eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye-Moldova Maçı Eskişehir'de

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2017 saat 16:25
Alıntı yapılan lig_a

Alıntı yapılan poseidon

Eğer bu maçta tribünler iyi performans gösterirse coşku büyük olursa kupa elemelerindeki İzlanda ve Hırvatistan maçları da buraya verilecektir...

forumdaki sohbete bakılırsa 5-6 kişi febe gese formalı kişilere laf atar, tartısma büyürse vay halimize

Bundan bir şey çıkmaz zaten olması gereken de milli takım formasıyla ya da kırmızı elbiselerle gelmek... Eskişehir'in bir özelliği var... Federasyon da buraya maç verirken Eskişehir'de bütün herkes dostça maç seyredebileceği bir yer diye maçı vermedi. Tribünlerindeki ahenki ve coşkusu için verdi... Ben olay çıkacağını düşünmüyorum... Çıksa da bu haksız bir olay olmaz çünkü İstanbul takımlarının taraftarları Anadolu takımlarını ve taraftarlarını her fırsatta küçümseyerek onlara karşı böbürlendi ve Onları kendileri için birer idman takımıymış gibi gördü.. Basın da daima bunların arkasında durdu... Onun için herkes Anadolu takımlarına ve taraftarlarının hassasiyetlerine saygı duymayı öğrenecek...

Ayrıca böyle bir duruşla belki her zaman olduğu gibi bu konuda da öncü olur ve artık maçlara sadece milli takım formasıyla gelinmesi akımını başlatır. Özellikle istanbul takımlarının formalarıyla gelme olayının yavaş yavaş tarihe karışmasına öncülük ederiz... Şiddete karşı olmakla birlikte uyarılarla istanbul takımlarının formalarını giyenlerin formalarını çıkartırılmasında hiç bir sorun yok...

Dediğim gibi bu istanbul takımları ve taraftarları her fırsatta Anadolu takımlarını ve taraftarlarını küçük gördü... Artık saygı duymayı öğrenecekler!!!
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2017 saat 16:33
Maç farketmeksizin, Eskişehirspor'un stadyumuna malum 3 İstanbul takımının formasıyla KİMSE GELEMEZ!

Gelenlerde mutlaka çevresinden tepki görür ve o forma çıkarttırılır.

Eskişehir her ne kadar kozmopolit bir şehirde olsa, burada yaşayan herkes şehrin bu konudaki hassasiyetini bilir.
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2017 saat 18:59
Kale arkaları dışında satış yapıldı mı ? 15 bin kişilik Maraton - Vip tribünlerinin biletleri nerede ? Neferin belli bir kısmı rezerve ettirdiğini duyduk, tüm Nefer grubu bir araya gelse 2000 kişi olmazlar. Maratonda kalan 6500 kişilik yer kime verildi ?

Formalara takılmış herkes de yanlış yerdesiniz bana kalırsa.. Mide bulandıracak görüntüler bekliyorum ben kendi adıma..03-11-43 plakalı yüzlerce belediye otobüsü stadyum otoparkında olacağına eminim. Eskişehir tribününü bırak hayatında Eskişehir görmemiş adamlar stadyumda olacak. Tribün, beste, atmosfer falan bekleyenler hayal kuruyorlar burada.
Yukarı
Kızılcıklı Liste gör
Yazar

GereK yok
Yer: C.C.C.P.
  Alıntı Kızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2017 saat 19:10
Alıntı yapılan rosenrot

Kale arkaları dışında satış yapıldı mı ? 15 bin kişilik Maraton - Vip tribünlerinin biletleri nerede ? Neferin belli bir kısmı rezerve ettirdiğini duyduk, tüm Nefer grubu bir araya gelse 2000 kişi olmazlar. Maratonda kalan 6500 kişilik yer kime verildi ?

Formalara takılmış herkes de yanlış yerdesiniz bana kalırsa.. Mide bulandıracak görüntüler bekliyorum ben kendi adıma..03-11-43 plakalı yüzlerce belediye otobüsü stadyum otoparkında olacağına eminim. Eskişehir tribününü bırak hayatında Eskişehir görmemiş adamlar stadyumda olacak. Tribün, beste, atmosfer falan bekleyenler hayal kuruyorlar burada.

Biletlerin bir kısmı sponsorlarda Mercedes, Turcell vs vs gibi bu kurumlarda çalışan tanıdıklarınız varsa bilet bulabilirsiniz.
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2017 saat 20:07
Alıntı yapılan Kızılcıklı

Alıntı yapılan rosenrot

Biletlerin bir kısmı sponsorlarda Mercedes, Turcell vs vs gibi bu kurumlarda çalışan tanıdıklarınız varsa bilet bulabilirsiniz.

Gece 00:01 de alırım diye düşünüyordum lakin pazar sabah 11:00 da beyaz üye lere biletler satışa çıktı 11:05 te 1. kategori d sırası 2 aile 8 bilet aldık zaten 1 kategorinin %90 ı bitmiş olarak satışa başladı ben diğer arkadaşlarıma haber verene kadar 1. kategoride yer kalmamıştı neredeyse 12 gibi 1. kategori bitmişti
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2017 saat 20:55
Alıntı yapılan rosenrot

Evet yapıldı. Ben Ümraniye maçından gelince bakmıştım hem maraton tarafında hemde karşı tarafında bilet satışı vardı ama bazı bloklar satışta gözükmüyordu. Kapalı yerlerin birazını kırmızı üyeler alsa kalanıda sponsor ve taraftar gruplarına dağıtılmıştır.

Aynı gün Antalya'da oynanacak maça da baktım bizim stattdan daha fazla blok satışa kapalı gözüküyordu.
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2017 saat 21:08
Ben de protokol kısmı yanından 4 bilet aldım.Yarım saat içinde 1-2 blok doldu.Çok hızlı tükendi benim gördüğüm.Eskişehir dışından gelen çok insan olur.Tribün grupları ne kadar bilet rezerve ettirdi tam bilmiyorum ama onların dışında hep aile olacağı kesin..
EsEs
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2017 saat 22:20
Alıntı yapılan lig_a

eskişehirde okuyan farklı şehirden binlerce öğrenci var.. milli takımı izleme fırsatı bulmuş bi beşiktaşlı maçı formasıyla izleyemeyecekse maçı yapmasınlar zaten.. eskişehir olayı değil milli bi olay bu.. zaten stadın %80i eses formalı olacak bırak da arada 3-5 farklı takım olsun

Kendinizle çelişiyorsunuz. Birlik beraberlik varsa o öğrenci jimnastik kulübü forması ile neden geliyor? Niye MİLLİ TAKIM RENKLERİNDE gelmiyor?

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2017 saat 22:35
Kimse başka takımların formasıyla ge-le-mez ya es es olcak ya milli takım kırmızı çizgilerimiz milli maçta dahil asilamaz
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 00:25
Alıntı yapılan frk26

Kimse başka takımların formasıyla ge-le-mez ya es es olcak ya milli takım kırmızı çizgilerimiz milli maçta dahil asilamaz

kendini riske atmaz herhalde mantıklı biri..

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır