eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 11.Hafta Eskişehirspor - Y. Malatyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 89>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1.Lig 11.Hafta Eskişehirspor - Y. Malatyaspor
    Tarih: 24/Kas/2016 saat 21:37
Göztepe maçındaki tramvadan sonra çıktığımız 3 maçta da galibiyet aldık.Oynadığımız takımlar da küçümsenecek değiller.Bandırma bu hafta Göztepe deplasmanında 3 gol atarak hafife alınacak bir takım olmadığını gösterdi.Adana Demirspor zaten her sene Süper Ligi zorlayan bir takım ki onlara karşı deplasmanda oynamak kolay değil taraftar destekleri üst düzey olan bir takım.Malatyaspor zaten lider.Şimdi kulüpteki tüm bu zorluklara rağmen(para sıkıntısı) bu 3 haftada 3 galibiyet almış biz burada istatistiklere takılıyoruz.Bu ligde iyi oyun,istatistik önemli değil.Sert bir lig mücadele ve takım olabilmek önemli.Zaten kadro kalitemiz üst düzeyde.Yok malatya şöyle oynadı böyle iyidi demek yerine takımla birleşip,kenetlenip 34.haftaya kadar galibiyet serileriyle gitme zamanı.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 21:24
10 Kişi kalana kadar oyunun kontrolü bizdeydi ama çok iyi direnip bir gol daha atmayı başardık, bu atmosfere kimse dayanamaz
Yukarı
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Yer: Turkey
  Alıntı p.littbarski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 01:14
Bize antreman sahası vermediler falan demişler doğru mu bU?Ben malatyadaki öaça gideceğim bakalım neler yapacaklar.
Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 23:44
Alıntı yapılan Adnan26

Kerem Öncel yanlis bilmiyorsam zaten Eskisehirsporlu oldugunu bir programda belirtmisti. Kendisini kutlarim. Tabiki stad acilisindan ve ambiyansdan olacakki biraz agirlikli olarak bizim takimimiz ve seyircimizi anlatti. O kadarda olsun. Ben bizim FB ile yaptigimiz maclarda ÖMER ÜRÜNDÜL ün "sol taraftan cok geliyorlar, Fenerbahce oraya önlem almasi lazim" dedigini cok iyi biliyorum. Olur bu kadar...

Ayri bir Anektod. Malatyasporun yardimci antrenörü Engin Özdemir, benim burada kurucusu oldugum ve yönettigim Türk takiminin oyuncu antrenörlügünü 3-4 sezon yapmistir, yani hocamizdi. Buradan zaten Malatya ya gitti. Beraber Frankfurt Amatör ligleri Sampiyonlugu yasadik. Mac öncesi nezaketten kendisine mesaj atip, iyi olan kazansin, macin atmosferi baska olacak, yeni stadimizda seyirci destegi ile galibiyete yakin oldugumuzu ve kendilerininde iyi bir takim yaptiklrini belirterek basarilar diledim. Cevabi kisa ve net oldu. "Abi biz kazanacagiz" Cok iddialiydi. Mac biter bitmez kendisine cevabimi yazdim.. "Eskisehir baska deplasmanlara benzemez. Hayirli yolculuklar, insallah beraber cikariz" diye. Beni mahcup düsürmedigin icin sagol EsEsim...

Adnan abi ben bu stadın bize çok seyler katacagını düşünüyorum maçta 4000 civarı 10 yaş atı çocuk varmıs herseyden öte stad bize cok yakıstı ben akustıgın cok ıyı olacagını biliyordum dun 20 bın kısıde hakemın dudugu duyulmadı 30 binde dusunemıyorum bence stadımız bir çok şeyi değiştiricek
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 23:37
Önceki sayfalarda yazıldı mı takip edemedim ama malatya maçında kaç kişi vardı net sayı var mı?
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 22:55
Kerem Öncel yanlis bilmiyorsam zaten Eskisehirsporlu oldugunu bir programda belirtmisti. Kendisini kutlarim. Tabiki stad acilisindan ve ambiyansdan olacakki biraz agirlikli olarak bizim takimimiz ve seyircimizi anlatti. O kadarda olsun. Ben bizim FB ile yaptigimiz maclarda ÖMER ÜRÜNDÜL ün "sol taraftan cok geliyorlar, Fenerbahce oraya önlem almasi lazim" dedigini cok iyi biliyorum. Olur bu kadar...

Ayri bir Anektod. Malatyasporun yardimci antrenörü Engin Özdemir, benim burada kurucusu oldugum ve yönettigim Türk takiminin oyuncu antrenörlügünü 3-4 sezon yapmistir, yani hocamizdi. Buradan zaten Malatya ya gitti. Beraber Frankfurt Amatör ligleri Sampiyonlugu yasadik. Mac öncesi nezaketten kendisine mesaj atip, iyi olan kazansin, macin atmosferi baska olacak, yeni stadimizda seyirci destegi ile galibiyete yakin oldugumuzu ve kendilerininde iyi bir takim yaptiklrini belirterek basarilar diledim. Cevabi kisa ve net oldu. "Abi biz kazanacagiz" Cok iddialiydi. Mac biter bitmez kendisine cevabimi yazdim.. "Eskisehir baska deplasmanlara benzemez. Hayirli yolculuklar, insallah beraber cikariz" diye. Beni mahcup düsürmedigin icin sagol EsEsim...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 22:08
Hoca taraftarın saldır isteğini dinlemeyip Mazenga'yı oyuna almasaydı kötü bir süprizle karşılaşabilirdik. Hürriyet çok sinirli ve kontrolsüz oynadı, o da atılacak diye çok korktum. Bazı maçlarda Hürriyet'in dinlendirilmesi faydalı olur gibi geliyor bana. Eski gücünde değil çünkü. Ligi en tecrübeli takımıyız, daha sakin olmayı öğrenmemiz lazım.
Bu arada maç için Tekirdağ'dan geldim. On dakika gecikmeli de olsa maça girebildim. Stada girdiğim anda iyi ki gelmişim dedim. Sıkıntılı bir yolculuk sonrasında o muhteşem ambiyansın içinde olmak hem keyif hem de gurur vericiydi.Fakat maç başladığı halde gişe önlerinde kuyrukları görmek çok can sıkıcıydı. Passolig oluşan aksaklıkların baş sorumlusudur, fakat passolig müracaatı için stadın faaliyete geçmesini beklemek ise taraftarın hatası. Bir de passolig müracaatı için illaki gişe gitmek gerekiyormuş gibi bir yanılgı var. İyi organize olunsaydı bu maçta boş yer kalmazdı stadda. Herşeye rağmen alınan galibiyet, gruplar arasında uyumun olması harikaydı. Maç sonrası takım maraton tribününe koşarken gözlerim doldu resmen. Bu şehre ve bu takıma seyircisiz maç eziyetini yaşatanlar kendinden utansın.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
EsatakanEs Liste gör
Deneyimli Yazar

atakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsatakanEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 21:41
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan grezores

10 kişi kalmadan önce bile tüm istatistiklerde malatya öndeydi.

Gol istatistiklerinde, şut istatistiklerinde önde idik. Gollük pozisyon istatistiklerinde de önde olduğumuz gibi isabetli pas istatistiğinde de önde idik.

Evet Yeni Malatyaspor bizden daha çok faul yapmış ve korner kullanmış olabilir, fakat isabetli 1 tane şutu olmayan takımı tüm istatistiklerde öndeydi diye anlatmak futbol cehaletidir.

Biz 10 kişi kalınca kendilerine güven geldi ve doğal olarak 10 kişi olunca pozisyon verdik 11-11 oynayınca kadar biz üstündük fırat galatasarıyus maçı malatya leyhşne çeviremedi malesef .
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 14:51
Kerem Öncel özür dilerken bile stadın ambiyansından bahsetmiş :D

Malatyalılarınki hazımsızlık, çok takılmamak lazım. EsEs 10 kişiyle koyunca neye uğrdıklarını şaşırdılar :D :D
Haksız kırmızı gören biziz ancak ağlayan onlar. Hatta internette denk geldi adamın biri maç yeni stada yetişti diye ağlamış sanki seyircisiz maçı torpille seyircili yaptık :D
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 12:47
Alıntı yapılan eseslifirat

Malatya'yı kötü oynayarak dahi 10 kişiyle yenebileceğimizi gösterdik ya, bunu hazmedemediler. Haksız kırmızıdan bahseden yok, Semih'in suya vurmasına takılmışlar. Hayatlarında görebilecekleri en muhteşem taraftarı da hayranlıkla izlediler, muhteşem atmosferi ve stadı gördüler , kaldırmadılar hazmedemediler kıskandılar. Bu stattan biz çıkamadıysak kimse çıkamaz diye hayıflandılar; Es-Es'imin şampiyon olacağını hissettiler ve çamur atıp yaygara koparmaya başladılar. Sürekli biz lideriz demelerinin altında yatan sebep de bu zaten. Fazla takılmayın, dengimiz olmadıklarını gördüler , canları sıkıldı gariplerin.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 89>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır