eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Online Durum: Offline
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 14:25
herşeyi hazmetmişiz de Yılmaz Vural kalmış. madem mantık bu Yılmaz Vural ı 2 hafta sonra gönderelim yerine Cihat Arslan da gelsin. seneye Gökhan Alsan ı da transfer edelim tam olsun.

bu nasıl bir akıl tutulmasıdır. bir yanlış yaptık diye zincirleme yanlış yapmak gibi bir zorunluluk mu var?

fikstürü açın bakın bu takım yüzde 90 ligde kalırdı. dı diyorum çünkü artık yüzde 90 düşer. Yılmaz Vural ı geçen sene Göztepe başında gördük. galibiyet alamıyorlardı. Play off a zor kaldılar. Finalde son dakikada nasıl yedik Mustafa Hoca nın hatalrını hepimiz biliyoruz. o maçı Yılmaz Vural almadı Mustafa Denizli verdi. veya kadrosu bizden iyi olan Giresun da nasıl 4 te 0 çekti bu adam.

düşmeyecek takımı düşürecek Halil Ünal. en basitinden adam 1 ay evvel açıklama yaptı teknik adamlığı bıraktım diye 1 ay sonra geri dönüyor. böyle yapıdaki bir adamdan bizi lig de bırakmasını bekliyoruz. adamın kafa gitmiş belli ki.

yanılmayı o kadar çok isterim ki. inşallah ligde kazayla filan bırakır da.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 14:43
yahu bu "akıl tutulması" "aklını pazarda mı sattın" ve benzeri ifadeler nedir Allah aşkına...
biz kiminle tartışıyoruz burada? 'gecekondu' .içleriyle mi yoksa 'tatangay'larla mı? hayır varsa böyle bişey ona göre tavır koyalım.

herkes bu takımın iyiliğini istiyor ama ortada anlaşılmış bir td varsa "istemezük" diyenlerin hepsi(anlaşmadan önce eleştirenleri ayırıyorum) art niyetlidir.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 14:48
vallah taraftardakı bu karamsarlık beni çok mutlu ediyor. çünkü ne zaman havalarda uçsak sonu hüsran oldu ne zaman karamsar olsak sonu güzel oldu..
sadece eses
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 14:51
Sardar Abi siz yazmışsınız Halil Ünal ı bile sindirdiniz diye. yani Halil Ünal ı sindirdik diye boşta teknik adamlar arasından en yanlış seçimi yapmak zorunda mıyız? ben bunu soruyorum. bunun ismini ne koymak isterseniz koyabilirsiniz.

Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 15:09
Halil Ünal düşürse bile kongrede alkışlanıp ibra edilecek.
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 15:29
Alıntı yapılan Güray26ES

Erdal Şahbaz: "Yılmaz hoca ile 5 maçlık anlaştık. Yılmaz Vural, büyük bir fedakarlık göstererek, hiç para almadan Eskişehirspor'a geliyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz"

Hiç para almayacak ha.
Bizde bu adamdan bir hayır bekliyoruz.
İşi kebap ama. Takım düşerse sorumlusu kendisi olmayacak, ligde kalırsak efsane olarak tarihe geçecek.
Yukarı
Ercan26HH Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Hamburg
  Alıntı Ercan26HH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 15:31
Yanlış Hoca olduğunu kimse bilemez ama Yılmaz Hocanın
belli bir Deneyimi var... Kimyası Es-Es le tutarsa çok şağane
olur, Takımın Kadrosu çok zayıf Arkadaşlar.
Geçen Sezon M.Denizli geldi diğe herkes sevinmişti ama sonu
Hüsranla bitti.
“Yürü br Yılmaz Hocam” kin tutar seni👍
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 15:38
Alıntı yapılan AzTecK

Alıntı yapılan Güray26ES

Erdal Şahbaz: "Yılmaz hoca ile 5 maçlık anlaştık. Yılmaz Vural, büyük bir fedakarlık göstererek, hiç para almadan Eskişehirspor'a geliyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz"

Hiç para almayacak ha.
Bizde bu adamdan bir hayır bekliyoruz.
İşi kebap ama. Takım düşerse sorumlusu kendisi olmayacak, ligde kalırsak efsane olarak tarihe geçecek.

olay bu.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 15:41
bu yılmaz vural seçimi birazda yönetimin ayak oyunu gibi geliyor

kimse kusura bakmasın daha öncede yazdım bizim takımın gidişatı iyi değil o yüzden ben %90 düşeriz dedim bazı arkadaşlar karşı çıkmış fikstür bizden yana asıl düşersek % 90 yılmaz vural düşürür demişler.

bence kazanabileceğimiz tek maç gaziantep maçı diğer hiçbir maçtan umudum yok , bizim takımın durumu belli lign en çok gol yiyen 3. takımıyız her takımdan gol yeme potansiyelimiz var ,eskisi kadar golde atamıyoruz .

bu yüzden bu takım düşerse en az sorumlu kişi yılmaz hoca olur .

ama bizim çakal yönetim durumun farkında taraftarın yılmaz hocayı sevmediğini biliyor daha öncede bizi düşürmüş bi adam , eğer şimdide düşersek , hemen suçu adamın üstüne atacaklar ee taraftar zaten sevmiyor koca sezonun suçu hatta geçen sene ile birlikte 2 sezonun suçu yılmaz hocaya yüklenecek ve işin içinden çıkacaklar , olurda hoca kümede tutarsa bu seferde takımı kümede biz tuttuk hocayı biz getirdik diye başarıyı kendilerine yontacaklar

bu yılmaz vural seçiminden tek karlı yönetim olacak
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2018 saat 15:50
Alıntı yapılan ender_26esk

Sardar Abi siz yazmışsınız Halil Ünal ı bile sindirdiniz diye. yani Halil Ünal ı sindirdik diye boşta teknik adamlar arasından en yanlış seçimi yapmak zorunda mıyız? ben bunu soruyorum. bunun ismini ne koymak isterseniz koyabilirsiniz.

Yaşım 27, benim gördüğüm en az 20-25 teknik direktörümüz oldu. Son 3 sezondaki 8. teknik direktörümüz Yılmaz Vural. Birine bile ulan şu adam çok iyi teknik direktördü diyemiyorum. İyi bütçe alanlar, kadrosu güçlü olanlar, şanslı olanlar yüksek puan toplattı, şanssız olanlar daha başarısız oldu. Bizden sonraki gittikleri yerlerde de hiçbir zaman fark yaratamadılar. Klopp, Mourinho gibi fark yaratacak, Dünya çapında 10-15 teknik direktörü getiremeyeceğimize göre bence kimin geldiği pek birşey ifade etmiyor. Çünkü Ali, Veli hepsi birbirinin aynısı.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır