eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 11.Hafta Eskişehirspor - Y. Malatyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 89>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 06:50
Alıntı yapılan STK

Bu spiker Esesliydi falan diyolar bunu neden diyorlar anlayan varmı?
"Eskisehirspor'un eski stadyumundaki son macini ben anlatmistim, yeni stadyumundaki ilk macini anlatmak da bize nasip oldu" dedi, ondandir diyecektim ama Semih'in pozisyonu sonrasi yasananlardan rahatsiz olmuslar:
https://www.facebook.com/Ben.Malatyasporluyum/photos/a.138853906160280.22585.138547299524274/1187129104666083/?type=3&theater
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 08:44
süper stad, müthiş taraftar desteği ve güzel bir üç puan... yeni stadımızdaki yaşacağımız başarıların ilk bölümüydü ve uzun yıllar sürecek inşallah
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 09:05
Şimdi bu maçtaki ambiyansı duyanlar Yeni Atatürk Stadına çıktığında altına bez bağlayacak.
Mesajlar şu oldu.
1.Bu takımı 10 kişide kalsa kim olursa olsun yenemez.
2. Bunlar şampiyon olmayı kafaya koymuş bizim rakibimiz diğer takımlar.
3. Bu seyirci adama bildiği oyunu unutturuyor.
4. Hangisini tutalım topu alan başımıza bela oluyor.
5. Bu kaleci gol yemez biz gol yememeye bakalım.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 09:18
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan poyraz963

Alıntı yapılan grezores

maçın istatistikleri hiç iç açıcı değil kötü oynuyoruz.

Hadi canım sende

yahu amacınız ne tepki çekilecek ne yazdım görülen şeyleri belirtiyorum skor taraftarı değilim. takım maç kazanmaya başladı fakat güzel futbol oynamaya da başlamalıdır aksi takdirde uzun vadede çok puan kaybederiz. ben evimizde 20bin kişi önünde rakibi boğan çıkarmayan eskişehirspor görmek istiyorum bu isteğime karşı çıkan istemeyen kim varsa karşıma çıksın.
bakın siz şunu anlayamıyorsunuz TFF 1.LİG'İNDE FUTBOL OYNANMIYOR bu lig tolunay kafkas taktiği götürüyor bknz manisa maçı futbol oynayalım dedik yatmadık vakit geçirmedik 8 dakikada 2 gol gördük 2 puandan olduk BU LİG'TE FUTBOLMUŞ GÜZEL  OYUNMUŞ YOK yarım sıfır yenecen alacan 3 puanı bu lig böyle
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 09:22
dün bir ara bizim topçular bile şaşırdı.bir süre topa hakim olmakta zxorlandılar .ambians onlarıda çok etkilemiş.dün seyirci etkisi takımı çok dirençli ve ayakata tutan sebebti.çok koştuk çok iyi mücadele ettik.yanlız kanatlarımız neredeyse hiç çalışmadı.ofeidu sahada yoktu.yine erkanla sonucu kovaladık.oysaki malatya kanatlara iyi iniyor.uzun topları isabetli ancak son vuruşlarında beceriksizdiler.yanlız biraz daha takım mücadelesi var onlarda.eğer erkan şu topla fazla oynamayıp tek pasları atsa çok daha fazla pozüsyon buluruz.birde şu meyeye top tutmayı öğretsel iyi olacak.kaan yine çok iyi değildi.tarık süper koşular yaptı ofeıduya rağmen 60 metre gitti geldi.hürriyet,uğur erkan ,boffen,hakan yine takımı sırtladı.hayırlı olsun yeeni stadımızda yeni bir başlangıcı galibiyetle açmak çok önemliydi.teşekkürler emeği geçen herkese
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 11:24
Alıntı yapılan gogo26

erkan şu topla fazla oynamayıp tek pasları atsa çok daha fazla pozüsyon buluruz.
erkan bu işi beceriyor ama bu maçtada iki asist yaptı
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı esk__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 11:26
Kazandıgımız ıcın cok mutluyuz ama oyun olarak fazlaca eksiklerimiz devam ediyor. 10 kisi kaldıktan sonra fazlasıyla posizyon verdik tribünde herkesin yüregi agzına geldi. Topa ve ataklara yon verecek adam eksiltecek verkac yapıcak 10 numara eksikligi devam ediyor.
Defans sıkıntısı ise 10 kisi kaldıktan sonra kendi sahamızı daralttıgımız icin fazla goze carpmadı hatta hatasız oynadık ama biz yuklenirken arkada genis alan bıraktıgımızda daha net anlasılır eksikligimiz ben hala Ugur İnceman dan cekiniyorum .
Kanatda Ofeudu etkisiz kaldı yerine giren Meye nin kosmaya dermanı yoktu. Orta alanda ise Hürriyet Hasan Hüseyin Kaan ise 3 üde birbirne benzer oyuncular sadece mucadele yonleri var.

Tribünlere gelirsek muhtesemdi herkesde inanılmaz bir heyecan ve telas vardı . Cogu kisi nerden girecegini bile bulamadı stada. Akustik cok iyidi ben maraton altda 2. sırada izledim   oyuncular hakemin düdüklerini duymadıklarını sahit oldum hemde defalarca.
Alpay hocanın arkama daha taraftarı almadım dedigi acıklama vardı. Hocaya dun hak verdim Malatyalı oyuncu taca giden topu bilerek isteyerek eliyle tutmak istedi   ve hakem kartı bırakın tac kullandırmak istedi ama taraftarın o anki reaksiyonu ile hem kart cıkardı hemde serbest atıs kullandık daha sonrasından da aynı oyuncu 90 da 2. sarıdan kırmızı yedi sanırım .
Tribünleri bir daha bu sekilde doldururmuyuz beni dusunduruyor. Maratondan bakıldıgında Efeler tarafı tek basına beste soyledinde deplasman tribünü goruntusu olusturuyor ne dedikleri hem anlasılmıyor hemde maratonun bestesini karıstırıyorlar keske gonul ısterdıkı Altes ile altlı ustlu olsaydılar daha guclu olurduk . Karsılıklı tezehuratlar 10 numara net ses yankı bogulma yok   ama uzun bestelerde espanada sesler karısıyor.
Tekrardan hem galibiyet hemde stadımız hayırlı olsun nice basarılara nice kupalara insallah
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 12:23
maçı izleyebilecegimiz bi link var mı youtube falan :)
Anadolu Yıldızı
Yukarı
enartes Liste gör
Yeni Yazar

Ender
  Alıntı enartes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:43
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan STK

Bu spiker Esesliydi falan diyolar bunu neden diyorlar anlayan varmı?
"Eskisehirspor'un eski stadyumundaki son macini ben anlatmistim, yeni stadyumundaki ilk macini anlatmak da bize nasip oldu" dedi, ondandir diyecektim ama Semih'in pozisyonu sonrasi yasananlardan rahatsiz olmuslar:
https://www.facebook.com/Ben.Malatyasporluyum/photos/a.138853906160280.22585.138547299524274/1187129104666083/?type=3&theater

http://m.milliyet.com.tr/kerem-oncel-malatyasporlular-dan---2348629-skorerhaber/

TFF 1. Lig’in 11. haftasında Eskişehir’de oynanan ve ev sahibi Eskişehirspor’un 2-0 kazandığı karşılaşmayı televizyondan naklen anlatan spiker Kerem Öncel’e Malatyalı futbolseverlerin ‘yanlı anlatım’ iddiasıyla tepki göstermesi üzerine spiker Öncel İHA’ya bir açıklamada bulundu.

Malatyalı futbolseverlerden müsabakayı taraflı anlattığı yönünde yüzlerce mesaj aldığını, bunun da kendisini derinden üzdüğünü kaydeden Öncel, “Öncelikle Eskişehirspor - Yeni Malatyaspor müsabakasının anlatımında bir hatam olduysa tüm Malatyalılardan özür dilerim. Maç içerisinde kendimi stattaki ambiyansa kaptırmış olabilirim. Ama kesinlikle Malatyaspor’un büyüklüğünü, bulunduğu konumu küçümseyecek bir düşünce içerisine girmedim, girmem de söz konusu olamaz. Semih Şentürk’ün pozisyonuyla ilgili olarak ise şunu söylemek istiyorum. Müsabaka aynı anda TRT Şeş’ten de yayınlandığı için maçı anlattığım odada sadece bir monitör vardı. Dolayısıyla o pozisyonun tekrarını izleyemedim ve ilk bakışta da bana sanki biraz ağır bir karar gibi geldi. Pozisyonun devamında Semih’in yaptığı çirkin hareketi ise kesinlikle tasvip etmediğimi belirtmek isterim. Orada bir hareketlenme olduğunu gördüm ama Semih’in vurduğunu göremedim. Tekrar ediyorum, Semih’in pozisyonuyla ilgili düşüncem kartın biraz ağır olduğu yönündeydi. Ama herkes şuna inansın, aynı pozisyonda bir Malatyalı futbolcu olsaydı da yine aynı yorumu yapardım” dedi.

“30 yıllık kariyerimi neden bir müsabakaya kurban edeyim ki”
Öncel, Malatya’nın kendisinde ayrı bir yerinin olduğunu da ifade ederek, “İnanın bunu kendimi temize çıkarmak için söylemiyorum, Malatya’nın ben de her zaman ayrı bir yeri olmuştur. Orada birçok dostum var ve kendileriyle her zaman görüşüyorum. Ayrıca 30 yıllık kariyerimi neden bir müsabakaya kurban edeyim ki. İnanın maç sonrası Malatyalı dostlarımla görüştüğümde ve bana durumu anlattıklarında çok üzüldüm. Nasıl böyle bir şey olabilir diye maçı bir kez daha izledim. Yeni Malatyaspor’un ikinci yarıda iyi oynadığını, Boffin’in yüzde yüzlük pozisyonlar çıkardığını söylüyorum zaten. Maç esnasında Malatyalı taraftarların kasıtlı olarak akrana getirilmediği söyleniyor. Ben bununla ilgili ne yapabilirim ki. Kameraların kontrolü bende değil ki. Malatyalılarla hiçbir zaman aramıza soğukluk giremez. Ben orayı kendi memleketim kadar severim. Ayrıca İrfan ve Erkan Hoca da yakın dostlarımdır. Bu sezon Malatya’nın çok iyi bir gidişatı var. Futbol kenti Malatya’nın iyi yerlerde olması en büyük temennim” diye konuştu.    
Yukarı
ozanES Liste gör
Yazar

ozan
  Alıntı ozanES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 18:58
Malatyalilar galiba ilk defa maca ciktilar.yok bunun malatyasi var yok sacma sapan yorumlar.hatta birisi demis tribunden baski yaptilar hakemi etki altina almaya calistilar cirkefler falan :)taraftar ne icin var diye sormak lazim:)ama taraftarlari olmadigi icin bunun yasak oldugunu sanmis galiba:)Allah icin su macta ne vardi da niye agliyolar.haksiz kirmiziyi biz gorduk.sadece semihin bi tepkisi oldu o kadar.demek bizim basimiza gelenler bunlarin basina gelse intihar edecekler.her laflarinda da lider lider baska bi nane yok.o kadar konustular 10kisiye tokatlaninca agliyolar sacma sebeplerle.ben yemin ediyorum bu kadar ezik bu kadar vizyonsuz bir taraftar grubu görmedim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 89>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır