eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2017-2018 Sezonu Gelişmeler-Öneriler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 285>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 16:25
Murat diri zamanında halil ile cezaevinde beraber yatmis birisi.

Mesut başkan iken halil ile gorusuyor halil ile görüşüyor mehmet akman vardı mesut un adamı onla.ayrı görüsuyordu yani siz anlayın nasıl biri olduğunu
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 16:36

Şu herifin zırvalarını final maçındaki rezilliklerden sonra bile yazıyorsunuz

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
Yer: Turkey
  Alıntı ankeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 16:40
Bülent Uygun TD olursa tek bir ürün bile almam.
Maça falan da gitmem.
TV'den de izlemem.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 16:44
Alıntı yapılan TrakEs

Şu herifin zırvalarını final maçındaki rezilliklerden sonra bile yazıyorsunuz

Ben murat diri hayranı biri değilim renkdaslar bilgilensin diye yazıyı paylaştım
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 16:46
Alıntı yapılan ankeses

Maça falan da gitmem.
TV'den de izlemem.

Ben size katılmıyorum benim içi ne Bülent ne halil önemli olan esestir seversin sevmezsin kizarsin ama armaya sırtını donemezsin
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 16:50
Şu kulübü şirket kafasıyla yönetmeden, her defasında ancak bir ileri iki geri gideriz.
Bunu bilen, şehirdeki binlerce iş insanı da Eskişehirspor deyince koşarak yardıma gelmiyor.

Öncelikle profesyonel adımlar atması gereken kulüp yönetimidir.

AMAÇ BU TAKIMA PARA KAZANDIRMAK DEĞİL Mİ?
O zaman büyük düşünün sayın yöneticiler, büyük düşünün.

Stadyum, bu takımın en büyük geleceği, olması gereken en büyük geliri

Kombineleri biran önce satışa çıkartın, tribünlere kısıtlama getirmeyin, herkes istediği yerden kombinesini alsın.
BİZ TOK SATICI DEĞİLİZ, İNSANLAR KOMBİNESİNİ NEREDEN İSTERSE ALSIN AMA YETER Kİ ALSIN.
Çoluğuyla, çocuğuyla maça gelecek insanlar alt katlarda olmak istemiyor.
ŞU OLAYI KAFANIZA SOKUN.

Kombine demek bu kulübe destek olmak istiyorum demek, kendimi bu kulübe bağlı hissediyorum demektir.
Parayı öde, bileti yükle devri artık yok.
*O KOMBİNEYİ SATMAYI BİLECEKSİNİZ.

*Kombine sahiplerinin koltuklarında ad-soyad yazsın.
Kombineleri 50 TL fazla yapın ama şu güzelliği taraftara sunun, kombine sayısı şu hareket için azımsanmayacak derecede artacaktır.

*Aynı aileden kombine satıldıkça, indirimler olsun. İnsanlar eşine, çocuklarına kombine alırken zorluk çekmesin.

"O" stadyuma, 7'den 70'e herkesi getirmesini bilmeliyiz.
*65+ üstüne, öğrencilere indirimli olsun.

Maç bilet fiyatlarını da saçma salak ayarlamayı bırakın.
MARATON TRİBÜNÜNÜ SUDAN UCUZA SATMAYA SON VERİN.

HER NE ŞARTTA OLURSA OLSUN, STADYUMUMUZDA DOLACAK İLK TRİBÜNÜ MARATONDUR.
10 TL'ye de satsanız, 20 TL'ye de satsanız ilk MARATON TRİBÜNÜ DOLAR.

Bilet-Kombine konusuyla ilgili son söz; biz Eskişehirspor'uz. Şehirde zaten ciddi bir spor bilinci ve sahiplenme duygusu var. Mantıklı birkaç adımla maç başı 30bin ortalama zor değil.
---------

Stadyumu satmayı bilmiyoruz.
Stadyumun yanında şehrin turist akınına uğrayan bir mekan var. Haftasonları stadyumun yanıbaşındaki otopark terminal binasına dönüyor.

Stadyumda store binası olmalı, Eskişehirspor-Eskişehir temalı ürünler yer almalı.
Stadyum, cüzi paralarla kapılarını ziyaretçilere açabilir.
Hatta EsStore'dan belli bir fiyatın üstünde ürün alanlar için stadyum gezintisi ücretsiz olabilir.

Kütahya Yolu üstünde "stadyuma giden kavşağa", devasa bir amblemimiz ve stadyumu niteleyen ve gösteren bir çalışma koyulabilir.
Bu bölgenin tek ciddi ve prestijli takımı biziz.
İnsanları bu stadyumun içine bilet satarak sokabiliriz. Bu biletle beraber Eskişehirspor temalı küçük ürünler hediye edilebilir.

Stadyumun içinde, altında, yanında çocuklar için PS salonu kurun, hem para kazanırsın hem Eskişehirspor sempatizanı kazanırsın.

Üstü açık bir-iki tane turist otobüsü ayarlayın, gidin Büyükşehir Belediyesine.
Bu şehirde hafta sonu turistleri gezdirmek istiyoruz deyin.
KAZ GELECEK YERDEN TAVUK ESİRGENMEZ.
Büyükşehir bize yardım etmiyor diye ağlanmayın.
Siz projelerle ayaklarına gidin, onlar kabul etmez ise o zaman çıkın çatır çatır basın açıklaması yapın.

Aklıma bir çırpıda gelen öneriler.
Koskaca şehirde, Anadolu Yıldızı kaynak yaratamıyorsa da yuh olsun.

Ayrıca bu öneriler küçük falan da değildir, elbette toplu sıcak paraya da ihtiyacımız var. Ama havuzu damla damla HER ZAMAN dolduracak bu şekilde ciddi projelere de ihtiyacımız var.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 16:53
İsmail Hakkı Gül, "Önümüzdeki sezon da hedefi olan bir Eksişehirspor kurmak istiyorsak acil olarak yapmamız gerekenler var. En önemli hedefimiz TFF'de bulunan borçlarımızı temizleyerek veya yapılandırılarak transfer tahtamızı açmaktır. Samet Aybaba, Ertuğrul Sağlam, Selçuk Erdoğan, Burak Dilmen, Fehmi İbisi, Yılmaz Bal, Ersin Aka, Emre Özbayer, Musa Devrim, Güven Sabaz, Birol Parlak, Sezgin Coşkun, Onur Bayramoğlu, Gekas, Serdar Özkan, Deniz Topçu, İshak Doğan, Dossa Junior, Okriashvili, Anel Hadzic, Goran Causic, Özgür Çek, Erkut Şentürk, Ali Şaşal, Emre Güral, Anıl Karaer, Alparslan Öztürk, Lawal, Cedric Mongongu, Kıvanç Karakaş, Emre Güngör, Engin Bekdemir, Eyüp Koçoğlu, Jordi Figueras, Nadir Çiftçi, Sinan Ören, Aytaç Öden, Berkay Dabanlı, Toko, Nassim Ben Khalifa, Funes Mori, ve kiralık bir transferden dolayı Konyaspor'a olan borçalarımız ile ilgili dosyalarımızı temizlemeksek ne yazık ki transfer yapamayacağız. Bunların hepsi kesinleşmiş rakamlar ile borçlu olduğumuz isimlerdir. TFF'deki transfer yasağımızı kaldırmak için bugün itibariyle 21 milyon liraya ihtiyacımız vardır. Transfer döneminin son gününe kadar bunu başaramazsak ne yazık ki transfer yapamayacağız" dedi.

http://www.net26.net/bu-isimlerin-tamamina-borcluyuz--13396.html

Her zaman her yerde
Yukarı
aves Liste gör
Yazar

Hakan Özcan
  Alıntı aves Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 16:55
Satamadığınız 100-150.000tl.lık localarda yönetim olarak maç seyretmeyi,şahsi misafir ağırlamayı bırakınız.Zira bunu gören ben ve benim gibiler loca almayı düşünse de enayi yerine konacağını bildiği için bundan sonrası için kesinlikle loca almayı düşünmeyeceklerdir.
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 18:00
Futbolcu Onur Bayramoğlu'nun, Eskişehir Spor Kulübü ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 16.12.2016 tarih ve E.2016/646 - K.2016/727 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde;
- Futbolcu Onur Bayramoğlu'nun itirazının kısmen kabulü ile 2017-2018 futbol sezonuna ilişkin 260.000 TL fesih tazminatı talebinden % 50 oranında hakkaniyet indirimi yapılarak bu sezona ilişkin fesih tazminatının 130.000 TL olarak tespitine; bu suretle UÇK kararının 1 nolu bendinde yazılı olan fesih tazminatı tutarının 235.000 TL olarak düzeltilmesine,
- Kararın diğer kısımlarının onanmasına,
- Harç ve giderler ile vekalet ücretinin gerekçeli kararda belirtilmesine, oybirliği daha çok dosya var
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 18:08
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan ankeses

Maça falan da gitmem.
TV'den de izlemem.

Ben size katılmıyorum benim içi ne Bülent ne halil önemli olan esestir seversin sevmezsin kizarsin ama armaya sırtını donemezsin

Ben dönerim sırtımı. O kadar da midesiz olmayalım. Türkiye'de o şahısı seven tek kişi yok teknik direktörlüğü iyi olabilir kaldı ki bu da tartışılır. Adımız bir defa çıktı kendisini yine kulübe sokarsak kimsenin yüzüne bakamam. Sevdamızı uzaktan desteklemek zorunda kalırım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 285>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır