eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

SPOR MESLEK LISESI

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: SPOR MESLEK LISESI
    Tarih: 08/Ara/2016 saat 10:01
Artık ileriye bakmak gerekiyor. Eskişehirsporun geleceği adına yönetim tarafından şehrimizde klubümüze bağlı bir "Spor meslek lisesi" kurulmasını fikrini incelemelerini istiyorum.
Bu okul ilk öğretimden başlayarak milli eğitimin yanında yeteneklerine göre kimsesiz çocuklara spor eğitimi verebilir.Bu sayede başta futbol takımımız olmak üzere tüm spor branşlarında bir tarlamıız olur.
Bir sosyal proje olarak devletten yerel yönetimden hayırsever vatandaşlardan gerekli mali katkıyı alacağını düşünüyorum.
Yatırım bütçesi sağa sola verilen boş bedellerin altında kalacaktır. Bu sayede bir süre sonra Eskişehirsporluluk bilinciyle yetişen çocuklarımız her branşta altyapı sorunlarını çözecektir.
Eskişehirspor bünyesinde bu okulda yetişen sporcuların bir kısmı gerek yetiştirme parası gerekse transfer girdileriyle yapılan yatırımı kısa sürede telafi edeceği gibi Eskişehirspora da mali açıdan katkı sagliyacaktir.
Burada eğitim görecek kimsesiz ve muhtaç çocuklar ailelerinin onayıyla hem eğitim görecekler hem barınma ve iaşe sorunları çözülecek hemde profisyenel sporcu olarak yetişerek meslek sahibi olabileceklerdir.
Bu fikre katkı sunacak renkdaslarin sayesinde yönetimin dikkatini cekilebilecegini umuyorum
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır