eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 11.Hafta Eskişehirspor - Y. Malatyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 89>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Eskadyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 19:55
Semih in pozisyonu kırmızı kartla alakası yok itirazla 1 maça iner gibime geliyo
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 21:07
Alıntı yapılan grezores

maçın istatistikleri hiç iç açıcı değil kötü oynuyoruz.

Hadi canım sende
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 21:10
Oyuncular taraftarı özlediğini o kadar belli etti ki maçın son dakikaları hepsi her oyun durduğunda tribünleri daha da ateşlemeye çalışıyordu.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 21:16
Bugün bambaşka bir gündü..
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 21:17
Alıntı yapılan Eskadyes

Semih in pozisyonu kırmızı kartla alakası yok itirazla 1 maça iner gibime geliyo

Oyundan çıkarken Malatyalı oyuncuya yaptığı hareket nedeniyle 2 maç ceza alabilir.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 21:24
Semih'in atıldığı pozisyonu tekrar özetlerden izledim; diyeceğim tek şey yazıklar olsun sana Aydınus. Resmen katletmiş maçı...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
burrak1987 Liste gör
Yazar

B Burak ÇOĞAL
Yer: kutsal toprakla
  Alıntı burrak1987 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 21:24
TFF 1.Lig'in 11. haftasında Eskişehirspor, evinde Yeni Malatyaspor'u 2-0 yendi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, "Çok önemli bir maça çıktık. Lider olarak Eskişehirpor ile karşılaştık. Kazanmak istedik fakat maçın ilk yarısı bizim istediğimiz gibi gitmedi. Geriye düştük. Rakibimiz 10 kişi kaldıktan sonra taktiksel açıdan değişiklikler yaptık. Gol pozisyonlarını değerlendiremedik ve ikinci bir neden Eskişehirspor'un kalecisi gerçekten iyiydi" dedi.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 21:58
Alıntı yapılan poyraz963

Alıntı yapılan grezores

maçın istatistikleri hiç iç açıcı değil kötü oynuyoruz.

Hadi canım sende

yahu amacınız ne tepki çekilecek ne yazdım görülen şeyleri belirtiyorum skor taraftarı değilim. takım maç kazanmaya başladı fakat güzel futbol oynamaya da başlamalıdır aksi takdirde uzun vadede çok puan kaybederiz. ben evimizde 20bin kişi önünde rakibi boğan çıkarmayan eskişehirspor görmek istiyorum bu isteğime karşı çıkan istemeyen kim varsa karşıma çıksın.
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 22:04
kardeşim Allah aşkına şu ligde adam akıllı oynayan bir takım gösterebilir misin bana? tamamen kondüsyona ve sertliğe dayalı bir lig burası hala güzel futbol peşindeyiz!! burda güzel futbol sökmez, ayakta kalmak, yakaladığını atmak lazım tıpkı bugünkü gibi... istatistikler 10 haftada olduğu gibi (Göztepe maçını saymıyorum) yine çöp oldu. ligin kalibresi bu anlayın artık, bakın bugün ligin liderini yendik, en iyisi bu işte gerisini sen çözümle... kaldı ki kırmızıya kadar adamlar pozisyona bile giremedi. güzel futbol yok bu ligde üç puan var ve biz de son üç haftadır bunu yapıyoruz.
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 22:04
Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan Eskadyes

Oyundan çıkarken Malatyalı oyuncuya yaptığı hareket nedeniyle 2 maç ceza alabilir.

direkt kırmızı kart görmenin karşılığı zaten en az 2 maç ceza
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8283848586 89>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır