eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yok Olmasın

Cevapla Cevapla Sayfa  123 33>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor Yok Olmasın
    Tarih: 06/Ara/2016 saat 11:15
Bu kez durum ciddi.Borçları ödemede sıkıntı yaşayan Başkan Halil Ünal'ın istifasını sunmasının ardından kulübe kayyum atanması gündemde. Dahası borçların ödenmemesi halinde ilk etapta 28, sonrasında 70 e kadar puanımızın silinmesi söz konusu.
   Sayın Valimiz şu anda kaynak arayışında. Bazı çevrelerde kulüp ve stadyum isminin eti ye verileceği konuşuluyor. Şehirde ismi bilinen herkes sosyal medyadan destek mesajları veriyor fakat şuana kadar netleşmiş herhangi bir yardım yok.

Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2016 saat 11:34
Takımımıza sahip çıkalım !

Yukarı
Da Da Ding Liste gör
Yazar

Cihancan
  Alıntı Da Da Ding Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2016 saat 11:38
Aşağıdaki alıntıyı Eskişehirspor facebook sayfasından yaptım. Halil Ünal'ın ağzından yazılmış resmen. Yazan tiplerin de kim olduğu belli. Eskişehirspor batıyor mu, icraya mı gidiyor orasını bilmiyorum. Fakat böyle çakma mafyacıların, allah kitabı ağzından düşürmeyen fakir edebiyatı yapmaya bayılan rantçıların, Halil Ünal gibi politikacı olamadık bari esese başkan olalımcıların elinde lekeleneceğine borç batağı içinde amatöre düşsün daha iyi. Futbol o kadar pis ki, malesef esesim de bu pislikten nasibini aldı. Ben artık umursamıyorum açıkçası bu olayları. Amatöre de gitse takip ederim ben bu takımı. Girişimci, genç, okumuş insanlar gelip bu takımı cahil yöneticilerden, mafya bozuntusu tribüncü pisliklerden arındırıp, tekrar üst düzey liglerde oynamasına vesile olacaktır. Gerekirse 10 yıl bekleriz, sorun değil. Bu kadar pisliğin içinde temizmiş taklidi yapmaktansa, paranın, rantın, çirkin insanların olmadığı, amatör ruhun ve gerçek sevdalıların olduğu amatörde oynayan bi esesi tercih ederim.

Önce güven ekibi geldiğinde, değişen bir şey yok, bu yönetimi de taraftar seçmedi, daha önceki Halil yönetiminin pastayı paylaşamamasının bir sonucudur bu olay diye bas bas bağırdığımızda, hadi ordan diyenler ile bugün Halil destekçileri arasında hiç bir fark yok. Bir de Akit gazetesinin Tayyipten bahsetmesi gibi başkanIMIZ diye bağıra bağıra yazmışlar. :D Çok komiksiniz arkadaşlar.

Süperlig çok matah bi şey değil, şikenin, kayırmacanın, bilmemneyin döndüğü aptal bi yer. Açıkçası 3 temmuz olaylarından sonra süperligi takip etmeyi neredeyse tamamen bıraktım. Tek ilgimi çeken avrupa maçlarıydı. StJohnstone ile kurulan dostluk ilişkileri vb. hikayeleri de saymazsak hakikaten Eskişehirsporun son 10 senesi çöp. Süperlige çıktığımızdan beri tek gördüğüm şey ırkçı, cinsiyetçi, mafyabozuntusu tribüncüler. Bedava dağıtan biletler, playsteyşıncı cahil bi adamın peşinden giden 13 yaşında bebelerin 30 yaşında adamlara posta koyması, cahil cahil adamların diktatör gibi kulüp yönetmesi falan. Oh olmuş diyorum. Görürsünüz, 80li ve 90lı yıllarda doğan jenerasyon çok daha donanımlı eskişehirde. Gelecekte ne tribünde, ne de yönetimde böyle insanları görmeyeceğiz allahın izniyle.

Yani diyeceim o ki düşsekde çıksakda benim için değişen bir mesele yok. Benim gibi düşünen o kadar fazla insan varki şaşarsınız.

Bilmiom arkadaşlar, hakkımızda hayırlısı.

Eserinizle gurur duyabilirsiniz. Önce Güven ekibi ve yancıları..!
Eskişehirspor KAPANIYOR..
Başkanımız Halil Ünal şuan valimizin yanında istifasını sunuyor.
13 futbolcudan puan silme cezası geliyor. Ayrıca transfer yasağı geldi.
Kulüp çalışanlarını kongreden bir gün önce işten kovup tazminat ALMALARI için ellerine kulüp senedi veren utanmaz arlanmazlar.
Alt yapıyı soyan soysuzlar hangi yüzle kulübü icraya veriyor?
Hayatta kalma mücadelesi veren hatta şuan koma da olan bir takıma böyle büyük bir ihanet Nasıl yapılır?
Onur ve şeref kelimelerinden bir haber yaşayanlar. YAZIKLAR olsun. Bizlerin geleceğini böyle çalanları Rabbim kahru perişan eylesin.
Halil Başkan elinden geleni yaptı. Eskişehirspor avrupaya giderken onu karalayıp Önce Güven Ekibini başımıza getiren Eskişehirspor düşmanları artık kına yakabilirler.
Maalesef buraya kadar arkadaşlar, yıllarca bizlere nemacı dediler Halile hırsız dediler iftiralar attılar. Kulübün durumu ortada..
Ertuğrul sağlamdan Samet akbabaya Sinan örenden pintoya bekdemirden mongonguya kadar son 3 yılda gelen bütün topçu antrenör kulüp personeli herkes Eskişehirsporu fifaya şikayet etmiş ve transfer yasağı almak üzereyiz.
Hadi o dönem önce dümen Ekibini destekleyenler hatasını anladı geri döndü. Peki ya seçilmişlerimiz ? Neyi bekliyorlar hala Eskişehirspor'a yardım etmek için Fetöcülerden oluşan yönetimi bile daha çok destekleyen vekillerimiz şimdi neden 3 maymunu oynuyor. Değerli bakanımız Eskişehirspor taraftarının bu çığlığına neden sessiz kalıyor. Belediyelerimiz bu duruma müdahale etmek için neyi bekliyor. Aklımız almıyor. Bu STADI neden bize yaptınız aklımız almıyor. Eskişehirspor KAPANIYOR o Stadda inekler otlar bu saatten sonra.
Seçilmişlerimize sesleniyoruz.
Bursanın vekili değilsiniz. Eskişehir halkının verdiği oylar ile orada bulunuyorsunuz. Bu vatandaşın bu sorununa neden çözüm aramıyorsunuz. Yardım gelebilmesi için Fetöcü bir teknik direktör ve Fetöcü yönetim kurulu mu oluşturulması gerekiyor?
Eskişehirspor KAPANIYOR arkadaşlar. Bu saatten sonra KURTULUŞSPOR'un süper lige çıkma ihtimali bizimkinden daha fazladır.
Eskişehirsporu bu hale getiren hırsız önce dümen ekibi ve yancılarını Rabbim sizi bildiği gibi yapsın.
Ayakkabı boyacılığı yapıp boya parasıyla hatıra bilet alan çocuğun ahı üzerinize olsun.
SUSMAYIN arkadaşlar. Biricik Sevdamız KAPANIYOR.
Seçilmişlerimiz derhal müdahale etmezlerse ESKİŞEHİRSPOR KAPANIYOR.
Yukarı
Ende Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Ende Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2016 saat 12:26
Bir gelişme var mı arkadaşlar?
Her şey senin için Es-Es'im.
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2016 saat 12:32
--Stadyum isim hakkı.

--Tribünlere markaların logoları veya isimleri,(1965 yazısını kaldıralım PEYMAN, KILIÇOĞLU, SARAR... yazalım)

--Onlarca giriş kapısı.(D4 değilde ALPATA kapısı olsun)

--Altlı-üstlü tribünler hepsine farklı farklı sponsor isimleri.(doğu maraton üst değil de KÜPELİLER tribünü olsun)

--54 adet loca.

--Tesislerin ismine sponsor alınması.(Vali Hanefi Demirkol değil de, CARDİN TESİSLERİ olsun)

Aklıma bir çırpıda gelen seçenekler.
Hepsini hallettik, şehir olarak peşine düştük ve sonuç alamadık mı isim sponsorluğunu konuşuyoruz?!?

Ayrıca ikide bir aynı örnekleri vermeyelim, biz Konya değiliz, Antalya değiliz, Malatya değiliz.

Her ne kadar gurur duyduğumuz, iftihar ettiğimiz, yıllardır göğsümüzde, sırtımızda gururla taşıdığımız, iyi ki Eskişehirlisin dediğimiz bir marka da olsa isim sponsorluğuna ciddi anlamda karşıyım!
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2016 saat 12:35
Aynen ha Mesut ha Halil. Ikisi de tek adam duzenini savundu biri kulubu komaya soktu digeri de meziyetleri olmadigindan, komadan cikaramadi.
Herkes Halil Unal in takimı bu borç batagina nasil soktuğunu iyi hatırlasın.
Başkanımız oyle baskanimiz boyle diye açiklama yapmadan once buraya nasil geldik bir dusunelim derim.
Yeniden gelmeye yuzun varsa ve enkaz edebiyati yapmayacagim diye geliyorsan bir zahmet bu kulubun kapanmasina izin verme.
Ha stadin devir teslimi yapildigi anda bu olaylar patlak verir ve çarşambaya kadar bu paralar toplanmassa kulübün anahtarini teslim ederiz dersen bem bu işte tezgah ararim.
Neyse ki az da olsa benim gibi dusunen insanlari gormek güzel. Milleti enayi yerine koymayin artik yeter.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2016 saat 12:40
Sabah ES tv izlerken baya duygulandım ya ardından EDİP AKBAYRAM / GÜZEL GÜNLER GORECEGİZ ÇOCUKLAR şarkını çaldılar, dinliyorum sabahtan beri.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
TOZMAN5 Liste gör
Yazar

selçuk
Yer: bostancı
  Alıntı TOZMAN5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2016 saat 12:44
benim takıldığım ve bence herkesin de takılması gereken bir nokta da kulübün bu hale nasıl getirildiğinin açıklığa kavuşturulması. Bu konu bence alt lige düşmekten bile daha önemli. Boğazımda dün haberi aldığımdan beri  bir düğüm var ve adalet yerini bulmadıkça da gitmeyecek. Süper ligde oynamayı 1. ligde oynamayı inanın ki önemsemiyorum. Biz 3. ligdeyken de maça gittik, daha az zevkli değildi.
Cihancan arkadaşın dediği gibi pislik içinde yüzmektense alt lige amatöre gidelim daha iyi. Para bulmak bizi bir kere kurtarır, sistem aynı kaldığı sürece aynı sonuçları yaşamaya mecburuz.
Arkadaşlar, bu kulübün bir kuruşu bile kutsaldır. Çünkü bu para, dört güdükler gibi para babalarının kulübe peşkeş çektiği bir para değil, mesai yapıp hatıra bileti alan taraftarın, gidip esstore dan 4. formasını alan taraftarın, yağmurlu havada maç izlemek için donuna kadar ıslanan taraftarın, hepimizin ve özellikle genç tribüncü arkadaşlarımızın emeğidir. Tekrar ediyorum bu para kutsaldır ve kim çarçur ettiyse yakasına yapışmak istiyorum.
eğer kulübümüzü kurtarmak için milyon eurolar gerekiyorsa bunun 100-150 bin TL si verilsin bir özel denetim kuruluşuna hepberaber görelim kutsalımızı suistimal edenleri.
NE MUTLU ESKİŞEHİRLİYİM DİYENE
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2016 saat 12:59
Taraftarin bilet parasi ile bu borclarin ödenemeyeceginin bilincindeyiz, ama bizlerde artik paso maso demeden, bilet fiyatlarinin ucuzuna pahalisina bakmadan, stadi fullamaliyiz, hemde öyle 17 veya 20 bin degil, ilk kez bu stad 30 binleri görmeli. Tartismayi birakip en azindan bunu yapalim. Denizli macinda taraftar yine ortaya cikip takima moral, siyasilere mesaj, muhtemelen sponsorlara cesaret vermeliyiz.
Ben sahsen izinimi ve ucak biletimi aldim... o gün stadda olup taraftarlik borcumu yerine getirecegim icin mutluyum.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2016 saat 13:06
Bu akşam 20.00'de Kanatlı AVM önünde toplanma kararı alan Eskişehirspor taraftarlarının gözü kulağı yönetimden gelecek müjdeli açıklamada.

Kulüp Başkanı Halil Ünal ve yönetim kurulu üyelerinin Vali Azmi Çelik’e dün istifalarını sunduktan sonra Çelik, bugün akşama kadar bu istifa kararının bekletilmesini, kendisinin de çözüm arayışları içinde olduğunu belirtmişti.

Eskişehirspor taraftarlarını derinden yaralayan o haber dün akşam haber sitelerinde yayınlandıktan sonra taraftarlar haklı oldukları davada sonuna kadar mücadele sözü verdiler. Dün geceden bu yana #EskişehirsporYokOlmasın hashtag’ı ile Twitter ve Facebook’ta binlerce destek mesajı atıldı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 33>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır