eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 31.Hafta Eskişehirspor - Samsunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Karadağlı Liste gör
Yazar

Hasan Ak
Yer: Düzce
Online Durum: Offline
  Alıntı Karadağlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 11:30
Sivasla puanımız aynı olursa kim çıkıyor.Şuan puanlar aynı puan cetvellerinde hep biz üstteyiz.Yukarıda bir renktaşta sivas ve malatya kazandıkça anlamı yok yazmışta.Ondan soruyorum..
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 11:40
Alıntı yapılan Karadağlı

Sivasla puanımız aynı olursa kim çıkıyor.Şuan puanlar aynı puan cetvellerinde hep biz üstteyiz.Yukarıda bir renktaşta sivas ve malatya kazandıkça anlamı yok yazmışta.Ondan soruyorum..

Sivas çıkar. Puanı aynı 2 takım olur. Kendi aralarındaki maçlara bakılıyor.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 11:50
15.30 goztepe Malatya (bu maçi Malatya kazanamaz)

sivas goztepe (beraberlik)
Bandırma Malatya(beraberlik veya bandirma sürpriz yapar maçı alabilir)

Samsun maçı önemli. bizim sahamizda ve rakibi basite alan bir yapımız var 35.000 kişi olsakta oyuncularımız oynamadiktan sonra anlamı olmuyor.

erkan ve ofedeu düzelmesi lazım. dususe gectiler.
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
  Alıntı Abdullah Palaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 11:52
Sivas Malatya ve biz aynı puanda olursak üçlü averaj devreye giriyor ve bu durumda biz mutlaka çıkıyoruz.

Alıntı yapılan TrakEs

Alıntı yapılan Karadağlı

Sivas çıkar. Puanı aynı 2 takım olur. Kendi aralarındaki maçlara bakılıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
tg.26 Liste gör
Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı tg.26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 12:07
Açıkçası geriye kalan 4 maç birbirlerinden daha zor olacak çünkü final yaklaştıkça stres kat sayısı yukarılara çıkıyor ve bu finali az hata yapan takımlar kazanacak...

Bugün Malatya-Göztepe maçı çok önemli çünkü olası bir Malatyanın puan kaybı lig sonu bize süper ligin kapısını açacaktır. Lig sonunda üç takım aynı puanda olursa biz direk çıkıyoruz (7 puan 0 averaj) Sivas(5 puan 2 averaj) ile Malatya(1 puan -2 averaj) arasındaki son maçın skoru bizi birinci ya da ikinci yapar.

Artık bu süreçte lig sonunu değil maç maç gitmek daha doğru olacaktır. Biz bu hafta Samsunspor maçına odaklanalım gerisine sonra bakarız.
EsEs
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 12:32
Bu macta Boffin Kamil alaminko Hakan Tarik/Bilal - hurriyet Hasan ramazan - erkan Bruno ofuedo/Tarik baslamaliyiz
ANTI BIZANS
Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 12:45

Boffin
     Kamil      Akaminko   Hakan    Tarık

Hürriyet

meye        H.Hüseyin   Ramazan Ofeodu(erkan)
                      semih

Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 12:47
Açıkçası diğer maçları çok önemsemiyorum. Onlar illa ki puanlar kaybedecekler. En azından bir maçları kendi aralarında. Şimdi bugün Malatya puan kaybetme hepimiz sevineceğiz.
Peki yakalanan bu avantajları değerlendirebilecek bir takımımız var mı? Bu soruyu soralım kendimize. Potansiyelimiz çok çok yüksek ama gerçeklere baktığımızda ürperiyorum ve hiç rahat değilim.
Es - Es
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 12:53
Tam yakaladık dediğimiz anda beklenmedik puanlar kaybediyoruz ama sanırım artık böyle lüksümüzün olmadığını futbolcular da görüyor. Bizim kendi evimizde kalan 2 maçta artık laylaylay yerine top bizdeyken ''saldır Eskişehir saldır'' ve top rakipteyken dehşet bir ıslıkla ve her faulde vs de hakemi baskı altına almakla ve erken golü bulmayı sağlamakla ilgili çalışmamız lazım. Ben iyimserim, ilk 2 den çıkacağız inşallah.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 13:54
Alıntı yapılan ypeker

Tam yakaladık dediğimiz anda beklenmedik puanlar kaybediyoruz ama sanırım artık böyle lüksümüzün olmadığını futbolcular da görüyor. Bizim kendi evimizde kalan 2 maçta artık laylaylay yerine top bizdeyken ''saldır Eskişehir saldır'' ve top rakipteyken dehşet bir ıslıkla ve her faulde vs de hakemi baskı altına almakla ve erken golü bulmayı sağlamakla ilgili çalışmamız lazım. Ben iyimserim, ilk 2 den çıkacağız inşallah.

tam olarak bunu yapmalıyız. Sivasspor maçında bunu yapamadık Sivas çok tehlikeli atak yaparken bizim o muhteşem tribün liderimiz "saldır Eskişehir" diye bağırmmızı istiyor!! ne bir baskı ne bir geri adım atmasını sağlıyoruz rakibin. artık maçlarımızı basketbol maçımızdaymış gibi olmalıyız. top bizdeyken kısa takımı ateşleyici besteler söyleyip rakipteyken ıslık yuhalama vs. yapmalıyız... yeni stadımızı akıllı kullandığımız zaman neler olacağını gördük. ne bizim ne de takımın laubali olmamamız gerek maç esnasında.

fikstürümüz diğerlerine göre çok daha makul. bunu değerlendirmeliyiz.
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır