eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinan Özeçoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 50>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Online Durum: Offline
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2017 saat 21:15
Halil Ünal yazılı açıklama yapmış. Fotoğrafı kopyalamayı bilmiyorum. Ama Akif Yer'in twitterından bakabilirsiniz.

https://twitter.com/AkifYER/status/937375309678219264
Her zaman her yerde
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2017 saat 21:49
Alıntı yapılan ypeker

Mesut Hoşcan kötü yönetti ve takımı düşürdü, futboldan anlamıyordu, çok zarar ettirdi takıma, bu açıdan farklı birşey söylüyor değiliz. Ama hırsızlık yapmadı, ekonomik olarak takımı düze çıkarmak için çırpındı, cebinden de verdi. Ama HÜ öyle değil, sabıkası çok, şaibeli işleri de. Alper Potuk'u kim sattı, paralar nereye gitti, ondan haber verin. İnşallah bunların hepsi geride kalır ama inşallah bir daha yönetime giremez HÜ. Sinan Başkan inşallah maddi destek bulur ve kalır, Nebi Hatipoğlu da samimice desteklerse, puan silme cezaları gelmezse, şirketleşme olur, üyeliklerin önü açılır, takım önüne isim, stad ismi sponsorluğu vs, play-offtan Süper Lige çıkarız bu kadroyla. Devre arasında transfere bile gerek olmaz böyle oynarsak.

Nebi Hatip oğlu son bir haftaya kadar camiada iyi olarak görülen bir eski başkandı.Ama Halil in adamı olduğu ortaya çıktı.Sinan Özeçoğlu gibi bir adama saçma sapan şeyler söyledi.Açıkçası Unakıtan bu adama kaç lira verdi neler döndü kise bilmiyor?O siyasi destek bugün olsa Sinan başkan daha iyi yerlere getirirdi kulübü.Eskişehir baskette hangi siyasi destek var?Adam sıfırdan aldı sponsor buldu daha ilk senesinde gayette başarılı bir takım.Her ne ise konumuza dönelim.Benim için artık Nebi Hatipoğlu da bitmiştir.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2017 saat 21:51
Alıntı yapılan RyL

Halil Ünal yazılı açıklama yapmış. Fotoğrafı kopyalamayı bilmiyorum. Ama Akif Yer'in twitterından bakabilirsiniz.

https://twitter.com/AkifYER/status/937375309678219264

yazıdan ziyade paylaşımın altındaki bir yorum daha çok dikkatimi çekti;

Başkan reddetmiş diyor. Madem reddetti kendin binip gitseydin uçağa. Uçak parasınıda Sinan başkana mı ödetecekti sayın Halil Ünal..

.
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2017 saat 23:12
Sinan Baskan bizi bu cakallarin eline dusurmese keske
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2017 saat 23:21
Sinan
nebi
begiter
halil
mesut

ali eldem abimız bunları sinan beyi tenzihc ederim biraraya getiriPte olumlu sonuç çıkacağıni beklemek hayal olur

sinan yalnız belki mesut yalakalik yapıyor olabilir
halilin yanında nebi begiter var

sinan beyin yanındaki ozgur bey çok antipatik ve işadamları tarafından haz edilmiyor sinan beyi de ortadab
birakan ve yönlendiren o.

sinan beyin yanında ozgur olmasa hükümet hemen gereğini yapacak

Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2017 saat 05:44
Halil yeneceğimizden emin olaydı yürüyerek bile giderdi. Ben geldim fark attık gösterisini kaçırdı garibim. Ne yüzsüzsünüz beeee. Bedenimde safra olsanız beş dakika tutmam hiçbirinizi.   
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 20:38
Alıntı yapılan Curva_Eses

Futbol kulübü başkanlığı ve siyaset bu ülkede temiz ve dürüst adamların yapabileceği bir iş değil. Sen bu görevler için çok temiz ve dürüst bir adamdın. Dün akşam dönen filmi gördün, seni nasıl yalnız bırakmaya çalıştıklarını ve nasıl üstüne oynadıklarını. İşlerin nasıl işlediğini ve sistemin nasıl döndüğünü de gördün. Ben işler düzeldiğinde seni tekrar bu kulüpte başkan olarak görmek isterdim ama her şey düzelince ne bu görevi sana yedirirler ne de sen tekrar gelmek istersin zaten. Maalesef durum bu Sinan başkan. Olmadı. Hepimiz üzgünüz.

+ bana göre bu kulübün başına gelmiş en güzel şey sendin. Hakkını helal et başkan verdiğin emekler için teşekkürler. Çok zor hatta imkansız olsa da "yine görüşürüz inşallah".
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 20:41
hakkını helal et Başkan. taraftar sana gerekli desteği veremedi. amatöre düşsek de yanındayız demekle olmuyor. 33 bin kombine satmalıydık. verdiğin emekler için teşekkürler dürüst adam
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 20:56

efendiliğinden terbiyesinden konuşmadı bugun

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2017 saat 21:10
sürekli verilen sözler tutulmadı dedi ama kim ne söz verdi onu söylemedi. Aydın begiteri resmi internet sitesinden nasıl ifşa ettiyse diğer o bahsettiği kişileri de ifşa etmeliydi ki Nebi Hatipoğlu beni ne arayan oldu ne de soran dedi. Ben yönetciliğine yorum getiremem çünkü bildiğin batmış durumdayız. Ama sürekli destekten bahsedip kişileri söylememesi hoşuma gitmedi
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 50>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır