eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 19>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 17:51
Kaan kardeşimiz şu an sözleşmeli oyuncumuz ve henüz netleşmeden kesin gitsin... bir faydası yok... vs... sözler bizleri , oyuncumuzu ve buna paralel olarak da takımımızı bir adım dahi ileriye taşımaz.. Bakınız borcu dolayısıyla transfer yapamayacak konuma gelmiş Kayserispor doğruluk payı nedir bilmiyorum.

Kötü bir ilk yarı geçirdi performans olarak bunda hemfikiriz ancak kendine iyi bakarak kafasını sadece Eskişehirspor'a odaklayarak verimli olacagını düşünüyorum, düşünmek istiyorum.
Sözleşme bitiş : 31.05.2018
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 18:03
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Kaan kardeşimiz şu an sözleşmeli oyuncumuz ve henüz netleşmeden kesin gitsin... bir faydası yok... vs... sözler bizleri , oyuncumuzu ve buna paralel olarak da takımımızı bir adım dahi ileriye taşımaz.. Bakınız borcu dolayısıyla transfer yapamayacak konuma gelmiş Kayserispor doğruluk payı nedir bilmiyorum.

Kötü bir ilk yarı geçirdi performans olarak bunda hemfikiriz ancak kendine iyi bakarak kafasını sadece Eskişehirspor'a odaklayarak verimli olacagını düşünüyorum, düşünmek istiyorum.
Sözleşme bitiş : 31.05.2018

http://spor.mynet.com/kayserispor/105461-kayserispora-transfer-engeli.html
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 21:58
Kaan elimizde patladı
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2017 saat 04:12
Eskişehirspor daki performansıyla milli takıma kadar yükselmiş bir futbolcumuz. Aslında bu ligin topcusu yerinde oynatılırsa iyi işler yapar diyorum. Bir de transfer yapamayacağız kalmasından yanayım
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2017 saat 09:15
Transfer yapıp yapamayacağımızın bile belli olmadığı bir ortamda Kaan gibi A milli takıma kadar çağırılmış bir ismi nasıl bu kadar kolay harcıyoruz?

Şunu kabul edelim: Taktığımız oyuncu ne yapsa bize yaranamıyor... Sevdiğimiz oyuncuya da toz kondurmuyoruz... Bir yerde de bu normaldir ama bazılarımız uçlarda...

Erkan Zengin'i ele alalım mesela... Ben trabzondayken özellikle takip ettim Erkan'ı çok kötü bir performans sergiliyordu... Bunda da en büyük faktör taraftarın onu sevmemesiydi bence... Keza Mustafa Yumlu... Her ne kadar profesyonel oyuncu da olsalar insan sevildiği yerde daha iyi oynar... Bu tabiki biraz da futbolcunun elinde, ancak onun kadar taraftara da iş düşüyor...

Kaan'a gelirsek bu seneye iyi başlayamadı... Geçirdiği sakatlıklar... mevkisinde ciddi rakipler... Evlilik telaşı... Üst ligteki takımların ilgisi... performansının düşmesine neden oldu...

Tüm bunlara rağmen transfermarkt açıp futbolcuların piyasa değerine bakarsak sene başında sol bek olmasına rağmen ilk 11 futbolcunun içerisindeydi (Şu an 32. sırada) Yani kadro değerimizi yükselten bazı arkadaşların deyimiyle "Elde patlamayacak" bir futbolcu... Aldığımızda da lig 2b'den almıştık... Çok da para verdiğimizi zannetmiyorum...

Sonuçta kalsa da gitse de bize zarar ettirmeyecek, Fatih Terim tarafından 2 defa A milli takım kadrosuna çağırılmış, 26 yaşında (futbolunun en iyi çağında) bir isim...

Bizim desteklerimizle inşallah ilk yarıdaki formsuz Kaan'ı bize unutturacak ve daha iyi olacaktır...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
  Alıntı atilla Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2017 saat 10:21
Cevabım sana değil...
Taraftar olarak kendi kendimize gaz vermeyi bırakıp özeleştiri yapsak.Hatalarımızdan ders çıkarsak.Nasıl olur ? Maç maç değilde Sezonluk bakalım derim.
Son iki sezonda takıma ESES'imize faydamızmı ağır basıyor zararımız mı?
1.Ekonomik olarak;Tribün Hasılatı + lisanslı ürün getirimiz mi çok.Çirkin tezahürat+Saha olayları yüzünden Klübümüze kestirdiğimiz cezalar mı?
2.Pisikolojik motivasyon olarak ;
Maçlarda tezahürat desteğimizin sevabımı ağır basıyor ?Seyircisiz cezalarındaki antrenman maçı havası günahı mı ağır basıyor?

Şapkayı Önümüze alıp düşünelim.Geçen sezon ve bu sezona bakalım ESES imiz taraftarsız ....Belediye Spor olsaydı Şu anki durumundan kötü durumda mı? iyi durumda mı? olurdu.

Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2017 saat 17:40
Toma tabazetziye baktımda hiç bir takımda uzun süre oynayamamış.Vasat görüntü çizmiş.Kurtuluşspor neyi amaçlıyorki?
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2017 saat 18:14
Alıntı yapılan Matador26

Toma tabazetziye baktımda hiç bir takımda uzun süre oynayamamış.Vasat görüntü çizmiş.Kurtuluşspor neyi amaçlıyorki?
Toma fena oyuncu değil,belki o ligin en iyilerinden birisi olabilir fakat arada 3 lig var.Bu ligin temposu,bu ligin futbolcu piyasası öyle başkanlarının anlattığı gibi basit değil.Serdal eroy bizim eski futbolcumuz cedat murugiden 3 gömlek üstün futbolcu demiş.Direk saçmalamış toma iyi futbolcu olabilir fakat vedat milli oyuncudur,süper lig futbolcusudur,piyasa değeri ortadadır.Kısacası toma olayı sosyete gökhan ve serdar eroyun reklam çalışmalarıdır.
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2017 saat 20:24
9-10 sene önce ara transfer döneminde (süper lige çıkmadan önce) sadece Taner Gülleri adlı bi oyuncu için galiba 2-3 adet 100'er sayfalık başlık eskitmiştik. Ha geldi ha gelecek diye. Neticede gelmemişti.LOL

şimdi 15 sayfada kalmışız.

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2017 saat 20:46
Kurtulusun baskanı neyı hesaplıcak tomaya mac bası 1500 lira verıyor iddası kalmadı ıkıncı yarı adam her oynadıgı mactan bu parayı alcak bundan kurtulmak ıcın esese vermeye calısıyor amacı budur.
sadece eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır