eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Koray Arslan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Online Durum: Offline
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 17:58
İlk yarı takımın en etkili adamıydı, sağ kanadı çok iyi kullandı. Bir ara aşka geldi her aldığı topla rakibin arasına daldı ama :) onu da hırslı ve istekli olmasına bağladım :D 
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2008 saat 23:21
Koray tebrik ederim seni. her geçen gün oyununa yenişeyler katarak bizlerin gözünde büyüyorsun. böyle devam etmeni temenni ederim...
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2008 saat 18:36
Koray ¢ok iyi ya. En güvendiğim futbolculardan biri.

Umarım böyle devam edip takımımıza +'lar sağlar..
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2008 saat 18:39
görünüşte hızlı olmayan ve pasif kalan bir oyuncu gibi görünüyor ama top ayağında iken hızlı ve güzel top kullanabiliyor.
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2008 saat 22:09
Koray bugün oynadığı topla değil 1. ligte,2. ligte, amatörde, arsada top oynasak almam ben bunu takımıma.
beceriksiz, basiretsiz, isteksiz,kabiliyetsiz.
slogan bulamadım.
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2008 saat 22:29
serkanı serdarı çıkarıcağına bu adamı çıkarmalıydı diyadin. pas vermekten top sürmekten aciz. 1.sezgin 2. koray.
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2008 saat 22:41
hakkaten doğru yazılanlar amatör kümede belki oynatırlar bu futbolla nerde teknik yaa tekniği bırak nerede top sürme nerede pas yaa nerede
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 04:34
arkadaşlar ne yapıyorsunuz.. bu kötü gidişin sebebini başka başka kişilerde arıyorsunuz.. birilerine yüklenmek gerekiyor illaki.. eski isimler sıktı sizleri anlaşılan.. koray'a 3-4 haftadır övgüler yağdırıyorsunuz.. bu maçta ise yazmak nasıl olsa serbest yaa...  aklınıza geldiği kadarıyla artık.. devam da ediceksiniz de, biliyorum.. koray 85 te o golü atsaydı ne olacaktı.. yada şöyle söyleyim bora topu çıkaramasaydı..
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 15:41

maçta hemen hemen ataklarımızın çoğu korayın olduğu taraftan gerçekleşti ve bu ağırlığa rağmen bir-iki hatası dışında koray çok iyiydi. tebrik ederim.

KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2008 saat 16:29
Forumda birbirine ters yorumlar var. Acaba diyorum kendi kendime ben başka bir koray mı izliyorum? Ataklarda tamam birşey demiyecem ama defansta çok pasif. Ağır kalıyor. Yıpratma yok. Baskı yok. Ürkek. Rakibine kene gibi yapışacaksın kardeşim. Bırakmayacaksın. Adamın geçmesine izin vermeyeceksin. Dinarsu bayan futbol takımında oynamıyorsunuz. Sezgin de Sende aynısınız. Boy deseniz boy var. Fizik deseniz gayet sağlamsınız. Eee geriye ne kalıyor. Sadece oyun zekası.
Ben kime yazıyorum ki. Zaten takımın hepsi dinarsu bayan futbol takımında oynuyor gibiler.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır