eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Koray Arslan

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2007 saat 19:59

Korayın son haftalardaki performansı ne olursa olsun bize çok katkı sağlayan bi oyuncu sağ kanattada kendisine görev verildiği zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.Genç bi futbolcu topa sağlam basıyor top ayağına geldiği zaman ne yapacağını iyi biliyor özellikle o sağ kanattan yaptığı kesme ortaları izlemekten zevk alıyorum.

Yukarı
başak Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı başak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 12:26
koray sakın moralini bozma sen gerçekten kaliteli bir futbolcusun metin hoca bunu er yada geç anlıcaktır umarım geç olmadan anlar ve seni tekrar o  yeşil sahada güzel ortalarınla görürüz sen ayakta alkışlıyorum
Yukarı
başak Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı başak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 12:29
koray bütün dualarım senin için haydi çık şu sahayada göster futbolunu seyirciler zevkli bi maç izlesin  
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 12:33
Koray bu gün sağ kanatta oynayabilir,yani eski yerinde.Tahminim Ulaş'ın yerine ya Tufan,yada Sezgin oynar gibi....
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
başak Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı başak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 12:37
inşallah öyle olur da herkez kim iyi kim kötü görür koray hadi ii performans bekliyoruz senden göster kendini herkezin ağzını kapat pirim verme şu adamlara
Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 12:52
En son Kartal macinda oynadigini hatirliyorum,o macta yaptigi hatalardan sonra yerini Sezgine kaptirmisti.Samsun macinda sonradan oyuna girip Serdar ve Engin'le beraber takima buyuk guc katti.
Tam konsantre olursa takima buyuk fayda saglar ve ilk 11'deki yerini geri alir
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 14:26
Uzun zaman sonra takıma girmenin stresi vardı üstünde biraz sanki ama dinlendirilmek yaramış bence Koray a , hırslı ve istekli gördüm kendisini... 
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2007 saat 16:12
Alıntı yapılan serkan_esk

Roberto Carlosun SAğ Kanattaki Karşılığı Koray

Geçen Sezonun En iyi transferi

erkanın gitmesi veya kalması onu ilk 11 deki yerinin değiştirmeyecektir.

Türk Liglerindeki ender oyunculardan biri İbrahim üzülmez ve Koray arslan tipinde fazla futbolcu yok Ülkemizde

gelin görün ki metin diyadin bunun farkında değil... bence bu bir kayıp
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2007 saat 16:30
Metin Diyadin in Kororayın farkında olmadığına inanmıyorum ilk 11 e çıktığı son haftalarda baya bi düşüş içindeydi ...bencede dinlendirmek koraya yaramış bayabi düzelmiş gördük.koray es ese faydalı olacak bi topçu....
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2007 saat 16:37
arkadaşlar; ben koray arslan ya da sezgin coşkun taraftarı değilim. ama takımın maçlarını seyrettiğimde sezgin coşkun'un oyunu beni tatmin etmiyor. samsunspor maçında bunu bariz bir şekilde hepimiz gördük. sezgin celil'i her pozisyonda kaçırınca biz de bu sayede koray arslan'ı seyretme imkanı bulduk. metin diyadin koray asrlan'ın performansının farkında, ama bunu neden herzaman yapmıyor. ben bunu bir türlü anlayamıyorum...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır