eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye - Hırvatistan 5 Eylül Grup Eleme Maçı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
forau Liste gör
Yazar

murat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı forau Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2017 saat 22:16
Moldova maçının seyircisiyle şu an statta olan seyircinin arasında dağlar kadar fark var. Bütün herkes oturmaya gelmiş resmen. Hatta Hırvatistan'ın milli marşında bile oturdular o derece...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 00:09
Alıntı yapılan forau

Moldova maçının seyircisiyle şu an statta olan seyircinin arasında dağlar kadar fark var. Bütün herkes oturmaya gelmiş resmen. Hatta Hırvatistan'ın milli marşında bile oturdular o derece...

Yapma kardeş. Tüm sitelerde sadece tribün konuşuluyor.. herkesin ağzına sağlık
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
forau Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı forau Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 00:24
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan forau

Yapma kardeş. Tüm sitelerde sadece tribün konuşuluyor.. herkesin ağzına sağlık

Ben yazdığımda ilk yarıydı daha sonra 50. Dakikadan sonra değişti anca ısındık maça sanırım :-)
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 00:40
Twitter'da Eskişehir TT olmuş. Tribünleri beğenmeyen yok. Herkes hayran kalmış. Taraftar sayfalarında da övgüler yağıyor. En çok organize olmamızdan bahsediliyor.
Doğrusunu söylemek gerekirse ilk yarıda tribün olarak vasattık. Beste seçimleri doğru değildi. Top rakipteyken sürekli ıslık yapıldı. Doğal olarak herkes katılım sağlayamadı. 2. yarıda hem tribünler havaya girdi hem de takım. Böyle bir ortamda yapılacak en iyi tribünü yaptık. Tribünlerin yüzde 30'u kadın ve çocuklardan oluşuyordu. Hayatında ilk defa maça gelen çok kişi vardı.
Yorumları okuyunca ben gurur duydum tribünlerimiz ile. Türkiye'de bu tribünü yapabilecek birkaç taraftar grubundan biriyiz. İstanbul'da, Antalya'da yapılan tribünleri hepimiz biliyoruz.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 01:09
Destekleyecekseniz kimseyi isliklamayacaksiniiz. Protesto edecekseniz Ozan'dan once isliklanacak cok karakter sorunu olan topcular var tek kizdigim nokta buydu.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 01:12
kalabak suyu ve taraftar farkı diyorum ve iki milli maçta galibiyet geldi darısı İzlanda maçına ve tff bize bi güzellik yapsın tff deki dosyaları silsin :)
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
forau Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı forau Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 01:15
Alıntı yapılan grezores

Destekleyecekseniz kimseyi isliklamayacaksiniiz. Protesto edecekseniz Ozan'dan once isliklanacak cok karakter sorunu olan topcular var tek kizdigim nokta buydu.

Haklısınız benimde kızdığım diğer konu Hırvatistan milli marşı okunurken çoğunluğun oturmasıydı..
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 01:15
Maçtan önce demiştim, "ölmüş eşeği canlandırmamız gerekiyor" diye.. Çok şükür canlandı..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 02:02

Prim için Milli Takımda sorunlar çıkaranlara, hiçbir şey olmamış gibi davranıp 3 lü çektirmek bana doğru gelmiyor.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2017 saat 02:51
bu takıma prim teklif edileceğine maçlar Eskişehir'de oynanacak deseler daha çok etki yapar. Maç sonu Arda'nın röportajında ağzı kulaklarındaydı resmen
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır