eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye - Hırvatistan 5 Eylül Grup Eleme Maçı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
Online Durum: Offline
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 15:31

İşte bende tam bunun gibilerden bahsettim.

Kendi sevdikleri çalınınca siyaset yok, başkalarının istekleri çalındığında siyaset :)

İzmir Marşı'na siyaset demek yobazlık bunun karşıtlıkla bir alakası yok. İşine gelmedi anlıyorum ama yapacak bir şey yok.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
bravoes Liste gör
Deneyimli Yazar

erdogan
Yer: eskısehır
  Alıntı bravoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 15:58
Kanaatımca her şey güzel gidiyor Milli takıma gösterilen ilginin, ESESimede kombinelerede nasıl gösterilir bunun yollarını bulalım
karanlık gecelerımın yıldızı sensın
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 16:00
Alıntı yapılan bravoes

Kanaatımca her şey güzel gidiyor Milli takıma gösterilen ilginin, ESESimede kombinelerede nasıl gösterilir bunun yollarını bulalım

Milli maç da passolig yok. O yüzden miili maçtaki sayıyı yakalamak zor
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 16:02
Hocam ben bu tartışmanın yeri burası değil diyorum.. Sen hala İzmir marşının siyasi yönünün olup olmadığını tartışmaya çalışıyorsun.. Tabiki de bu marşlarımız siyasi değildir hepsi bizim.. Ama bunları bir siyasi marş gibi lanse edip ayrıştırma yoluyla M.K.Atatürk düşmanları yaratılıyor.. Bu hoş değil..

Aynı şey Mehter ve Osmanlı için de geçerli.. Osmanlı düşmanları yaratılıyor resmen..

Yani demek istediğim aslında Atatürk'ü çok seven sağ görüşlü birine siyasi içerik olarak İzmir marşını söyleyince adam sırf karşıt görüşü temsil ediyor diye Atatürk'ü de siyasi bir figür olarak görüyor.. Aslında Atatürk hepimizin..

Yani siyasi tartışma yeri burası olmamalı.. Burası ayrıştıran değil birleştiren bir platform..

Ben futbol diyorum sadece futbol..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 18:02

Teşekkürler Eskişehir     06.09.2017
Teşekkürler Eskişehir
Paylaş|
A Milli Takımımızın 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri grubunda oynadığı ve 1-0 kazandığı Hırvatistan maçında Eskişehir Yeni Stadyumu'nu dolduran 35 bin futbolsevere teşekkür ederiz.

Mükemmel bir ev sahipliği yapan Eskişehir şehri ve halkı; A Milli Takımımızın galibiyetinde önemli bir rol oynarken, Milli Takım taraftarlığının en güzel ve en coşkulu örneklerinden birisini gösterdi.

Dünya Kupası yolunda Milli Takımımızın yanında itici bir güç olarak katkı yapan Eskişehir halkına bir kez daha şükranlarımızı sunar, başta Eskişehir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Emniyet Müdürlüğü ve tüm resmi makamlara, Eskişehirspor kulübü, ilgili spor kurum ve kuruluşları ile taraftar derneklerine destekleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Türkiye Futbol Federasyonu

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=202&ftxtID=27801
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 18:09
Türkiye izlanda maçıda eskişehirde oynanacak. Tüpçü başvurumuzu yapıcaz demişti.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 18:27
6 ekimde 21.45 te eskişehir de Türkiye İzlanda maçı ayrıca tff bize artık bir güzellik yapsın tff deki dosyaları silsin
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 20:42
bence bu işin siyasetle alakası yok ikisi de bizim değerimiz, tarihimizdir İzlanda maçında İzmir Marşı ile maça başlar Mehter Marşı ile maçı bitirir, duruşumuzu da göstermiş oluruz. Eskişehirspor da taraftarı da siyaset üstüdür ve bir günden bir güne omuz omuza bağırdığım adamın siyasi görüşünü merak etmedim. golden sonrası o coşkusu yeter bana.
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 23:28
Rumen teknik adam mücadeleye Ukrayna maçındaki 11'den sadece 4 isimle başladı. Kaleci Volkan Babacan, Mehmet Topal, Hakan Çalhanoğlu ve Cenk Tosun bu isimler arasındaydı.

Ukrayna deplasmanında yedek soyunan Arda Turan ilk 11'de sahaya çıktı. 

Emre Belözoğlu da maça yedek başladı ve oyuna dahil olmadı.

Dortmund'tan Celta Vigo'ya transfer olan, milli takımın genç yeteneği Emre Mor ise oyuna 71.dakikada dahil oldu.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2017 saat 15:47
   Bana kalırsa artık tff ciler, medya, iktidarın siyasileri bize yalandan methiyeler düzmeyi bırakıp Agücü'ne Başakşehir'e ,Konya'ya, Trabzon'a yaptıkları kıyakların bir kısmını bize de yapsınlar.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır