eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2017-2018 Sezonu Gelişmeler-Öneriler

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 285>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
Online Durum: Offline
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 01:51
Alıntı yapılan **eses-26**

Maçları Trt nin vermeyecek olması iyi oldu. Daha çok kombine satışı yapacağız. Ben şehir dışında olmama rağmen genç bir arkadaşımız için kombine almayı düşünüyorum gelecek sezon için.

Aynısını bende düşünüyorum kardeşim. Gün birlik günü
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 02:17
Alıntı yapılan esparta_ömer

Alıntı yapılan **eses-26**

Maçları Trt nin vermeyecek olması iyi oldu. Daha çok kombine satışı yapacağız. Ben şehir dışında olmama rağmen genç bir arkadaşımız için kombine almayı düşünüyorum gelecek sezon için.

Aynısını bende düşünüyorum kardeşim. Gün birlik günü

İki kombinede benden genç kardeşlerimize
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 06:33
Bu sezon gösterdiği başarılı performansla otoritelerin beğenisini toplayan Hasan Hüseyin için Bursaspor’un harekete geçeceği öğrenildi. 2018’de sözleşmesi sona erecek olan Hasan için Es Es’in bonservis bedeli henüz belirmediği gelen bilgiler arasında.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 06:35
Siyah Kırmızılı takımda Axel Meye, Bruno, Dorukhan Toköz, kaleci Ekrem Kılıçarslan, Ruud Boffin, Kayacan Erdoğan, Erkan Zengin, Felix Michel, Hasan Hüseyin Acar, Akaminko, Bedirhan Altunbaş ve Fıratcan Üzüm’ün sözleşmeleri devam ediyor.

Haber kaynağı: 2Eylül
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 09:25
Gözünü seveyim lig başlamadan Tribün liderleri de bi toplansın, milatdan önce kalma bestelerden vazgeçilsin artık, daha akıcı daha tempolu sahadaki oyuncumuzu da ateşleyecek besteler yapsınlar.Çok daha çoşkulu Tribün yapalım.
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 12:10
Alıntı yapılan Güray26ES

Bu sezon gösterdiği başarılı performansla otoritelerin beğenisini toplayan Hasan Hüseyin için Bursaspor’un harekete geçeceği öğrenildi. 2018’de sözleşmesi sona erecek olan Hasan için Es Es’in bonservis bedeli henüz belirmediği gelen bilgiler arasında.

Açıkçası iyi bonservis ücreti veriliyorsa satılabilir...
Yukarı
GLADYATÖR Liste gör
Yazar

erman
Yer: uşak
  Alıntı GLADYATÖR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 12:12
Boffin giderse gitsin Kayacan var napalim boffin gidiyor diye yasmi tutucaz zaten derdimiz bize yetiyor kim gidiyosa gitsin al yapidan genclerle cikariz en kotu
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 12:43
yeni sezonda şu güzelim stada aile tribünü yapılsın.Anlatamadık bir türlü.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 13:22
Çok kısa bir süre içerisinde 50 milyon bulunmazsa  yeni sezona puan silme ve transfer yasağı ile gireceğiz. 

Ufuktada 50 milyon lira parayı verecek yada bulacak  babayiğit  görünmüyor.

Olaylara bu pencereden bakıp gerçekçi istek ve önerilerde bulunmak lazım.

Sevelim & Sevilelim
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2017 saat 13:32
Kombine ve loca satışında hatrı sayılır bir para gelir ancak bu ihtiyacın % 20'sini ancak karşılar hatta o bile şüpheli . Çok ciddi sponsor desteği sağlanmazsa işimiz çok zor . Yarın bizim için önemli birgün eğer yönetim devam ederse kaynak bulunmuş demektir yok bırakıyoruz derlerse sıkıntılı bir süreç bizi bekliyor .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 285>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır