eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye-Moldova Maçı Eskişehir'de

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23242526>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2017 saat 06:15
Ateş Bakan (Anadolu, İstanbul’a ders veriyor…)
Eskişehir’de Milli maç, çok keyifliydi…
Onlar Milli Takım’ın kıymetini bildiler, gençlerimiz de onlara, hakkını verdi…
Hiç susmadılar… Hiç farklı bir renk yoktu… ES-ES’in renkleri de, Milli rakımın renklerine benzediği için hiç aykırılık yoktu…
Antalya’da da aynı hissi yaşamıştım…
Anadolu, İstanbul’a ders veriyor…
İstanbul, “Milli” kavramını anlayana kadar ‘dönmeyelim’ derim…
...
Ben zevk ile izledim Genç Türkleri…
Ve maçın başından sonuna kadar maça renk katan Eskişehir’deki genç taraftarlarımızı…
Umutlandım…
**
İlker Yasin (KIRMIZI, TURKUAZ VE ATATÜRK)
Bu maçın oynandığı stadın isminin Eskişehir Arena olmamasına tamam da, Yeni Atatürk Stadı konulmasına da karşıyım. Atatürk, "Yeni" değildir. Stadın ismi, "Atatürk, Yeni Stadı" olmalıdır.
**
Bilal Meşe (Teşekkürler Eskişehir, bravo gençler):
Futbol kenti, öyle sanıldığı kadar kolay olunmuyor... Eskişehir, bu anlamda inanılmaz, övgüyü de, alkışı da fazlasıyla hak ediyor. Bu kentte, 26 yıl önce Eskişehir-Beşiktaş maçını izlemiştim, o günkü tablo neyse, bugün de aynı. Müthiş bir taraftar desteği var, susmak falan yok, rakibe inanılmaz bir baskı, ay-yıldızlı ekibimize ise adeta moral şırınga ediyorlar. Valla böylesi bir destek karşısında ben bile çıkar oynarım! Hazırlık maçındaki tablo buysa, bir de puan maçını düşünün, adamın elini-ayağına dolaştırırlar! Dememiz o ki, millilerimiz artık gönül rahatlığıyla kritik maçlarını Eskişehir’de oynayabilirler.
..
Bize böylesi soğuk gecede içimizi futbolla ve de gollerle ısıtan, gençlerimize, tribünler de bir dakika susmayan o güzelim taraftarlara binlerce teşekkürler.
**
Metin Tekin (Gençlerin formu sevindirici):
Dün de bir hazırlık maçı ve rakip Moldova olmasına rağmen dolu tribünler ve coşkulu bir seyirci olması, bu maçların neden Anadolu'da oynandığını bize gösterir gibiydi. Çünkü Ay-Yıldızlı ekibin "Milli Takım taraftarına" çok ihtiyacı var. Uzun zamandır özlenen bir tribün bizler için... Ligde bile böyle dolu tribünler görmek çok kolay değil. Çok güzel görüntülerdi.
**
Gürcan Bilgiç (Mesajınız var):
Sahadaki "acemi birliğinin" keyifli bir galibiyete imza atmasının birinci nedeni, Eskişehir seyircisi oldu.
Bir futbol şehrinde, takımın nasıl destekleneceğini bilen bir taraftar grubu önünde, müthiş bir tribün senfonisini de izledik.
İlk milli maç deneyimini, kırk yıllık Milli Takım seyircisi gibi yaşattılar bize.
**
Erman Özgür (Gençlerden merhaba):
Eskişehir’de taraftarlar öyle bir atmosfer yarattı ki, sanki hazırlık maçı değil de gruptan çıkmak adına final oynuyormuşuz gibi coşku vardı.
**
Metin Karabaş (Geleceğimiz aydınlık):
Bu güzel akşamda gençlerimiz gözümüzün pasını silerken bir parantez de Eskişehirli futbolseverlere açmak gerekir. Stadı tam anlamıyla dolduran Eskişehirliler, bir an olsun desteklerini kesmediler. 90 dakika boyunca itici güç olan tribünler gösterdi ki, milli takımımızın artık bir evi daha var.
**
Ömer Güvenç (Bebelerimiz büyüyor):
Hem Antalya hem de Eskişehir taraftarına notum 10 üzerinden 10. Ama Eskişehir taraftarı bu konuda bir adım önde. Ve inanıyorum ki Konya gibi, Antalya gibi, Eskişehir gibi milli takım taraftarı olduğu sürece İstanbul milli maçı biraz zor görür.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2017 saat 06:29
Alıntı yapılan matt

........Omer Guvenc (Bebelerimiz büyüyor): ..............Ama Eskişehir taraftarı bu konuda bir adım önde.........

Sn Matt, çalışman için teşekkür ederim bu bir.... Clap

Bebeler büyümüyor, ESES taraftarı ''bu alemde'' bebe değil babanız sn Güvenç....
Bir adım önde değil en yakın takipçimizle arada kilometreler var, artık herkES biliyor,sen de öğren iki....

# Direnmüdavim....

Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2017 saat 08:22
İstanbul basını yeni görmüş olabilir. BİZ ELLİ YILDIR YAŞIYORUZ. Ne genci kardeşim biz tribünde 50 ile 6 yaş arası efsaneyiz.

SİZ BİRDE BİZİ ŞAMPİYONLAR LİGİNDE GÖRÜN. (Bkz Bursayı görüp yanılmayın onlar beklemedikleri bir şeyle karşılaşınca sustular. Biz o güne 50 yıldır hazırlanıyoruz)
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2017 saat 08:47
Alıntı yapılan poseidon

Hırvatistan ve İzlanda maçları Eskişehir'de oynanmalı ve maraton tribünü, kale arkalarındaki altlar sadece Eskişehirspor taraftarına satılmalı kale arkaları üstleri hangi sponsorlara dağıtıyorlarsa dağıtsınlar... Önemli değil... O zaman bırakın Türkiye'yi dünya tribün görsün ve iki maç nasıl taraftarla alınır herkes seyretsin... Ama biletlerin dağıtımı Eskişehirspor'un kemik tayfasının statta olacak şekilde dağıtlması şartıyla...

Ama her nasıl olursa olsun Hrıvatistan ve İzlanda maçlarının Eskişehir'de oynanma şansı şu anda %99... Bu atmosferin üzerine Antalya'ya Konya'ya maç falan vermezler artık...

Alıntı yapılan alyans9999

Biz bileti son anda alırken maçla alakası olmayan adamlar nasıl oluyorda 1 gün önceden ordan burdan bilet buluyor.Kimi görsek yok sarardan yok bilmem nerden bilet geldi diyor.Sponsorlara sadece vip versinler gerisini Eskişehire bıraksınlar.Topla alakası olmayan adamlar gitsin vip de seyretsin.

Sponsorlar gitsinler ayrıca bir yer yapsınlar onlara orda çitlesinler çekirdeklerini istemiyoruz
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2017 saat 12:24
Maçta güney kale arkası alt taraftaydım Altes de orada olduğu için alt katın %70 'i Es Es taraftarıydı güney üstü göremediğim için yorum yapamıyorum maraton alt keza %70 bizdendi maraton üst,kuzey üst ve vip de Eskişehirsporlu azınlıktaydı kuzey altta ise yaklaşık %50 diyebilirim. Ama en güzeli de 35 bin kişi içinden 1 tane bile milli takım ve EsEs formalı dışında başka takım formalı biri görmememdi. Birde maç başında üçlü çekerken alışkanlıktan Kırmızı şimşekler diye girdim sonradan düzelttim :))
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2017 saat 14:09
Alıntı yapılan matt

Ateş Bakan (Anadolu, İstanbul’a ders veriyor…)
Eskişehir’de Milli maç, çok keyifliydi…
Onlar Milli Takım’ın kıymetini bildiler, gençlerimiz de onlara, hakkını verdi…
Hiç susmadılar… Hiç farklı bir renk yoktu… ES-ES’in renkleri de, Milli rakımın renklerine benzediği için hiç aykırılık yoktu…
Antalya’da da aynı hissi yaşamıştım…
Anadolu, İstanbul’a ders veriyor…
İstanbul, “Milli” kavramını anlayana kadar ‘dönmeyelim’ derim…
...
Ben zevk ile izledim Genç Türkleri…
Ve maçın başından sonuna kadar maça renk katan Eskişehir’deki genç taraftarlarımızı…
Umutlandım…
**
İlker Yasin (KIRMIZI, TURKUAZ VE ATATÜRK)
Bu maçın oynandığı stadın isminin Eskişehir Arena olmamasına tamam da, Yeni Atatürk Stadı konulmasına da karşıyım. Atatürk, "Yeni" değildir. Stadın ismi, "Atatürk, Yeni Stadı" olmalıdır.
**
Bilal Meşe (Teşekkürler Eskişehir, bravo gençler):
Futbol kenti, öyle sanıldığı kadar kolay olunmuyor... Eskişehir, bu anlamda inanılmaz, övgüyü de, alkışı da fazlasıyla hak ediyor. Bu kentte, 26 yıl önce Eskişehir-Beşiktaş maçını izlemiştim, o günkü tablo neyse, bugün de aynı. Müthiş bir taraftar desteği var, susmak falan yok, rakibe inanılmaz bir baskı, ay-yıldızlı ekibimize ise adeta moral şırınga ediyorlar. Valla böylesi bir destek karşısında ben bile çıkar oynarım! Hazırlık maçındaki tablo buysa, bir de puan maçını düşünün, adamın elini-ayağına dolaştırırlar! Dememiz o ki, millilerimiz artık gönül rahatlığıyla kritik maçlarını Eskişehir’de oynayabilirler.
..
Bize böylesi soğuk gecede içimizi futbolla ve de gollerle ısıtan, gençlerimize, tribünler de bir dakika susmayan o güzelim taraftarlara binlerce teşekkürler.
**
Metin Tekin (Gençlerin formu sevindirici):
Dün de bir hazırlık maçı ve rakip Moldova olmasına rağmen dolu tribünler ve coşkulu bir seyirci olması, bu maçların neden Anadolu'da oynandığını bize gösterir gibiydi. Çünkü Ay-Yıldızlı ekibin "Milli Takım taraftarına" çok ihtiyacı var. Uzun zamandır özlenen bir tribün bizler için... Ligde bile böyle dolu tribünler görmek çok kolay değil. Çok güzel görüntülerdi.
**
Gürcan Bilgiç (Mesajınız var):
Sahadaki "acemi birliğinin" keyifli bir galibiyete imza atmasının birinci nedeni, Eskişehir seyircisi oldu.
Bir futbol şehrinde, takımın nasıl destekleneceğini bilen bir taraftar grubu önünde, müthiş bir tribün senfonisini de izledik.
İlk milli maç deneyimini, kırk yıllık Milli Takım seyircisi gibi yaşattılar bize.
**
Erman Özgür (Gençlerden merhaba):
Eskişehir’de taraftarlar öyle bir atmosfer yarattı ki, sanki hazırlık maçı değil de gruptan çıkmak adına final oynuyormuşuz gibi coşku vardı.
**
Metin Karabaş (Geleceğimiz aydınlık):
Bu güzel akşamda gençlerimiz gözümüzün pasını silerken bir parantez de Eskişehirli futbolseverlere açmak gerekir. Stadı tam anlamıyla dolduran Eskişehirliler, bir an olsun desteklerini kesmediler. 90 dakika boyunca itici güç olan tribünler gösterdi ki, milli takımımızın artık bir evi daha var.
**
Ömer Güvenç (Bebelerimiz büyüyor):
Hem Antalya hem de Eskişehir taraftarına notum 10 üzerinden 10. Ama Eskişehir taraftarı bu konuda bir adım önde. Ve inanıyorum ki Konya gibi, Antalya gibi, Eskişehir gibi milli takım taraftarı olduğu sürece İstanbul milli maçı biraz zor görür.

biz zaten hep böyleydik ama bir kez daha gurur duydum bizimle ve kocaman kendimizi...
darısı resmi zaferlere inşallah.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2017 saat 14:21
@ Matt, yorumlarlari derlemissin eline saglik teşekkür ederim.
O SENE BU SENE
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2017 saat 18:03
Sayın matt elinize sağlık.

Ömer Güvenç ya maçları seyretmiyor, ya da başka bir dünyada yaşıyor sanırım.
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2017 saat 18:44

Aylık 962 bin 500 TL alan 'fatih terim' 2 kelime etse iyi olurdu maç sonu :) Hak ettiğimizi düşünüyorum.

Bir de el salla diye bağıranlar vardı maçta :)

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2017 saat 20:02
Mehmet Demirkol " Türiye'ye tribün kültürünü getiren Eskişehir'dir."
https://www.youtube.com/watch?v=xCrg2prwjUY
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23242526>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır