eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-17 PLAY-OFF Maçları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2017 saat 19:47
Buraya da kopyalıyorum...

Biz bu salaklıkla play'off'tan da çıkamayız.

Çıkarsak da bu işin içinde başka işler döndüğüne kesin kanaat getireceğim.

Tıpkı haftalar öncesinden Gaziantep BB maçı biletlerinin satışa çıkmasından huylanmam ve bunu forumda da yazmam gibi.

Benden artık destek yok, ben kendimi TFF için TRT için figüran gibi KULLANDIRTMAM !   
Yukarı
AnkaES Liste gör
Deneyimli Yazar

Tayfun
Yer: Ankara
  Alıntı AnkaES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2017 saat 19:49
Bu takım ligden de elini kolunu sallaya sallaya çıkıyordu. Ama sonuç ortada. Rakip dirençli olunca takım birşey yapamıyor. Maça göre, rakibe göre taktik yok, rakibi analiz yok. Şu forumu okusalar burada öyle güzel analizler yapılıyor ki bence hepsi yerinde ve hep yazıldığı gibi de oldu. Ortaya çıkan sonuçlar ve tabloya bakınca ben güvenemiyorum. O yüzden çok zor bence şansımız %25. O da maçta ilk gölü yiyip arkaya düşmezsek.
Alsada Bu Sevda Canımızı, Hayatın Anlamı SİYAH - KIRMIZI...
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2017 saat 20:06
Geçen sene Adana lider olarak çıktı. Alanya play off dan.

şimdi Adana düştü. Alanya ligde devam ediyor.

2008 de biz play off dan çıktık. 8 sene ligde kaldık. Kocaeli bizden önce lider çıkmıştı çıktığı sene düşmüştü.

bu dakikadan sonra yapacak tek şey play off a odaklanmak. play off bizim kaderimiz. play off da da tecrübe bizde.
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2017 saat 20:07
ilk maç deplasmanda...bu yüzden akıllı bir şekilde çıkmalıyız ilk maça.ilk gölü yediğmiz zaman takım oyundan düşüyor ve maçı çeviremiyoruz ve fark yiyoruz.ilk maç daha dikkatli ortada bir maç oynayarak evimizde oynayacağımız maçta ise çoşkulu fırtına gibi oynayıp finale çıkmalıyız..Ofoedu'suz olmaz olmaz olmaz...Meye ile olmuyor mustafa hocam aynı şey uğur inceman içinde geçerlidir..bu ikisini oynatacaksan şimdiden İSTİFA ET.
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2017 saat 20:16
Hem deplasmanda hem içerde çatır çatır oynar kazanırız. Finalde de çıkarmayla alır geliriz süper lig biletini. Ben hem Hocaya hemde oyuncularımıza güveniyorum.
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2017 saat 20:16
Altinordu ya yedeklerle çıkıp yenilelim. Bu durumda büyük ihtimalle göztepe dışarıda kalir ve ilk turda Altinordu ile eslesiriz.

Bolu Giresun 4-5 olurlar ve biri finalde rakibimiz olur.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Yer: Turkey
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2017 saat 20:23
Şampiyon olamadık. Şöyleydi... Böyleydi... Neyse ne.. Odağımızı play-off lara vermekten başka çare yok. Bu zamana kadar neyi yapamadı isek play-off ta ona odaklanmalıyız. Hocanın da futbolcuların da en az bizler kadar şampiyonluğu istediklerine eminim.
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2017 saat 20:28
Alıntı yapılan Sessiz

Hem deplasmanda hem içerde çatır çatır oynar kazanırız. Finalde de çıkarmayla alır geliriz süper lig biletini. Ben hem Hocaya hemde oyuncularımıza güveniyorum.

Peki hacı o zaman böyle bir taraftar önünde iddiasız Denizli ve Antep i neden yenemedik???

Keşke senin dediğin gibi olsa. Ama Playoff artık şans işi.
Belki Bir Gün!
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Online
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2017 saat 20:30
Alıntı yapılan furemen

ÇI-KA-MAZ yormayın kendinizi.Biz Sivas ı yenemediğimiz gün Play off a kalmıştık zaten.

8 mayısta yazdığım mesaj!Play off a kadar bir sürü geyik yaparız seneye tff 1 lig e devam.Ha bu arada Play offlardan dönerken takımı alkışlamayı unutmayın.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2017 saat 20:30
Futbolcular da bazı taraftarlarımız gibi biz nasıl olsa play-off takımıyız deyip maçlara çıkarsa sonuç yine hüsran olur.

Üstte yazdıklarımın da sonuna kadar arkasındayım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır