele yok ruh gibi gez sahada taraftar baskısıyla 3-5 dakika top oyna DEF OLUN GİDİN Spor Ahlakı Olmayanın Burada da İşi Olmasın . Takımın ağzına sıçtınız Sergen Gitti Sıra Sizlerde .
AnTiBiZaNs
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 16:20
.
Yukarı
roptesambir Liste gör
Yazar

Batuhan
Yer: kuşaadsi
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 16:38
Yardımcı hoca olarak Ergin Işık vardı. Durumu nedir . Bence Sergen ' den daha iyi olacaktır. En azından Eskişehirli.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 17:32
Önder Özen ikna edilse yada Yücel İldiz ligi bilen hoca ve başarılı bende yılmaz hoca Coşkun hoca kesinlikle istemiyorum şahsi fikrim
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 17:36
Alıntı yapılan ender_26esk

Sergen Hocanın bırakacağı belliydi. bi insan 7 sinde neyse 85 inde de odur diye boşuna dememişler.

Sergen Hoca nın hayatı istikrarsızlık üzerine kurulu. hiç bir takımda 1 sene bile hoca olarak görev alamamış.

geçen hafta Eskişehirspor da uzun vadeli çalışmaya geldim diye açıklama yapıyor. bir hafta sonra istifa ediyor.

bugünkü açıklamasının bir yerinde Sinan Başkan ında başarılı olacağını sanmıyorum diyor. aynı konuşmanın başka bir yerinde Sinan Başkan bu işi 1-2 yıla düzelteceğini düşünüyorum diyor. çelişkilerle dolu bir adam.

biz de isterdik başarılı olmasını ancak olmadı yolu açık olsun. bence Antalyaspor ile anlaşacak. bekleyelim görelim.

bunları şimdi değil 1 hafta önce yazacaktın bak biz 1 ay önce yazmışız

Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 17:38
Alıntı yapılan Güray26ES

Önder Özen ikna edilse yada Yücel İldiz ligi bilen hoca ve başarılı bende yılmaz hoca Coşkun hoca kesinlikle istemiyorum şahsi fikrim

Güray sen çareyi hala dışarda arıyorsun hayret diyorum başka birşey demiyorum
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 17:40
Alıntı yapılan mak

Alıntı yapılan ender_26esk

bunları şimdi değil 1 hafta önce yazacaktın bak biz 1 ay önce yazmışız

eline sağlık Mak Abi.

bazı şeyler başlangıçtan kendini belli ediyor ancak burda zor bir sezon geçiriliyor insanlar zor şartlarda görev yapıyor sinerji bozulmasın diye çoğu taraftarımız hep olumlu açıdan değerlendirmeye çalışıyor. ya olursa mantığı.

Sergen hoca da da durum buydu bence. hepimiz başarılı olsun istedik. o da kendi yolunu çizdi.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 17:40
Alıntı yapılan mak

Alıntı yapılan serdargül

Sergene sallamadan önce iyi düşünün
kendinizi onun yerine koyun
eminim hiçbirimiz bu göreve gelmezdik
bu bile başlı başına saygıyı hakediyor
adam bugün ne yapsa buradan aldığının fazlasını kazanır. biraz insaf

Şuna güzel yorum demek için insanın aklını peynir ekmekle yemesi lazım. Seren ne yapmış da saygıyı hakediyor. Ne kadar sığ yorum ne kadar basit yorum. Unutulmasın Eskişehirspor her şeye rağmen büyük bir markadır her hoca bu kulüpte çalışmak ister. Sergen'in hocalık kariyerinde nasıl bir başarısı var merak ediyorum. ha istikrarsızlık adına başarılı çalıştırdığı takımları bırakıp gitmede başarılı magazin programlarında jüri olarak başarılı. Maç yoruncusu olarak başarılı. Peki ya hoca olarak? Ona da siz cevap verin isterseniz.

Bak tam 10 gün önce neler yazmışız fazla söze gerek yok.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır