eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 11.Hafta Eskişehirspor - Y. Malatyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIZILCIKLI SEKO Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: bolu
Online Durum: Offline
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 20:27
Seyirci harikaydı,takım iyiden iyiye doğru gidiyor, malatyalılar seyircimizi göstermediler diyor senin ne kadar taraftarın varki göstersinler,malatyaya bekliyorlarmış ulan sen kendi sahanda 2 bin kişiye anca oynuyorsun senin taraftar kültürün mü var, kendi evinde deplasmanı yaşatırız sana mal atya, SEYİRCİMİZİN SESİNE FUTBOLCULARIMIZIN AYAGINA YÜREĞİNE SAGLIK BÖYLE 10 KİŞİ İLE VURUR KOYAR ZIPLATIRIZ, SIRADAKI GELSİN ŞİMDİ.
KIZILCIKLI
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 20:48
TFF 1. Lig’in 11. haftasında Eskişehir’de oynanan ve ev sahibi Eskişehirspor’un 2-0 kazandığı karşılaşmayı televizyondan naklen anlatan spiker Kerem Öncel’e Malatyalı futbolseverlerin ‘yanlı anlatım’ iddiasıyla tepki göstermesi üzerine spiker Öncel İHA’ya bir açıklamada bulundu.

Malatyalı futbolseverlerden müsabakayı taraflı anlattığı yönünde yüzlerce mesaj aldığını, bunun da kendisini derinden üzdüğünü kaydeden Öncel, “Öncelikle Eskişehirspor - Yeni Malatyaspor müsabakasının anlatımında bir hatam olduysa tüm Malatyalılardan özür dilerim. Maç içerisinde kendimi stattaki ambiyansa kaptırmış olabilirim. Ama kesinlikle Malatyaspor’un büyüklüğünü, bulunduğu konumu küçümseyecek bir düşünce içerisine girmedim, girmem de söz konusu olamaz. Semih Şentürk’ün pozisyonuyla ilgili olarak ise şunu söylemek istiyorum. Müsabaka aynı anda TRT Şeş’ten de yayınlandığı için maçı anlattığım odada sadece bir monitör vardı. Dolayısıyla o pozisyonun tekrarını izleyemedim ve ilk bakışta da bana sanki biraz ağır bir karar gibi geldi. Pozisyonun devamında Semih’in yaptığı çirkin hareketi ise kesinlikle tasvip etmediğimi belirtmek isterim. Orada bir hareketlenme olduğunu gördüm ama Semih’in vurduğunu göremedim. Tekrar ediyorum, Semih’in pozisyonuyla ilgili düşüncem kartın biraz ağır olduğu yönündeydi. Ama herkes şuna inansın, aynı pozisyonda bir Malatyalı futbolcu olsaydı da yine aynı yorumu yapardım” dedi.

“30 yıllık kariyerimi neden bir müsabakaya kurban edeyim ki”

Öncel, Malatya’nın kendisinde ayrı bir yerinin olduğunu da ifade ederek, “İnanın bunu kendimi temize çıkarmak için söylemiyorum, Malatya’nın ben de her zaman ayrı bir yeri olmuştur. Orada birçok dostum var ve kendileriyle her zaman görüşüyorum. Ayrıca 30 yıllık kariyerimi neden bir müsabakaya kurban edeyim ki. İnanın maç sonrası Malatyalı dostlarımla görüştüğümde ve bana durumu anlattıklarında çok üzüldüm. Nasıl böyle bir şey olabilir diye maçı bir kez daha izledim. Yeni Malatyaspor’un ikinci yarıda iyi oynadığını, Boffin’in yüzde yüzlük pozisyonlar çıkardığını söylüyorum zaten. Maç esnasında Malatyalı taraftarların kasıtlı olarak akrana getirilmediği söyleniyor. Ben bununla ilgili ne yapabilirim ki. Kameraların kontrolü bende değil ki. Malatyalılarla hiçbir zaman aramıza soğukluk giremez. Ben orayı kendi memleketim kadar severim. Ayrıca İrfan ve Erkan Hoca da yakın dostlarımdır. Bu sezon Malatya’nın çok iyi bir gidişatı var. Futbol kenti Malatya’nın iyi yerlerde olması en büyük temennim” diye konuştu.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 21:10
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SEKO

Seyirci harikaydı,takım iyiden iyiye doğru gidiyor, malatyalılar seyircimizi göstermediler diyor senin ne kadar taraftarın varki göstersinler,malatyaya bekliyorlarmış ulan sen kendi sahanda 2 bin kişiye anca oynuyorsun senin taraftar kültürün mü var, kendi evinde deplasmanı yaşatırız sana mal atya, SEYİRCİMİZİN SESİNE FUTBOLCULARIMIZIN AYAGINA YÜREĞİNE SAGLIK BÖYLE 10 KİŞİ İLE VURUR KOYAR ZIPLATIRIZ, SIRADAKI GELSİN ŞİMDİ.

Heh şöyle iyi saydırmışsın . Siz kimsiniz Allah aşkına 3-5 hafta kazanıp lider olunca adamlar birden kendini dev aynasında gördü . . . 40 fırın ekmek yemeniz lazım ama 40 da olmaz ya , Bizim EFSANE liğimiz tescilli ES-ES bir MARKA Taraftarı bir KÜLTÜR Şehri bir MEDENİYET eşimiz benzerimiz yok anlıyacağınız .
AnTiBiZaNs
Yukarı
vörös és fekete Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı vörös és fekete Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 21:27
Alıntı yapılan Güray26ES

TFF 1. Lig’in 11. haftasında Eskişehir’de oynanan ve ev sahibi Eskişehirspor’un 2-0 kazandığı karşılaşmayı televizyondan naklen anlatan spiker Kerem Öncel’e Malatyalı futbolseverlerin ‘yanlı anlatım’ iddiasıyla tepki göstermesi üzerine spiker Öncel İHA’ya bir açıklamada bulundu.

Malatyalı futbolseverlerden müsabakayı taraflı anlattığı yönünde yüzlerce mesaj aldığını, bunun da kendisini derinden üzdüğünü kaydeden Öncel, “Öncelikle Eskişehirspor - Yeni Malatyaspor müsabakasının anlatımında bir hatam olduysa tüm Malatyalılardan özür dilerim. Maç içerisinde kendimi stattaki ambiyansa kaptırmış olabilirim. Ama kesinlikle Malatyaspor’un büyüklüğünü, bulunduğu konumu küçümseyecek bir düşünce içerisine girmedim, girmem de söz konusu olamaz. Semih Şentürk’ün pozisyonuyla ilgili olarak ise şunu söylemek istiyorum. Müsabaka aynı anda TRT Şeş’ten de yayınlandığı için maçı anlattığım odada sadece bir monitör vardı. Dolayısıyla o pozisyonun tekrarını izleyemedim ve ilk bakışta da bana sanki biraz ağır bir karar gibi geldi. Pozisyonun devamında Semih’in yaptığı çirkin hareketi ise kesinlikle tasvip etmediğimi belirtmek isterim. Orada bir hareketlenme olduğunu gördüm ama Semih’in vurduğunu göremedim. Tekrar ediyorum, Semih’in pozisyonuyla ilgili düşüncem kartın biraz ağır olduğu yönündeydi. Ama herkes şuna inansın, aynı pozisyonda bir Malatyalı futbolcu olsaydı da yine aynı yorumu yapardım” dedi.

“30 yıllık kariyerimi neden bir müsabakaya kurban edeyim ki”

Öncel, Malatya’nın kendisinde ayrı bir yerinin olduğunu da ifade ederek, “İnanın bunu kendimi temize çıkarmak için söylemiyorum, Malatya’nın ben de her zaman ayrı bir yeri olmuştur. Orada birçok dostum var ve kendileriyle her zaman görüşüyorum. Ayrıca 30 yıllık kariyerimi neden bir müsabakaya kurban edeyim ki. İnanın maç sonrası Malatyalı dostlarımla görüştüğümde ve bana durumu anlattıklarında çok üzüldüm. Nasıl böyle bir şey olabilir diye maçı bir kez daha izledim. Yeni Malatyaspor’un ikinci yarıda iyi oynadığını, Boffin’in yüzde yüzlük pozisyonlar çıkardığını söylüyorum zaten. Maç esnasında Malatyalı taraftarların kasıtlı olarak akrana getirilmediği söyleniyor. Ben bununla ilgili ne yapabilirim ki. Kameraların kontrolü bende değil ki. Malatyalılarla hiçbir zaman aramıza soğukluk giremez. Ben orayı kendi memleketim kadar severim. Ayrıca İrfan ve Erkan Hoca da yakın dostlarımdır. Bu sezon Malatya’nın çok iyi bir gidişatı var. Futbol kenti Malatya’nın iyi yerlerde olması en büyük temennim” diye konuştu.

Yanlı anlatım görmek isteyenler, öncelikle İstanbul takımları ile Anadolu takımları arasındaki maçların yayınlarını izlesinler.

Veya en yakın örnek bu haftaki Göztepe - Bandırmaspor maçının özetini izlesin. TRT spikeri, Göztepe gol attıkça 'goooooooool' diye bağırırken nerelerini yırtıyor; Bandırma attıkça sanki Yunan takımı atmış gibi '3-2 oldu, 3-3 oldu2 diyor.
...
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 21:41
Kerem Öncel e haksızlık yapılmış. Malatyalılar belli ki yüklenmiş. Kerem Öncel Eskişehirspor a sempati duyan bir isim destek olmalıyız diye düşünüyorum destek mesajları atabiliriz.
Yukarı
Yazar

Serkan
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 21:42
Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan KIZILCIKLI SEKO

Heh şöyle iyi saydırmışsın . Siz kimsiniz Allah aşkına 3-5 hafta kazanıp lider olunca adamlar birden kendini dev aynasında gördü . . . 40 fırın ekmek yemeniz lazım ama 40 da olmaz ya , Bizim EFSANE liğimiz tescilli ES-ES bir MARKA Taraftarı bir KÜLTÜR Şehri bir MEDENİYET eşimiz benzerimiz yok anlıyacağınız .
Eyvallah arkadaşım sende tamamlamışsın benim yazdıklarımı
KIZILCIKLI
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 21:43
bunlar dengimiz değil fazla takılmamak lazım.biz büyük takımız gençler henüz farkında değil ama kötü yönetimler nedeniyle büyüklüğümüzü farkedemediler.biz Anadolu yıldızıyız.bütün anadoluyu temsil ediyoruz.sonuçta Anadolu takımları bizimledir.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 22:15
Sayın büyüklerim sevgili küçüklerim.

Yeni Malatyaspor'un ve Malatyalıların bu tepkilerine, ithamlarına, yalanlarına çok fazla takılmamak lazım. Zira Yeni Malatya denilen takımın yaşı benle olup, ne mazisi ne şanı ne de kültürü vardır.

Kendileri yeşil turuncu kurulmuş, sarı siyah olmuş, sarı kırmızıya evrilmiş, gökkuşağından daha çok renge sahip bir takım, adını bile 3 defa değiştirmiş bir takım.

Rengi gökkuşağı, ismi Counter-Strike nickine dönmüş bu kulübün taraftarı, kaale alacağımız en son taraftar topluluklarından biridir.

Bize çirkef diyorlar, Eskişehirspor diklenmektir hacı!
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 22:15
Burası Eskişehir..

Hakemleri de baskı altına alırız.. sahayı da dar ederiz..

Küfürsüz, olaysız.. oldugu sürece olağan şeyler... bunlar.

Kazanmak da var kaybetmek de Malatyayı anlamak mümkün değil..
Bu kadar kasmalarına gerek yok e biz ne yapalım Göztepe maçında yaşadıklarımız ortada. Tebrik etseler yeter onlar bizden iyi oynayabilir gayet normal bir şey daha çok pozisyon da bulmuş olabilir bu da normal.. ancak ;

ESKİŞEHİR YENİ ATATÜRK STADINDAN ÇIKMAK Ööyle kolay değil...

Hala boğazım ağrıyor sürekli sıcak birşeyler içiyorum..

Feda olsun ESES.İME
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Yazar

Serkan
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 22:16
Alıntı yapılan esyagızes

bunlar dengimiz değil fazla takılmamak lazım.biz büyük takımız gençler henüz farkında değil ama kötü yönetimler nedeniyle büyüklüğümüzü farkedemediler.biz Anadolu yıldızıyız.bütün anadoluyu temsil ediyoruz.sonuçta Anadolu takımları bizimledir.
Aynen abi 1.ligdeki takımların çoğuda zaten bizim dengimiz değil, bunları büyüksünmek için söylemiyorum sadece gerçekler var bunları kimse değiştiremez. Ama Anadolu takımlarının bizimle olduğuna inanmıyorum hepsi fesatlık peşinde takip ettiğim kadarı ile antalyalılar bile yeni stadımızda ilk maçta az seyirci olduğundan bahsediyor antalyalılar bile derken evet yine küçümsüyorum çünkü gerçek bu değişmezki
KIZILCIKLI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8586878889>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır